Treść opublikowana przez grippen
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy zapraszam do czynnego udziału w życiu forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy zapraszam do czynnego udziału w życiu forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy zapraszam do czynnego udziału w życiu forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy zapraszam do czynnego udziału w życiu forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy zapraszam do czynnego udziału w życiu forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy zapraszam do czynnego udziału w życiu forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy zapraszam do czynnego udziału w życiu forum
-
[B5 1Z] Którędy kabel do podświetlania kratki nawiewu
już wszystko porobione została jeszcze tylko jedna kratka po prawej stronie i super to wygląda zdjęcia jak najbardziej robione
-
[ALL B5] podświetlanie przycisków w drzwiach kierowcy
może gdzieś kabelek przerwany albo we wtyczce nie łączy
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
tak samo jak jak jest prześliczna a co do korbek na tył to wpadnij do mnie i się zrobi full elektryke
-
[B5 1Z] Którędy kabel do podświetlania kratki nawiewu
a ja dałem 120 tylko granatowe a tapicerkę mam czarną ale małe malowanko przekładka samych kratek i wygląda jak ori bez różnicy na dniach będzie opis w dziale warsztat dziś sobie dziurki po wiercę bo krateczki złożyłem w całość i przymierzyłem na sucho czy wszystko gra i wygląda super zaraz będę podłączał
-
[ALL B5] Centralny zamek - pilot scyzoryk nie działa
są to ori scyzoryki czy z allegro
-
[ALL B5] Fotele przednie - pokrowce dedykowane
Już dawno zamontowałem i powiem że to nie jest jakaś podróba z allegro za jakieś 100 zł. Po założeniu zostały dokładnie odkurzone. Nic się nie wyrywa nic się do ubrania nie klei a powiem ci że parę razy to nawet na wesele jechałem w czarnym garniturze i nic zero włosków na garniturku ytylko dałem za nie 410 zł i one są naturalne [br]Dopisany: 11 Październik 2008, 09:31_________________________________________________o gustach się nie dyskutuje miałem mieć skórę ale wybraliśmy takie
-
[ALL B5] Fotele przednie - pokrowce dedykowane
ale powiem wam że ładnie wygląda wcześniej były jakieś inne pewnie hiper marketu. ale kolega się pyta czy zakładać na plastik czy pod plastik i zdecydowanie pod tylko musisz uważać z tymi plastikami i (Kołkami one są mało widoczne trzeba pod wadzić od spodu i je wyciągnąć) później walne fotki siedzeń jak te pokrowce wyglądają dałem za nie łącznie z przesyłką 410 zł i jest wszystko fajnie zabudowane
-
[ALL B5] Fotele przednie - pokrowce dedykowane
Powiem ci tak miałem dylemat czy skórka czy inne po rozmowach z żoną zdecydowaliśmy razem że będą takie http://www.allegro.pl/item452249348_pokrowce_futrzane_mercedes_audi_vw_i_inne.html kolor jasny coś jak kremowy bardzo ładnie to wygląda co do pytania czy wkłada się w te plastiki to powiem że ja wkładałem tylko musisz uważać na te plastiki one są montowane na takich plastikowych bolcach musisz je od spodu podważyć są słabo widoczne
-
[B5 1Z] Odma w 1Z
Panowie nie linczujcie mnie od razu małe pytanko potrzebuje numer odmy z Etki bo mi ETOS nawalił im nie mogę włączyć. Chodzi o to zaznaczone kółkiem Mam nadzieje że to odma po rozgrzaniu silnika strasznie coś syczy przez łączenie zaznaczyłem strzałką jak ściągnąłem węża to jest tam sporo oleju i na włączonym to aż pluje czy przez takie coś (syczenie) może być mulny. Ile taka odma kosztuje chce wiedzieć żeby w sklepie mnie nie na cieli
-
[ALL B5] Czy w 1.9 95r. był brzęczyk świateł ?
albo po skosie
-
[ALL B5] Czy w 1.9 95r. był brzęczyk świateł ?
spróbuj pokombinować może prawy prawy albo lewy lewy nic się nie stanie aha jak wyciągniesz kluczyk ze stacyjki to wtedy chodzi jak masz otwarte drzwi i włączone światła aha stacyjka ci musi odbić wiesz o czym mówię
-
[ALL B5] Czy w 1.9 95r. był brzęczyk świateł ?
u mnie to całkowicie jest w innym miejscu i ma 3 cm i teraz to zgłupiałem można by spróbować podłączyć pod lewy i prawy nic się nie stanie i zobaczymy czy będzie chodzić
-
[ALL B5] Czy w 1.9 95r. był brzęczyk świateł ?
u mnie wychodziły z licznika tak jakby dwa takie druty a jak jest u ciebie możesz zamieścić fotkę[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 09:50_________________________________________________ciekawe jest u mnie jak otworze drzwi i wyjmę kluczyk to brzęczy jak się rezerwa zapali to piśnie i jest ok ale jak wejdę w vaga i zrobię test to głośniczek odzywa się gongiem taki fajny dźwięk jak w nowszych autach
-
[B5 1Z] Którędy kabel do podświetlania kratki nawiewu
Witam Postanowiłem zamontować podświetlane kratki nawiewu z modelu po II lifcied do modelu (rok 95) mam do was małe pytanie prosiłbym o fotkę którędy wychodzą kable do tych kratek bo u mnie nie ma żadnej luki aby wyprowadzić kabel i nie wiem czy nie trzeba będzie małej dziurki wywiercić w tej dyszy w środku, jak to było rozwiązane w 2000 r. Proszę o fotkę skąd wychodzą kabelki z której strony, kratkę można wyjąć bez problemu podwadzamy czymś i ciągniemy nic się nie urwie, na dniach będzie opis w dziale warsztat i foty jak to wygląda ale co z tymi kabelkami może w etce to widać
-
[ALL B5] Czy w 1.9 95r. był brzęczyk świateł ?
ja jestem po zabiegu i u mnie były tylko dwa wyjścia i wstawiłem głośniczek kupiony na allegro 16 Omów i śmiga
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
jestem pod wrażeniem
-
[B5 1Z] Gdzie powinien być czujniczek od zbiorniczka spryskiwaczy ??
ale chyba u ciebie nie ma takiego czujnika mamy ten sam model a u mnie nie ma nawet nie ma takiej kontrolki
-
[B5 AKN] Pokrętło regulacji lusterek, lewo prawo - powinno być podświetlone?
nie ono nie jest podświetlane