Treść opublikowana przez grippen
-
[ALL B5] brak świateł postojowych
jak były na przykład led i złej jakości to one się dość szybką palą radze: 1. probówkę w ręke i sprawdzić napięcie czy występuje na kablach przy włączonych postojówkach 2. zmienić biegun (dioda led) może odwrotnie założona, bo dla zwykłej żarówki to bez znaczenia
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
panowie pytanko za 100 pkt. Pakiet oświetlenia na jaki kolor było podświetlenie nie wiem jak to nazwać nóg na allegro widziałem taką półkę i była tam lampka w tej półce ona powinna świecić na biało czy na czerwono jak jest w ori, i czy te podświetlenie występowało po obu stronach, i czy świeciło się po otwarciu drzwi czy cały czas
-
Własnoręczna polerka
On ma swój świat i swoje zabawki ja u siebie polerkę robiłem raz nawet sobie maszynę kupiłem i powiem efekt super ale robiłem w pochmurny dzień
-
Własnoręczna polerka
kumpel robił ostatnio polerkę bo chciał zaoszczędzić a nie powiem kasy ma. Robił ją w pełnym słońcu że i co samochód cały do malowania bo wszędzie spalony lakier.
-
Piękny hołd
bardzo piękne
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum, i zapraszam do czynnego udziału w życiu forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum, i zpraszam do czynnego udziału w życiu forum
-
Strefa Śmiechu
Ma ktoś talent jestem pod wrażeniem http://www.maxior.pl/film/78026/Rysowanie_w_Paincie_Audi_A5
-
[B5 AFN] POMOCY - jak podłączyć radio concrt do mojej A4???
po prostu musisz podpiąć zasilanie pod stały plus i będzie ładnie chodziło
-
[ALL] Wyniczki AFN
Po 1. Źle nazwany temat Po 2. Nie ten dział zadaj pytanie w Diagnostyka Vag
-
[B5 AVG] Pęknięty zbiornik na płyn do spryskiwaczy
spróbuj użyć kleju nazwa technicol (kol. tubki fioletowy do twardych plastików) trzyma jak metal koszt u mnie to 5 zł za tubkę powinna starczyć
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
Dobrze myślisz nie przebije światło, ale da się takie kratki w dobrej cenie dostać ostatnio kolega z forum sprzedawał tanio komplet szkoda że nie kupiłem
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
Tu są linki Podświetlanie nawiewów Klamki Wprawdzie te podświetlanie nawiewów w A4 troche inaczej wygląda ale coś w tym stylu
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
tak tylko o te pokrętła chodzi[br]Dopisany: 29 Sierpień 2008, 13:08 _________________________________________________zaraz poszukam po necie to coś może znajde
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
Wstawiałeś tam diodę czy jak, w jaki sposób od góry z boku daj znać, gdzieś na stronie widziałem jak gostek to robił wycinał od góry otwór i wklejał plekse czy coś w tym stylu zgadzam, się można też wziąć plus od podświetlenia zapalniczki [br]Dopisany: 29 Sierpień 2008, 08:13 _________________________________________________taka sprawa jeszcze to podświetlanie klamek jest włączone non stop np: jak włączy się światła czy na innej zasadzie czy jak się kluczyk wyjmie ze stacyjki to włącza się tak jak oświetlenie kabiny na chwile i później gaśnie jak to jest w oryginale
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
To dawaj zdjęcie pewnie każdy jest ciekawy jak to wygląda
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
czarny troche mi nie pasi ale to twój wybór lepiej ori tak jak wyżej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
święta prawda, autko kox mnie się bardzo podoba ile dałeś za zderzak napisz na PW
-
[ALL] Renault Megane 1.9 DCI
ja się nie sugeruje kontrolką z deski rozdzielczej od grzania świec tylko kumpel zamontował zwykłą diodę z której kabelki podprowadził gdzieś tam nie wiem gdzie ale pewnie on wie bo jest elektrykiem jak włącze zapłon to kontrolka na desce gaśnie, a ta dioda jeszcze przez 5 sekund świeci ona jest podłączona do świec czy przekaźnika nie wiem ale z tego wynika że świece grzeją a tam jest jakiś czujnik czy co zastanawiam się dla czego wychodzi ten błąd czujnika położenia wału[br]Dopisany: 24 Sierpień 2008, 10:51 _________________________________________________nikt nie zna nazwy programu diagnostycznego do Rnault
-
[ALL] Renault Megane 1.9 DCI
sorry nie wiedziałem będziemy kombinować ale już nie mam sił
-
[ALL] Renault Megane 1.9 DCI
Świece żarowe grzeją na 100 % a z tym odpalaniem to jest różnie jak jest ciepły, zimny nie kiedy ładnie zapali błąd jest czujnika położenia wału nawet myśleliśmy że jest przestawiony rozrząd ale wymieniliśmy wszystko i tak samo jest. Zastanawiam się czy tam jest koło zwykłem zamachowe czy dwumas tam jest albo 102 albo 105 KM
-
[ALL] Renault Megane 1.9 DCI
Bryniu a co to ma wspólnego z odpalaniem
-
[ALL] Renault Megane 1.9 DCI
dzięki bryniu a mówiłem jej kup sobie audi (Audi nigdy się nie psuje ) ja nawet nie mam klucza do odkręcania kół :> tylko tak się zastanawiam co jest z tym czujnikiem pokazuje błąd ja si go zamieni na nowy nie ori to jest masakra. Z tego co wiem to w polsce jest mało z tym silnikiem Meganek
-
[ALL] Renault Megane 1.9 DCI
Witajcie Moja siostra kupiła sobie Meganke II 2002 chodzi ładnie tylko czasem trzeba dłużej kręcić rozrusznikiem przy odpalaniu na zimnym i na ciepłym pojechaliśmy do serwisu i był błąd czujnika położenia wału, kupiliśmy taki czujnik (Nie Ori) i jest jeszcze gorzej. moja prośba jest taka abyście napisali: 1. Jaki program do diagnostyki Renault 2. Interfejs aha jak w servisie byłem to kątem oka była nazwa takiego programu DD 2000 czy coś w tym stylu . Może ktoś z klubowiczów ma taki fejs program. Proszę o odpowiedź bo tak jeździć do serwisu to trochę szkoda kasy jak wiadomo co jest a oni za podpięcie kasują 120 zł