Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. jak były na przykład led i złej jakości to one się dość szybką palą radze: 1. probówkę w ręke i sprawdzić napięcie czy występuje na kablach przy włączonych postojówkach 2. zmienić biegun (dioda led) może odwrotnie założona, bo dla zwykłej żarówki to bez znaczenia
  2. panowie pytanko za 100 pkt. Pakiet oświetlenia na jaki kolor było podświetlenie nie wiem jak to nazwać nóg na allegro widziałem taką półkę i była tam lampka w tej półce ona powinna świecić na biało czy na czerwono jak jest w ori, i czy te podświetlenie występowało po obu stronach, i czy świeciło się po otwarciu drzwi czy cały czas
  3. grippen odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    On ma swój świat i swoje zabawki ja u siebie polerkę robiłem raz nawet sobie maszynę kupiłem i powiem efekt super ale robiłem w pochmurny dzień
  4. grippen odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    kumpel robił ostatnio polerkę bo chciał zaoszczędzić a nie powiem kasy ma. Robił ją w pełnym słońcu że i co samochód cały do malowania bo wszędzie spalony lakier.
  5. bardzo piękne
  6. witam na forum, i zapraszam do czynnego udziału w życiu forum
  7. witam na forum, i zpraszam do czynnego udziału w życiu forum
  8. Ma ktoś talent jestem pod wrażeniem http://www.maxior.pl/film/78026/Rysowanie_w_Paincie_Audi_A5
  9. po prostu musisz podpiąć zasilanie pod stały plus i będzie ładnie chodziło
  10. Po 1. Źle nazwany temat Po 2. Nie ten dział zadaj pytanie w Diagnostyka Vag
  11. spróbuj użyć kleju nazwa technicol (kol. tubki fioletowy do twardych plastików) trzyma jak metal koszt u mnie to 5 zł za tubkę powinna starczyć
  12. Dobrze myślisz nie przebije światło, ale da się takie kratki w dobrej cenie dostać ostatnio kolega z forum sprzedawał tanio komplet szkoda że nie kupiłem
  13. Tu są linki Podświetlanie nawiewów Klamki Wprawdzie te podświetlanie nawiewów w A4 troche inaczej wygląda ale coś w tym stylu
  14. tak tylko o te pokrętła chodzi[br]Dopisany: 29 Sierpień 2008, 13:08 _________________________________________________zaraz poszukam po necie to coś może znajde
  15. Wstawiałeś tam diodę czy jak, w jaki sposób od góry z boku daj znać, gdzieś na stronie widziałem jak gostek to robił wycinał od góry otwór i wklejał plekse czy coś w tym stylu zgadzam, się można też wziąć plus od podświetlenia zapalniczki [br]Dopisany: 29 Sierpień 2008, 08:13 _________________________________________________taka sprawa jeszcze to podświetlanie klamek jest włączone non stop np: jak włączy się światła czy na innej zasadzie czy jak się kluczyk wyjmie ze stacyjki to włącza się tak jak oświetlenie kabiny na chwile i później gaśnie jak to jest w oryginale
  16. To dawaj zdjęcie pewnie każdy jest ciekawy jak to wygląda
  17. czarny troche mi nie pasi ale to twój wybór lepiej ori tak jak wyżej
  18. święta prawda, autko kox mnie się bardzo podoba ile dałeś za zderzak napisz na PW
  19. ja się nie sugeruje kontrolką z deski rozdzielczej od grzania świec tylko kumpel zamontował zwykłą diodę z której kabelki podprowadził gdzieś tam nie wiem gdzie ale pewnie on wie bo jest elektrykiem jak włącze zapłon to kontrolka na desce gaśnie, a ta dioda jeszcze przez 5 sekund świeci ona jest podłączona do świec czy przekaźnika nie wiem ale z tego wynika że świece grzeją a tam jest jakiś czujnik czy co zastanawiam się dla czego wychodzi ten błąd czujnika położenia wału[br]Dopisany: 24 Sierpień 2008, 10:51 _________________________________________________nikt nie zna nazwy programu diagnostycznego do Rnault
  20. sorry nie wiedziałem będziemy kombinować ale już nie mam sił
  21. Świece żarowe grzeją na 100 % a z tym odpalaniem to jest różnie jak jest ciepły, zimny nie kiedy ładnie zapali błąd jest czujnika położenia wału nawet myśleliśmy że jest przestawiony rozrząd ale wymieniliśmy wszystko i tak samo jest. Zastanawiam się czy tam jest koło zwykłem zamachowe czy dwumas tam jest albo 102 albo 105 KM
  22. Bryniu a co to ma wspólnego z odpalaniem
  23. dzięki bryniu a mówiłem jej kup sobie audi (Audi nigdy się nie psuje ) ja nawet nie mam klucza do odkręcania kół :> tylko tak się zastanawiam co jest z tym czujnikiem pokazuje błąd ja si go zamieni na nowy nie ori to jest masakra. Z tego co wiem to w polsce jest mało z tym silnikiem Meganek
  24. Witajcie Moja siostra kupiła sobie Meganke II 2002 chodzi ładnie tylko czasem trzeba dłużej kręcić rozrusznikiem przy odpalaniu na zimnym i na ciepłym pojechaliśmy do serwisu i był błąd czujnika położenia wału, kupiliśmy taki czujnik (Nie Ori) i jest jeszcze gorzej. moja prośba jest taka abyście napisali: 1. Jaki program do diagnostyki Renault 2. Interfejs aha jak w servisie byłem to kątem oka była nazwa takiego programu DD 2000 czy coś w tym stylu . Może ktoś z klubowiczów ma taki fejs program. Proszę o odpowiedź bo tak jeździć do serwisu to trochę szkoda kasy jak wiadomo co jest a oni za podpięcie kasują 120 zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.