Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. Panowie małe pytanie Czy w każdej A4 jest brzęczyk świateł, na allegro znalazłem liczniki i wydaje mi się że w jednym nie ma tego brzęczyka. U mnie nie działa więc nie wiem czy powinien być czy nie. W pierwszym linku co podałem to chyba nie ma tego brzęczyka 1. http://moto.allegro.pl/item435649245_audi_a4_zegar_licznik.html
  2. Witam Na początku bym prosił aby temat nie wylądował w koszu bo było 1000 razy Chyba powrócił problem z odpalaniem otóż to dziś musiałem zakręcić z 10 s aby zapalił nie było grzania świec bo temperatura była koło 5 stopni. Wczoraj natomiast miałem małe grzanie świec około 1 sekundy i zapalił na dotyk. Kąt wtrysku wynosi 055-057 lekko skacze obroty 880 dawka paliwa 2,6-2,8 Mg dawka startowa 24,4 co może być powodem co muszę sprawdzić aby było ok
  3. zamów cały króciec koszt 12 zł z oringami (zamiennik)
  4. nie miałem żadnego emulatora, wprawdzie będzie potrzebny wzmacniacz żeby grały tylne głośniki ale też da się to ominąć, ja nie miałem też wzmacniacza i powiem ci że mojego sprzedałem a kupiłem sobie pionka. Tak na marginesie to teraz trochę żałuje. Tak to radio wyglądało u mnie (rok 95)
  5. miałem takie radyjko u siebie i pięknie grało było podświetlenie klawiszów i grało na 6 głośników więc nie ma problemu z zamontowaniem.
  6. ja się będę musiał zgłosić do Wąskiego.nie ma wyjścia i zobaczymy jak wyciszę tym Sqelem czy coś w tym stylu to nie trzeszczy ale wtedy zbiera bardzo mało
  7. panowie a poczytajcie tutaj może wam pomoże Oświetlenie wnętrza
  8. a co założyłeś, znalazłeś jakiś patent byłbyś wstanie załatwić przetwornice i za ile kasy daj znać [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2008, 11:32_________________________________________________musi być patent na takie coś ile kosztują takie przetwornice co nie zakłócają CB
  9. ok to daj znać bo też mam hidy
  10. mi tylko zakłóca jak włączę ksenony tak jest ok pożyczyłem sobie taki filtr (coś podobnego ) i nic nie daje, tobie zakłóca jak włączysz ksenony
  11. jest trochę roboty ale do wykonania, kabel to jest mały pikuś muszą być w lusterkach silniczki im pare innych rzeczy
  12. Dwumas to raczej nie nie w tym roczniku auta (początki produkcji 1Z nie miały), a co do hałasowania to na 99% łożysko oporowe
  13. 00575 - Czujnik ciśnienia w rurze rozgałęźnej 00553 - Czujnik masy przepływu powietrza – G70
  14. Możesz zapodać jakiś link do aukcji jestem ciekaw jak ta dioda rozproszona wygląda albo zdjącie
  15. wklej fotki jak ci to wyszło zastanawiam się czy właśnie czy diody 3 mm czy te co napisałeś
  16. zapodaj fotkę tej części będzie łatwiej szukać bo taki numer co podałeś też szukałem i też pisze że nie ma takiej części
  17. może kolega w profilu się pomylił i wpisał taki rocznik jablonix z którego masz roku auto i jakie masz lampy założone
  18. wiem że tego nie powinno być nie w takiej klasie samochodu będe wszystkiego próbował zacznę od poduszek później sprzęgło też tak miałem ze dwa razy, przejechałem koło 100 Km wsiadam chce jechać do domu a tu zapalam ruszam i telepie cały ja w strachu żona dziecko myślałem że wtrysk się zapchał czy coś takiego ale od tamtej pory się nie powtórzyło [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2008, 07:48_________________________________________________aha te drgania występują koło 2000 tyś ale nie napisane jest że jak się przyśpiesza stopniowo tzn pomału gaz jeżeli tak się przyśpiesza to drgania nie są wyczuwalne tak bardzo natomiast na piątym biegu tak przy obrotach 1600 jeżeli wciśniemy gaz do oporu to wtedy są drgania jak wskazówka dojdzie do 1800 . Wina najprawdopodobniej sprzęgła
  19. z tego co kojarzę to schowek jest podświetlony przy włączonych postojówkach oczywiście jak się go otworzy. góra zawsze świeci po wyjęciu kluczyka a później gaśnie
  20. na razie nie wymieniałem w tym miesiącu wymienię komplet sprzęgło i 2 poduchy
  21. nie z silnikiem może być ok po prostu trzeba wymienić poduszkę pod silnikiem tylko na taką jaka powinna być u mnie może być spowodowane sprzęgłem tak przynajmniej kumpel twierdzi bo jak wcisnę to tak jakby blaszka o blaszkę coś stukało i jest to łożysko na sprzęgle wyciskowe chyba dobrze nazwałem
  22. a ma ktoś numer z etki czy ta lampka jest dostępna w sklepie albo to szkiełko dajcie znać może na allegro by takie coś wyrwał tanio
  23. ciekaw jestem jak to wygląda czy jest to białe światło jak mocne mógłby ktoś zamieścić fotke będe wdzięczny
  24. a jak tam z waszym dwumasem w jakim jest stanie
  25. tak ale Weście pod uwagę jęli bujnie się samochód w pewnym zakresie obrotów to te drgania nie występują um mnie występują też sokół wie ale jak bujne go na trójce powiedzmy do 2500 obr później 4 a na końcu 5, tak by obroty nie spadły poniżej 2000 przy wbiciu piątego biegu to tych drgań już nie ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.