Treść opublikowana przez grippen
-
[ALL B5] jasny welur w b5
z tego co pamiętam to chyba jest angela chyba ma taką tak mi się coś kojarzy
-
[B5 AFN] Olej a kopcenie
wszystko masz napisane http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html
-
[B5 AFN] Olej a kopcenie
zobacz czy na turbinie nie ma luzów może są, auto straciło dynamikę jazdy czy nie po logach można dużo stwierdzić
-
[B5 AFN] Olej a kopcenie
na twoim miejscu bym wymienił [br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 13:44 _________________________________________________kupowałeś nową turbine czy po regeneracji może jest wadliwa i puszcza olej
-
[ALL B5] Radio CB TTI-880
SIRIO ML-145 na magnesie gdzie ją zamontować na dachu czy na klapie tylnej gdzie będzie najlepiej odbierać
-
[B5 AFN+] 1.9 TDI by -adek (TURBO awx + program DYNOSOFT)
1. Lampy Ori Valeo 2. Felunek jakiś fajny i to na razie tyle
-
[ALL B5] Żarówki w zegarach i licznik kilometrów
bo ta zawsze jest jak wyjmiesz jedną to zaraz ci inna padnie
-
[ALL B5] Żarówki w zegarach i licznik kilometrów
przeważnie jak wymienia się żarówki w liczniku to nie jedną a komplet czyli wszystkie
-
[ALL B5] Radio CB TTI-880
a taka antena SIRIO ML-145 jest dobra od hustlera [br]Dopisany: 11 Sierpień 2008, 12:34 _________________________________________________CB Uniden 520 jaka antena aby ładnie odbierało i wysyłało czy takie Cb http://www.allegro.pl/item415716003_mega_okazja_cb_uniden_pro_520_xl_520xl_wtyk.html i jaka antena do niego Będzie bardzo dobrze chodzić
-
[ALL B5] Radio CB TTI-880
teraz to fajnie a uniden 520 lepszy jest od tego TTI
-
[ALL B5] Radio CB TTI-880
Witam 1. Zamierzam kupić radio CB marki TTI-880 + antena Hastler 100 cm co możecie powiedzieć na temat tego radia kumpel ma założone w Bravie i mówi że jest super szkoda że ma niebieskie podświetlenie wolałbym czerwone żeby fajnie się komponowało 2. Proszę o zdjęcia w jakim miejscu macie zamontowane CB czy to radio wejdzie w tą kieszeń po lewej stronie pod kierownicą wym 156x176x51 mm. Proszę o sugestie i zdjęcia
-
[ALL B5] Jaki to lakier LY5L ?
teraz gadałem z kumplem i mówi że by mi pomalował cały teraz zastanawiam się który jest ładniejszy czy czarna perła czy czarny metalik czy zostawić taki jak jest tylko odnowić [br]Dopisany: 09 Sierpień 2008, 12:34 _________________________________________________kumpel teraz malował opla na biały kolor to wyszło bardzo ładnie wiem wiem że biały kolor jest lepiej położyć niż czarny (ale biorąc pod uwagę że on nie jest lakiernikiem to wyszło super)
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
Niezłe to! Próbował ktoś wyrezać taki panel zamiast standartowego w A4 0lift? ja kupiłem takie oświetleni pół roku temu i nie miałem czasu założyć na allegro są po 170 zeta
-
[ALL B5] Jaki to lakier LY5L ?
jeszcze go nie malowałem mam dopiero zamiar tylko nie wiem czy na taki jak jest (są tam takie jakby opiłki czy coś takiego tylko nie wiem czy akryl czy perła ykk twierdzi że akryl ) czy akrylczym na czarną perłę czy na czarny metalik tylko nie wiem który jest ładniejszy
-
[ALL B5] Jaki to lakier LY5L ?
jak się przypatrzę bliżej to są takie jakby opiłki czy coś w tym stylu teraz to nie wiem żeby audi malowało akrylem
-
[ALL B5] Jaki to lakier LY5L ?
też to znalazłem ale u mnie jest minimalnie jaśniejszy tylko nie wiem czy to jest akryl czy perła bo planuje go pomalować w całości. Ten lakier co jest teraz to mi się podoba chciałem go odnowić bo sporo ma już rys i chodzi też po głowie mi lakier czarna perła albo metalik czarny tylko nie wiem który jest ładniejszy[br]Dopisany: 08 Sierpień 2008, 10:47 _________________________________________________Lackbezeichnung: Samtblau Lackcode: LY5L Uni: Ja Metallic: Nein Perleffekt: Nein Może to ktoś przetłumaczyć czy to jakiś perła czy coś innego bo nie wiem
-
[ALL B5] Jaki to lakier LY5L ?
Hej pytanko do znawców we wlepce w bagażniku mam kod lakieru taki LY5L / LY5L jaki to jest kolor lakieru chodzi czy to jest: akryl albo perła ( bo metalik chyba nie przynajmniej nie przypomina metaliku) fajnie jakby ktoś zamieścił fotkę tego koloru
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
można spróbować mam nową klamkę z całym plastikiem to mogę coś wyrezac i zobaczę jak to wyjdzie ale myślę że powinno wyjść ładnie tylko musiałbym tą diodę załatwić
-
jaki operator sieci komórkowej jest w tej chwili najlepszy ?
co do orange to faktycznie nie jest dobrze jeśli myślisz o tym domu poza Krakowem ja bym wybrał Plusa albo Era (ewentualnie Heya) ale bardziej Plus
-
formatowanie kompa -jak to zrobic?
tak tylko ciekaw jestem ile taka przejściówka kosztuje czy sie nie opłaca kupić nowej klawiatury
-
formatowanie kompa -jak to zrobic?
to można by było pożyczyć od kogoś klawiaturę na ps2 i wtedy przestawić ewentualnie kupić w sklepie za 20 zeta i po problemie
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
może ktoś napisać numer tej diody z etki czy jest ona dostępna z wersji B6
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
w b6 wygląda to tak (zdjęcie zapożyczone od kolegi z forum) a jest coś takiego w B5 bo nie wiem kiedyś spotkałem się z czymś takim tylko nie wiem gdzie ciekaw jestem czy ta dioda spasowała by do B5 jakby trochę rezac ma ktoś numer z etki tej diody
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
nie wiem czy w skład pakietu wchodzi podświetlane daszki przeciw słoneczne bo to już zrobiłem
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
a podświetlanie klamek było w tych modelach bardzo proszę o fotki jak to możliwe bo coś chodzi mi po głowie żeby takie coś zrobić tylko nie wiem czy tam jest dioda czy coś innego szukam po etce ale nie mogę z najść