Treść opublikowana przez grippen
-
[ALL B5] chromowane listwy
tylko ciężko dostać takie obramówki ori, sam na nie poluje jak nie dostane to kupie na allegro i nakleję sporo opinii jest pozytywnych faktycznie co za dużo to nie zdrowo tylko obramówki grila możesz zoistawić i to wszystko
-
[B5 AJM] Regenerowane turbo czy nowe ?
Polecam firmę w Mielcu ja u nich kupowałem bo moja już nie nadawała się do regeneracji kolega slaweq polecił i ja to potwierdzam jest firmą super nazwa to TRANS TURBO coś takiego
-
[ALL B5] chromowane listwy
Nawet to fajnie wygląda tylko się zastanawiam czemu masz grill przed liftowy mysli zmieniałeś bo widze że autko masz po II Lifcie
-
Ceny paliwa marzec 2026
a u nas ciągle 4,63
-
[ALL] Zamiana zwykłego airbagu na taki z regulacją głośności
tak tylko oni to robili w innym modelu samochodu to będzie trochę rezanka
-
[ALL B5] Trzeszczy CB po włączeniu Ksenonów
teraz właśnie patrze na allegro i są jakieś przetwornica analogowa koszt 50 zł a cyfrowa 129 zł pewnie z lepszych części się składa i może jakieś filtry czy coś takiego ja się na tym nie znam. zastanawiam się jakby podłączyć plus i minus z akumlatora czy będzie mieć znaczenie, ten minus mam teraz z jakiejś śrubki a jakby tak do aku zobacze
-
[ALL B5] Trzeszczy CB po włączeniu Ksenonów
musi być jakiś sposób na to na pewno jest wszystko jest do obejścia z tymi kondensatorami można spróbować ewentualnie jakieś przetwornica cyfrowa
-
[ALL B5] Trzeszczy CB po włączeniu Ksenonów
grippen nie sugeruj sie tym ze dobrze Ci ściaga,podjedź do kogoś kto ma miernik SWR i sprawdźcie, a w razie potrzeby zestrojcie ten zestaw bo uwalisz końcówke mocy nim sie spostrzeżesz wczoraj byłem u kumpla i zestroiliśmy ją wcześniej SWR wynosił 2 a tera po skróceniu anteny koło 1 cm SWR wynosi 1,6 antena to SIRIO AS-100. ale i tak trzeszczy
-
[ALL B5] Trzeszczy CB po włączeniu Ksenonów
zastanawiam się jakby podłączyć bezpośredni do aku czyli + i - z akumlatora wczoraj podłączyłem + z aku a minus do jakiejś śrubki ciekaw jestem czy by to pomogło może sokołowi trafił się taki zestaw może by dało sie jakoś wymienić te przetwornice ciekaw jestem[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 14:49 _________________________________________________muszę z nim pogadać
-
[ALL B5] Trzeszczy CB po włączeniu Ksenonów
tylko się zastanawiam jak zamocowałem tą przetwornice czy do lampy (do plastiku) czy do jakiegoś metalu, czy ona powinna być uziemiona z karoserią Ale kolega rafalex ma hid od sokoła i mówi mi że ładnie chodzi bez zakłóceń jak włączy ksenony, a radio ma TTI 770 chyba
-
[ALL B5] Trzeszczy CB po włączeniu Ksenonów
tylko musi jechać do Krakowa na giełdę po te Kondensatory koszt to koło 3 zł za 1 szt dam znać jak coś ale pewnie wpadne na spota w niedziele to pogadamy
-
[ALL B5] Trzeszczy CB po włączeniu Ksenonów
teraz gadałem z kumplem który jest elektronikiem i mówi jakby wykorzystać Kondensator przepustowy i powinno bardzo ładnie chodzić
-
[ALL B5] Trzeszczy CB po włączeniu Ksenonów
tylko ciekaw jestem czy to coś da jakby dorwać przetwornicę to bym już wiedział co i jak. Teraz sie zastanawiam czy to wina przetwornicy czy żarnika bo jak piszesz że ten filtr zakłada się przed żarnikiem [br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 10:56 _________________________________________________chyba będe musiał do galerii w niedziele podskoczyć na spota
-
[ALL B5] Trzeszczy CB po włączeniu Ksenonów
za dużo z tym roboty żeby przetwornice wyciągnąć, tak to by można sprawdzić na spocie jakąś przetwornice i bym wiedział co kupić a taki filtr to gdzie sie zakłada drogi jest czy jak
-
[ALL B5] Trzeszczy CB po włączeniu Ksenonów
maja też tak wygląda ale chodzi mi o zakłócenia może ich tam nie ma bo tak kupować w ciemno to też przerąbane kupie a okaże się że to samo a chce mieć to i to
-
[ALL B5] Trzeszczy CB po włączeniu Ksenonów
mam nadzieje że szanowni koledzy mi pomogą wczoraj siedziałem do 2 wnocy i zakładałem podpinałem pod zapalniczkę, bezpośredni pod aku a teraz mam podpięty pod gruby czerwony kabel pod kierownicą (obojętnie jakie podpięcie to i tak trzeszczy po włączeniu ksenonów)[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 10:01 _________________________________________________a takie coś będzie dobre czy raczej nie http://moto.allegro.pl/item414964286_przetwornica_xenon_pod_zarnik_h1_h3_h4_h7_nowa.html
-
[ALL B5] Trzeszczy CB po włączeniu Ksenonów
to jak trzeszczą mu czy nie bo nie kapuje jaki koszt przetwornic[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 09:48 _________________________________________________co do radyjka to podpinałem Unidena i TTI kumpla i to samo więc radyjko jest sprawne
-
[ALL B5] Trzeszczy CB po włączeniu Ksenonów
tak mam hidy kupowałem od sokoła ale mówił że nie zakłócają CB więc teraz już nie wiem o jakich przetwornicach mówisz możesz dać linka do takich przetwornic i do takiego filtra [br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 09:36 _________________________________________________a tak się cieszyłem nie ma innej rady może jakaś jest filtry jaki koszt oraz tych przetwornic
-
[ALL B5] Trzeszczy CB po włączeniu Ksenonów
Witam Nie wiedziałem czy temat dać tutaj czy w dziale CB i nawigacja. Problem powstał po podłączeniu CB anteny nie stroiłem bom ładnie nadaje oraz ściąga problem tkwi w tym że jak włączę ksenony to strasznie trzeszczy pomóżcie co mogę zrobić aby nie trzeszczało. Radyjko mam TTI-880 i antene SIRIO AS- 100 (próbowałem nawet podłączać kumpla radio Unidena 520 i jest też źle nawet moge powiedzieć że trochę gorzej) pomóżcie proszę dzięki pozdrawiam
-
[B5 ADP] Znów problem z zasilaniem radia
no radyjko fajnie gra a ja myślałem żeby podpiąć plus po zapłonie bo ma fajną opcje jek wciśniesz i przytrzymasz to pokrętło i jak włączysz zegar. To masz pokazany zegar i podświetlane przyciski jak wyłączysz radio - tego że widać jak wyłączysz zapłon więc myślę fajnie by było dać po zapłonie wsiadasz w nocy przekręcasz kluczyk a tu się świeci zegarek i podświetlane przyciski.
-
[B5 ADP] Znów problem z zasilaniem radia
na tej fotce z tego wynika to że ten czerwono niebieski będzie stałym plusem weź probówkę i sprawdź więc tak : kable z instalacji samochodu czerwono niebieski stały plus podpinasz po niego kabel z kostki ISO żółty oraz czerwony i będzie super (zobacz czy napięcie jest stałe tylko nie przekręcaj kluczyka na kablu niebiesko czerwonym) teraz patrzyłem u mnie na tym niebiesko czerwonym jest stały plus więc podłączaj i daj znać co i jak
-
[B5 ADP] Znów problem z zasilaniem radia
z tej kostki iso 2 któreś z kabli odpowiada tym z radia czyli czerwonemu i żółtemu więc możesz tamte połączyć wiesz o co chodzi[br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 13:45 _________________________________________________a podłącz tą kostke iso do tych od radia i rozprostuj kable i prześlij fotkę bo na tej fotce za bardzo nie widać ok dasz rade
-
[B5 ADP] Znów problem z zasilaniem radia
jak masz instalacje jeszcze w samochodzie tam wychodzi też kostka ISO którą podłączasz do tej od radia prawda, i w tej kostce ISO kable muszą pokrywać się z tymi co masz w tej nowej czyli ten żółty kabelek i czerwony. jak połączysz te kostki ISO mówię o tej co masz przy radiu i tej co masz w instalacji samochodu muszą się jakieś kable pokrywać z tymi co pisze baterry i ACC to wtedy tamte podłączasz do 1 stałego plusa to najprościej ewentualnie może być taka opcja że ktoś tamte kable ucioł to wtedy trzeba połączyć te co masz przy radiu [br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 13:19 _________________________________________________wiesz o co mi chodzi albo podepnij te kostke samo bez radia do instalacji samochodowej i zrób fotkę tej kostki od góry żebym widział dwie kostki ISO to ci zaznaczę jak podłączyć [br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 13:25 _________________________________________________tak by coś to wyglądało
-
[B5 ADP] Znów problem z zasilaniem radia
poprostu bierzesz tak (teraz jest em w robocie) z tego co pamiętam na żółtym kablu pisze chyba Baterry a na czerwonym AC albo na odwrót i te kable łączysz razem i podpinasz do stałego plusa i musi ładnie grać. jak nie będziesz wiedział to zrób fotke i wklej to ci zaznacze [br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 12:53 _________________________________________________albo zobacz jak idą kable w kostce ISO odpowiadające tamtym kablom i je połącz z stałym plusem będzie prościej na jedno wyjdzie zapodaj fotke tej kostki iso tylko fajnie kable rozłóż żeby było widać to ci zaznacze na rysunku
-
[B5 ADP] Znów problem z zasilaniem radia
Kolego mamy te same radia jeżeli chcesz aby słuchać muzyki po wyciągnięciu kluczyka musisz podłączyć te kable do stałego plusa (czyli u mnie w radiu Pioneer pył żółty i czrwony kabel to te musisz połączyć razem ze stałym p[lusem)[br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 12:33 _________________________________________________co do końcówki to kupisz w sklepie elektrycznym pare groszy to kosztuje około 5 zł poproś o przejściówkę do anteny do radia i finito