Treść opublikowana przez grippen
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc z centralką
mam nadziej że się ni c nie stanie zobaczymy a ten przewód od kompresora znajdę w nogach kierowcy w tej wtyczce tam chyba jest + gdzieś w warsztacie jest napisane że kolor szaro-czerwony ???
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc z centralką
Witam zakupiłem centralkę ale trochę tej instrukcji nie kapuje. centralka wygląda tak i jakie kable: a schemat podłączenia do Audi tak czyli jak mam to rozumieć z tej centralki z 1 zdjęcia mam nie podłączać tego czerwonego kabla i masy tylko zaizolować ????? bo na schemacie nie ma uwzględnionego tego czerwonego kabla tylko jest inny plus i masa i na dodatek na tym schemacie wynika jak kabel pomarańczowy i biało czarny mają być ze sobą zwarte nie chce nic zepsuć może ktoś wie o co biega..
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
512 ile nam brakuje
-
Godzina 2:28 przyszedł na świat nowy klubowicz
pewnie za niedługo pojawi się w konkursie BoboVita i znów będziemy głosować
-
Godzina 2:28 przyszedł na świat nowy klubowicz
Zostały mi jeszcze naklejki z A4-klub może podejdą
-
Godzina 2:28 przyszedł na świat nowy klubowicz
Witam o 2:28 urodził mi się synek czyli mam już 2 chłopaków będzie miał na imię Kacperek będziemy mieli nowego klubowicza
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
425 gonimy więcej więcej
-
W jaki sposob ktos wyraza zazdrosc co do naszych Audiczek?
a przed chwilą jakiś baran oparł wózek z Biedronki o przedni zderzak i pewnie znów będzie ryska :wallbash: takiemu to od razu przyj.....ć[br]Dopisany: 23 Październik 2008, 14:58_________________________________________________i już tak stoi z 15 minut jakbym dorwał to nie wiem
-
W jaki sposob ktos wyraza zazdrosc co do naszych Audiczek?
Dodam że nawet siostra mi mówi że dziadostwo to a nie wspomnę że pisałem kiedyś na forum że ma problemy z odpalanie w swoim Renault Meegane 1.9DCI i była w serwisie w wszędzie i nic nie wskórali na jej problem. Chciałem nawet podziękować Wąskiemu. za tel do znajomego bo też tam była i kazali jej zrobić jedną rzecz ale już nie będę pisał jaką
-
W jaki sposob ktos wyraza zazdrosc co do naszych Audiczek?
Ja za nim kupiłem samochód długo się zastanawiałem z żoną ona chciała inny jakiś mniejszy zawsze mi tłumaczyła że to krowa że nie będzie umiała zaparkować itp, ale w końcu po długich dyskusjach kupiliśmy wymarzony samochód oczywiście A4. Kupiłem go 3 lata temu pojechałem po niego aż do Radomia oczywiście z mechanikiem okazało się że był lekko puknięty w przód ale po dyskusji z mechanikiem zdecydowałem się i kupiłem dałem 18 tyś. i byłem bardzo zadowolony po pewnym czasie pozostawiłem samochód pod drzewem a był silny wiatr i tak nie fortunnie się stało że gałąź złamała się i spadła na dach oczywiści prawie połowę dachu wgniecione szyba zbita, ale się nie załamałem wyremontowałem. Jakiś miesiąc po wyremontowaniu jechała żona i jakiś małolat w jechał w bok auta oczywiście też wyremontowałem. Za jakiś czas starszy pan wjechał mi w przód i stłukł lampę i lekko maskę wgniótł. Oczywiście kupiłem ori lampę bo trzeba było i znowu wydatek. Ktoś sobie przejechał po karoserii i zostawił kilka rys. To jest po prostu zazdrość. Ale po wyremontowaniu wszystkiego sporo osób się ogląda. Nawet kumpel mówi żebym już nic nie robił bo się nie opłaca że na tym nie zarobie ale ja mu zawsze tłumacze że tej A4 co kupiłem nigdy nie sprzedam po prostu mam zamiar ją zostawić tak jak zostawiłem starą poczciwą B3 a w planach jeszcze kilka modów zostało,Takich jak LCD w zagłówkach i itp. Nie których to aż zazdrość z zżera że mam tak fajny samochód
-
[ALL] OPT 4Edycja i nowe pozycje programu :)
A nas nadal nie ma ciekawe dla czego [br]Dopisany: 22 Październik 2008, 10:49_________________________________________________już nawet jest następna aktualizacja 12:00 i nas nie ma
-
[ALL B5] Folia termoplastyczna drewno
ja widziałem to i powiem że ładnie się błyszczy zobaczymy jak w realu u mnie to będzie wyglądać oczywiście będzie foto tak jak z molntażu podświetlanych kratek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum A4-klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum A4-klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum A4-klub
-
Polerka samochodowa z allegro
ja bym do dał jeszcze umiejętności
-
[ALL B5] Folia termoplastyczna drewno
widziałem takie drewno w oplu tzn oblepione folią termo plastyczną i powiem że bardzo ładnie to wygląda na pewno ładniej by wyglądało jak mam teraz z okleiną, zdjęcia tego nie oddają one wyglądają jakby to był mat ale w rzeczywistości to fajnie jak ori
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum A4-klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum A4-klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum A4-klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum A4-klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum A4-klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum A4-klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum A4-klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum A4-klub