Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. Witamy na forum A4 Klub
  2. Witamy na forum A4 Klub
  3. panowie jeżeli mogę się wtrącić i zapytać co ile wymienia się olej w układzie wspomagania, odkąd kupiłem a4 to prawie 3 lata nie wymieniałem tego płynu a kolor przypomina taki lekko brunatny lub taki ciemny zielony ale to nie taki zielony do tej pory nic nie cieknie wszystko ok czy mam wymieniać czy nie czy jak się wymieni to się nic nie rozszczelni
  4. Witamy na forum A4 Klub
  5. podłączysz pod akumulatori taniej wyjdzie
  6. ja polecam TTI 880 i mam go zamontowanego właśnie w tej półeczce po lewej stronie tylko trzeba trochę plastiku zeszlifować i nic nie widać [br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 12:55_________________________________________________kumpel ma znajomego w jakiejś hurtowni i załatwiał kilku osobom komplet Uniden 520XL + Antena Sirio ML-145 za 300 zł jakiś miesiąc temu nie wiem czy ta cena jest teraz aktualna
  7. Witamy na forum A4 Klub
  8. Witamy na forum A4 Klub
  9. nie nie nie, ja bym założył poliftowe są o wiele ładniejsze
  10. Witamy na forum A4 Klub
  11. Witamy na forum A4 Klub
  12. Witamy na forum A4 Klub
  13. Witamy na forum A4 Klub
  14. Ostatnio kupiłem łożysko do matiza ruville jak odpieczętowałem to aż się zapieniłem na łożysku wybite made in China ale to tylko matiz ja mam SKF założone i nie narzekam
  15. ja polecam GKN Lobro bardzo dobra firma
  16. to zdjęcie chyba jest poglądowe a co do nawiewów to pewnie ktoś odwrotnie założył [br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 15:21_________________________________________________tu masz zaznaczone gdzie są te śrubki
  17. Witamy na forum A4 Klub
  18. Witamy na forum A4 Klub
  19. Witamy na forum A4 Klub
  20. Witamy na forum A4 Klub
  21. tam masz 4 śrubki i odkręcasz i ściągasz
  22. Witamy na forum A4 Klub
  23. Witamy na forum A4 Klub
  24. Witamy na forum A4 Klub
  25. Witamy na forum A4 Klub

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.