Treść opublikowana przez grippen
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
panowie jeżeli mogę się wtrącić i zapytać co ile wymienia się olej w układzie wspomagania, odkąd kupiłem a4 to prawie 3 lata nie wymieniałem tego płynu a kolor przypomina taki lekko brunatny lub taki ciemny zielony ale to nie taki zielony do tej pory nic nie cieknie wszystko ok czy mam wymieniać czy nie czy jak się wymieni to się nic nie rozszczelni
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Magią świąt ..szał prezentów..czyli co kupić pod choinkę ??
podłączysz pod akumulatori taniej wyjdzie
-
[B5 ABC] Pomoc w doborze CB w pólkę po lewej.
ja polecam TTI 880 i mam go zamontowanego właśnie w tej półeczce po lewej stronie tylko trzeba trochę plastiku zeszlifować i nic nie widać [br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 12:55_________________________________________________kumpel ma znajomego w jakiejś hurtowni i załatwiał kilku osobom komplet Uniden 520XL + Antena Sirio ML-145 za 300 zł jakiś miesiąc temu nie wiem czy ta cena jest teraz aktualna
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych lampkach??? ;D
nie nie nie, ja bym założył poliftowe są o wiele ładniejsze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
[B5 AFN] Jakiej firmy łożysko ?
Ostatnio kupiłem łożysko do matiza ruville jak odpieczętowałem to aż się zapieniłem na łożysku wybite made in China ale to tylko matiz ja mam SKF założone i nie narzekam
-
[B5 AFN] jaki koszt przegubu i jakiej firmy kupic?
ja polecam GKN Lobro bardzo dobra firma
-
[B5 1Z] Jak zdjąć ten plastik kokpitu ?
to zdjęcie chyba jest poglądowe a co do nawiewów to pewnie ktoś odwrotnie założył [br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 15:21_________________________________________________tu masz zaznaczone gdzie są te śrubki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
[B5 1Z] Jak zdjąć ten plastik kokpitu ?
tam masz 4 śrubki i odkręcasz i ściągasz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub