Treść opublikowana przez grippen
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
[B5 AFN] Nie świeci się kontrolka od świec żarowych
a sprawdzałeś przekaźniki świec i bezpieczniki
-
[B5 AFN] Nie świeci się kontrolka od świec żarowych
nie wiem jak jest w roczniku 97 ale u mnie osobno kabelki wychodzą i pewnie tak było ori nie wiem czy ty też tak nie powinieneś mieć moiże siękabelki urwały albo coś
-
[ALL] Podłączenie CB - Lepiej aku czu pod stacyjkę ???
ja polecam bezpośrednio pod zapalniczkę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[B5 AFN] Co najlepiej wymienić po zakupie ?
sprawdź czy turbina nie ma luzów wzdłużnych oraz poprzecznych jeżeli ma to oczywiście regeneracja co do kodu to powinien być w książce serwisowej
-
[B5 AFN] Nie świeci się kontrolka od świec żarowych
a jak wymieniałeś tą żarówkę ? wkręcałeś ją w licznik czy ona była w takiej oprawce i z tej oprawki wychodzą kabelki, nie wiem jak jest w twoim roczniku bo w moim jest w oprawce i idą osobne kable do niej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[B6 AVF] Auto "pływa" po drodze
racja nie pomyślałem o tym