Treść opublikowana przez grippen
-
[B5 1Z] Piszczy jakby pasek
na razie napinacza nie kupuj bo to droga sprawa weź zdejmij pasek i zobacz czy są luzy na napinaczu, zobacz rolkę od alternatora, i pompę wody. u mnie też były piski kupiłem napinacz za 350 zł a dobrze że go w sklepie z powrotem przyjęli bo byłbym w plecy o tą kasę bo okazało się że napinacz jest dobry piszczała rolka od alternatora koszt łożysk i wprasowania koszt 25 zł oraz pompa wody koszt 83 zł bo miała luzy i pasek gates 37 zł i to piszczenie co miałem wcześniej już nie ma tylko jak jest zimny silnik zawsze rano coś popiszczy ale jak ujadę 5 km to już jest cisza może to od mrozów bo napinacz wydaje mi się dobry
-
[B4 1Z] Twarda i nierówna praca po odpaleniu
a jak z grzaniem świec prąd na kablach u mnie na jednej nie łapał dobrze kapturek od świecy i troszkę telepotało silnikiem jak zapalił, zrobiłem i wczoraj - 18 grzanie świec koło 5 -6 sekund i pali na dotyk żadnych telepotków równa praca a co do zamarzania to ja tankuje u nas palio zimowe i mi jakoś nie zamarza wczoraj jak jechałem z żoną ze szpitala to zaświeciła się rezerwa i mam w baku może z 5 litrów i dziś też zapalił na tyk więc po co lać specyfik jak jest paliwo zimowe i nie powinno zamarzną muszę dziś zatankować na full
-
Wasze niunie i mrozy
-18 dziś samochód pod blokiem nie w garażu w garażu trzymam matiza bo troszkę się sypie i nie chce żeby zgnił wsiadam grzanie świec i co na dotyk i jadę żadnych problemów
-
[ALL B5] fajny filmik :D
ale klima chyba sprawna
-
[B5 AFN] 0,5 litra oleju na 1000km
ten dzwoneczek to zawór EGR (recyrkulacji spalin)
-
[ALL] Jakim samochodem jechać do ślubu ?
ja jechałem A4 B6 4 lata temu
-
[B5 1Z] Moja perełka dodatkowe zdjęcia.
no to fajnie jaka cena by cię interesowała podaj na PW mam nadzieje że nie kosmiczna
-
[B5 1Z] Moja perełka dodatkowe zdjęcia.
tu masz linka co do termometru http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t8481.0.html;highlight=termometr[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 09:51_________________________________________________Mody zaczną się na wiosnę teraz tylko poszukuje ostatniej rzeczy zderzaka tylnego po II Lifcie z ślizgami i już będzie prawie wyglądał jak po II Lifcie
-
[B5 1Z] Moja perełka dodatkowe zdjęcia.
musisz polować i znajdziesz
-
[B5 1Z] Kapturek (fajka) na świecę
A jaki koszt takiej instalacji
-
[B5 1Z] Kapturek (fajka) na świecę
Witam Panowie potrzebuje pewnej informacji, 1. Czy idzie kupić sam kapturek ten który nakłada się na świecę żarową czy to można kupić osobno 2. Czy można kupić całe te kabelki na świece z kapturkami czy to jet dostępne Wczoraj wymieniałem jedną świece choleka i kapturek jest pęknięty i nie trzyma się świecy zrobiłem tona jakiś czas ale tak nie może być proszę o pomoc jaki numer i koszt tego i tego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 klub
-
[B5 1Z] Problem z temperaturą na wskaźniku
No powiem że do kabiny leci ciepłe powietrze a co do przegrzania silnika to chyba nie bo właśnie temperatura bardzo pomału wzrasta jeszcze nigdy nie było ponad 90 stopni przekonałem się właśnie w trasie 350 km i temperatura czasami była 90 a czasami 70 i mniej nigdy powyżej 90 moi to wygląda na zacinający się termostat czujnik wykluczam
-
[B5 1Z] Problem z temperaturą na wskaźniku
:blink: jakby to pompa wody to temperatura by rosła jakby coś z pompą a u mnie maleje ja stawiam na termostat i dziś kupię wahlera czy coś takiego mam nadzieje że to dobrej firmy jest. Temperatury nigdy nie miałem powyżej 90