Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. na razie napinacza nie kupuj bo to droga sprawa weź zdejmij pasek i zobacz czy są luzy na napinaczu, zobacz rolkę od alternatora, i pompę wody. u mnie też były piski kupiłem napinacz za 350 zł a dobrze że go w sklepie z powrotem przyjęli bo byłbym w plecy o tą kasę bo okazało się że napinacz jest dobry piszczała rolka od alternatora koszt łożysk i wprasowania koszt 25 zł oraz pompa wody koszt 83 zł bo miała luzy i pasek gates 37 zł i to piszczenie co miałem wcześniej już nie ma tylko jak jest zimny silnik zawsze rano coś popiszczy ale jak ujadę 5 km to już jest cisza może to od mrozów bo napinacz wydaje mi się dobry
  2. a jak z grzaniem świec prąd na kablach u mnie na jednej nie łapał dobrze kapturek od świecy i troszkę telepotało silnikiem jak zapalił, zrobiłem i wczoraj - 18 grzanie świec koło 5 -6 sekund i pali na dotyk żadnych telepotków równa praca a co do zamarzania to ja tankuje u nas palio zimowe i mi jakoś nie zamarza wczoraj jak jechałem z żoną ze szpitala to zaświeciła się rezerwa i mam w baku może z 5 litrów i dziś też zapalił na tyk więc po co lać specyfik jak jest paliwo zimowe i nie powinno zamarzną muszę dziś zatankować na full
  3. -18 dziś samochód pod blokiem nie w garażu w garażu trzymam matiza bo troszkę się sypie i nie chce żeby zgnił wsiadam grzanie świec i co na dotyk i jadę żadnych problemów
  4. grippen odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ale klima chyba sprawna
  5. ten dzwoneczek to zawór EGR (recyrkulacji spalin)
  6. ja jechałem A4 B6 4 lata temu
  7. no to fajnie jaka cena by cię interesowała podaj na PW mam nadzieje że nie kosmiczna
  8. tu masz linka co do termometru http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t8481.0.html;highlight=termometr[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 09:51_________________________________________________Mody zaczną się na wiosnę teraz tylko poszukuje ostatniej rzeczy zderzaka tylnego po II Lifcie z ślizgami i już będzie prawie wyglądał jak po II Lifcie
  9. musisz polować i znajdziesz
  10. A jaki koszt takiej instalacji
  11. Witam Panowie potrzebuje pewnej informacji, 1. Czy idzie kupić sam kapturek ten który nakłada się na świecę żarową czy to można kupić osobno 2. Czy można kupić całe te kabelki na świece z kapturkami czy to jet dostępne Wczoraj wymieniałem jedną świece choleka i kapturek jest pęknięty i nie trzyma się świecy zrobiłem tona jakiś czas ale tak nie może być proszę o pomoc jaki numer i koszt tego i tego
  12. Witamy na forum A4 klub
  13. Witamy na forum A4 klub
  14. Witamy na forum A4 klub
  15. Witamy na forum A4 klub
  16. Witamy na forum A4 klub
  17. Witamy na forum A4 klub
  18. Witamy na forum A4 klub
  19. Witamy na forum A4 klub
  20. Witamy na forum A4 klub
  21. Witamy na forum A4 klub
  22. Witamy na forum A4 klub
  23. Witamy na forum A4 klub
  24. No powiem że do kabiny leci ciepłe powietrze a co do przegrzania silnika to chyba nie bo właśnie temperatura bardzo pomału wzrasta jeszcze nigdy nie było ponad 90 stopni przekonałem się właśnie w trasie 350 km i temperatura czasami była 90 a czasami 70 i mniej nigdy powyżej 90 moi to wygląda na zacinający się termostat czujnik wykluczam
  25. :blink: jakby to pompa wody to temperatura by rosła jakby coś z pompą a u mnie maleje ja stawiam na termostat i dziś kupię wahlera czy coś takiego mam nadzieje że to dobrej firmy jest. Temperatury nigdy nie miałem powyżej 90

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.