Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. Witamy na forum A4 Klub
  2. Witamy na forum A4 Klub
  3. Witamy na forum A4 Klub
  4. Witamy na forum A4 Klub
  5. Witamy na forum A4 Klub
  6. Witamy na forum A4 Klub
  7. Ciekawe bardzo ciekawe, kupowałem od tego gostka i u mnie jakoś chodzi jest w pilocie miejsce na umieszczenie czipu bo mi gostek tam włożył transponder i ładnie śmiga , więc sam chyba nie wie co on sprzedaje
  8. Witamy na forum A4 Klub
  9. Witamy na forum A4 Klub
  10. Witamy na forum A4 Klub
  11. ładnie by wyglądała taki beżowy, albo kremowy
  12. nie wiem czy powinno pomóc ale spróbuj przeczyścić styki na elektrozaworze na pompie wtryskowej może są zaśniedziałe i dobrze nie prze wodzi [br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 10:23_________________________________________________tak wszyscy piszemy że świece itp a może paliwo cofa się do baku albo powietrze lewe łapie
  13. Witamy na forum A4 Klub
  14. ale zastanawiające jest to grzanie świec przecież tak szczerze mówiąc nie jest zimno więc tak długie grzanie coś jest nie tak
  15. jak byś to założył to był by to wiejski tuning
  16. mojego też musiałem kręcić jak kolega Grzesiek pisze i też mnie to wkurzał ale kąt wtrysku miałem dobry więc u mnie było albo aku albo rozrusznik kupiłem Centra futura 77AH 760A i na tyk pali po nocy wszystko ok jeszcze na wiosne wymienię tulejki i szczotki w rozruszniku [br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 08:43_________________________________________________masz jakieś 3 piknięcia i świeci się wykrzyknik przy odpalaniu
  17. Witamy na forum A4 Klub
  18. najpierw polecam sprawdzenie kąta wtrysku 049-053 ale co mnie zastanawia to przecież nie ma na dworze -30 stopni to z jakiej racji masz grzanie świec 20 s u mnie jest grzanie około 2 s i im temperatura jest niższa to wtedy czas grzania świec się wydłuża (a jak z czujnikiem temperatury cieczy) jak u mnie odepnę wtyczkę od czujnika temperatury i jak włączę zapłon to wtedy jest grzanie świec koło 20 sekund
  19. a jaki ma przebieg ten silnik i w jakiej jest kondycji czy chodzi dobrze itp. nie powinno się nic stać
  20. Witamy na forum A4 Klub
  21. Witamy na forum A4 Klub
  22. Witamy na forum A4 Klub
  23. Witamy na forum A4 Klub

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.