Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. było już troche temu
  2. ja to chyba będę musiał jutro się wybrać i pogadać z Cuberkiem o naszych kropkach panie moskal ale kropek może być mi nie przeszkadza
  3. panowie ale cała dyskusja brzmiała o spryskiwaczach czy są potrzebne czy nie proszę o podanie nr art w kodeksie drogowym czy jest taki wpis mam szwagra na policji i przynajmniej on mi mówił że nie ma czegoś takiego reflektory xenonowe mają być czyste a czy oczyszczane są wycieraczką czy dyszą spryskiwacza czy też szmatą to ich nie obchodzi koniec i kropka
  4. Nie wiem jak to jest ale pamiętam że jak byłem na podstacji diagnostycznej i to dobrej stacji chciałem żeby mi ustawili światła już po założeniu hidów podjechałem powiedziałem że założyłem sobie xenony kazał podjechać do maszyny jakiejś i otworzyć maskę, kazał ustawić pokrętło od regulacji na zero i ustawił i się nie czepiał, a tylko tam jeżdżę na przegląd bo wszystko dokładnie sprawdzają wsio . Pamiętam jak w październiku kończył się przegląd to pojechałem aby mi podbili gostek obejrzał wszystko ale zauważył wyciek oleju koło chłodniczki oleju i co i mi nie podbił musiałem usunąć usterkę i wrócić na przegląd, troche czepiał się postojówek (Led) bo mówił że świecą na niebiesko a w rzeczywistości są białe albo ja jestem daltonistą ale się z nim wykłóciłem i postojówki przeszły. A do hidów się nie doczepił kilka razy policja mnie zatrzymywała i też spoko. prosiłem aby dyskusja była prowadzona w innym temacie
  5. albo zaślepki żeby założyć spryskiwacze musisz mieć w zbiorniku dwie pompki to następny koszt ja na razie rezygnuje ze spryskiwaczy będe miał tylko zaślepki
  6. panowie nie kłócić się to nie wątek o tym a co do tych lamp to mnie nie pasują są ale to tylko moje zdanie jeżeli właścicielowi się podobają to ok
  7. http://moto.allegro.pl/item547177421_spryskiwacze_reflektorow_super_towar_super_cena.html[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 21:05_________________________________________________Tu masz jeszcze e-mail do gościa z allegro który robi w serwisie [email protected] ja u niego zamawiałem parę części i powiem że spoko gość pogadaj z nim o ceny i podjedź
  8. zgadzam się z cubrem że jest ładniejszy i dla tego kupiłem po II lifcie dałem za kompletny 500 zeta ale ze wszystkim z halogenami ślizgi zaślepki spryskiwaczy itp a halogenki to chyba są nówki przynajmniej tak wyglądają
  9. po prostu macie wyrobione ślizgi te właśnie po środku wymiencie i będzie po problemie koszt nie duży
  10. a spróbój przełożyć same te kratki ze starych do nowych może to coś pomoże [br]Dopisany: 01 Luty 2009, 09:31_________________________________________________w kratkach masz też taką blaszkę może jakby ją odwrócić było by dobrze cholerka nie mam tych kratek przed sobą więc nie bardzo widzę wydaje mi się że to musi chodzić spróbój zamienić kratki
  11. no to widocznie z Anglika nie podejdą
  12. może macie rację tylko z tego co wiem to on jest laikiem w excelu
  13. nie jakiś praktyczny kumpel otwiera warsztat i chciałby coś takie go aby klientom wydawać ja mam work date ori ale to jeszcze nie to coś łatwiejszego
  14. Panowie chciałem zapytać czy ktoś z was używa jakiegoś programu na temat napraw samochodu chodzi mi np: że wpisuję sobie części ile kosztowały kiedy wymieniałem przy jakim przebiegu a później można by było wydrukować i włożyć sobie żeby pamiętać. Tak żeby to ładnie wyglądało
  15. co do tych lamp a ta audica z tymi lampami to k.... jak stare BMW
  16. no to chyba mamy zwycięzce :polew:
  17. a jak patrzyłeś na te kabelki od podgrzewania bo w audi były dwa rodzaje podgrzewania 1 to po włączonym zapłonie a drugie to po włączeniu grzania tylnej szyby domyślam się że masz to po włączeniu zapłonu. na twoim miejscu kupił bym ori i pomalował bo te z kierunkami w lusterka to do audi nie pasuje bardziej to do BMW ale to tylko moje zdanie
  18. może koło lampy masz nieszczelność jest tam taka gumowa uszczelka i może tamtędy się przedostaje
  19. jakby mieszkał blisko mnie to bym mu pomógł w ramach koleżeństwa ja wymieniałem szybę rok temu i jak do tej pory nic mi się nie leje a robiłem sam z kumplem a za nie długo samochód przejdzie odmłodzenie to też będę ją ściągał ale na razie nic nie będę zdradzał
  20. musisz się zastanowić czy umiałbyś wymienić szybę jeśli tak to wymieniaj ja to robiłem sam i nie jest to trudne
  21. mógłbyś zrobić dokładniejsze foto
  22. ja na twoim miejscu bym wymienił koszt nowej w serwisie koło 35 zł [br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 14:01_________________________________________________ale co za tym idzie trzeba ściągać szybę i przydało by się 2 osoby aby później ją wkleić
  23. też jestem tego zdania apropo poloneza to może lepiej malucha 126 P tym dopiero można pobawić łyse kapcie i heja
  24. cholerka nie wiedziałem
  25. a było takie radio Concert III pierwsze słysze ale mogę się mylić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.