Treść opublikowana przez grippen
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
było już troche temu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja to chyba będę musiał jutro się wybrać i pogadać z Cuberkiem o naszych kropkach panie moskal ale kropek może być mi nie przeszkadza
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
panowie ale cała dyskusja brzmiała o spryskiwaczach czy są potrzebne czy nie proszę o podanie nr art w kodeksie drogowym czy jest taki wpis mam szwagra na policji i przynajmniej on mi mówił że nie ma czegoś takiego reflektory xenonowe mają być czyste a czy oczyszczane są wycieraczką czy dyszą spryskiwacza czy też szmatą to ich nie obchodzi koniec i kropka
-
[ALL B5] lift w 15 minut
Nie wiem jak to jest ale pamiętam że jak byłem na podstacji diagnostycznej i to dobrej stacji chciałem żeby mi ustawili światła już po założeniu hidów podjechałem powiedziałem że założyłem sobie xenony kazał podjechać do maszyny jakiejś i otworzyć maskę, kazał ustawić pokrętło od regulacji na zero i ustawił i się nie czepiał, a tylko tam jeżdżę na przegląd bo wszystko dokładnie sprawdzają wsio . Pamiętam jak w październiku kończył się przegląd to pojechałem aby mi podbili gostek obejrzał wszystko ale zauważył wyciek oleju koło chłodniczki oleju i co i mi nie podbił musiałem usunąć usterkę i wrócić na przegląd, troche czepiał się postojówek (Led) bo mówił że świecą na niebiesko a w rzeczywistości są białe albo ja jestem daltonistą ale się z nim wykłóciłem i postojówki przeszły. A do hidów się nie doczepił kilka razy policja mnie zatrzymywała i też spoko. prosiłem aby dyskusja była prowadzona w innym temacie
-
[ALL B5] Zderzak przedni przed liftem i po lifcie
albo zaślepki żeby założyć spryskiwacze musisz mieć w zbiorniku dwie pompki to następny koszt ja na razie rezygnuje ze spryskiwaczy będe miał tylko zaślepki
-
[ALL B5] lift w 15 minut
panowie nie kłócić się to nie wątek o tym a co do tych lamp to mnie nie pasują są ale to tylko moje zdanie jeżeli właścicielowi się podobają to ok
-
[ALL B5] Zderzak przedni przed liftem i po lifcie
http://moto.allegro.pl/item547177421_spryskiwacze_reflektorow_super_towar_super_cena.html[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 21:05_________________________________________________Tu masz jeszcze e-mail do gościa z allegro który robi w serwisie [email protected] ja u niego zamawiałem parę części i powiem że spoko gość pogadaj z nim o ceny i podjedź
-
[ALL B5] Zderzak przedni przed liftem i po lifcie
zgadzam się z cubrem że jest ładniejszy i dla tego kupiłem po II lifcie dałem za kompletny 500 zeta ale ze wszystkim z halogenami ślizgi zaślepki spryskiwaczy itp a halogenki to chyba są nówki przynajmniej tak wyglądają
-
[ALL B5] fotel kierowcy przy regulacji nie chce zaskoczyc.
po prostu macie wyrobione ślizgi te właśnie po środku wymiencie i będzie po problemie koszt nie duży
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
a spróbój przełożyć same te kratki ze starych do nowych może to coś pomoże [br]Dopisany: 01 Luty 2009, 09:31_________________________________________________w kratkach masz też taką blaszkę może jakby ją odwrócić było by dobrze cholerka nie mam tych kratek przed sobą więc nie bardzo widzę wydaje mi się że to musi chodzić spróbój zamienić kratki
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
no to widocznie z Anglika nie podejdą
-
Program jaki
może macie rację tylko z tego co wiem to on jest laikiem w excelu
-
Program jaki
nie jakiś praktyczny kumpel otwiera warsztat i chciałby coś takie go aby klientom wydawać ja mam work date ori ale to jeszcze nie to coś łatwiejszego
-
Program jaki
Panowie chciałem zapytać czy ktoś z was używa jakiegoś programu na temat napraw samochodu chodzi mi np: że wpisuję sobie części ile kosztowały kiedy wymieniałem przy jakim przebiegu a później można by było wydrukować i włożyć sobie żeby pamiętać. Tak żeby to ładnie wyglądało
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
co do tych lamp a ta audica z tymi lampami to k.... jak stare BMW
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
no to chyba mamy zwycięzce :polew:
-
[B5 ACK] Potrzebne kilka rad dotyczących lusterek
a jak patrzyłeś na te kabelki od podgrzewania bo w audi były dwa rodzaje podgrzewania 1 to po włączonym zapłonie a drugie to po włączeniu grzania tylnej szyby domyślam się że masz to po włączeniu zapłonu. na twoim miejscu kupił bym ori i pomalował bo te z kierunkami w lusterka to do audi nie pasuje bardziej to do BMW ale to tylko moje zdanie
-
[B5 AJM] Woda we wnękach
może koło lampy masz nieszczelność jest tam taka gumowa uszczelka i może tamtędy się przedostaje
-
[B5 AFN] Problem z uszczelką przedniej szyby
jakby mieszkał blisko mnie to bym mu pomógł w ramach koleżeństwa ja wymieniałem szybę rok temu i jak do tej pory nic mi się nie leje a robiłem sam z kumplem a za nie długo samochód przejdzie odmłodzenie to też będę ją ściągał ale na razie nic nie będę zdradzał
-
[B5 AFN] Problem z uszczelką przedniej szyby
musisz się zastanowić czy umiałbyś wymienić szybę jeśli tak to wymieniaj ja to robiłem sam i nie jest to trudne
-
[B5 AFN] Problem z uszczelką przedniej szyby
mógłbyś zrobić dokładniejsze foto
-
[B5 AFN] Problem z uszczelką przedniej szyby
ja na twoim miejscu bym wymienił koszt nowej w serwisie koło 35 zł [br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 14:01_________________________________________________ale co za tym idzie trzeba ściągać szybę i przydało by się 2 osoby aby później ją wkleić
-
[A4 B5] Czy można wyłączyć ABS ?
też jestem tego zdania apropo poloneza to może lepiej malucha 126 P tym dopiero można pobawić łyse kapcie i heja
-
[B6 AWX] Półki w kokpicie
cholerka nie wiedziałem
-
[B6 AWX] Półki w kokpicie
a było takie radio Concert III pierwsze słysze ale mogę się mylić