Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. też było
  2. a masz krańcówki w drzwiach [br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 10:39_________________________________________________to musi działać na zasadzie takiej jak lampka górna jak masz krańcówki to może tam podłączyć tylko nie jestem pewny czy są te krańcówki wydaje mi się że to było innym sposobem robione tylko jakim
  3. jeszcze nie leży gdzieś w szafie i na razie nie mam za bardzo czasu. Wszystko przez pracę ale za niedługo będzie zrobione i umieszczę w dziale warsztat opis.
  4. no to chyba zostaje mi albo upchnąć za 600 zeta albo zostawić na zimę
  5. Nie bardzo kapuje chodzi ci o diody w klamkach
  6. tak to są 15" i właśnie w tym problem ja szukam teraz 17" od S-ki
  7. ja myślałem nad ceną koło 1000 -1100 w tym że 2 szt opon jest w stanie bardzo dobrym, bo mam zamiar je sprzedać tylko nie wiem czy by się jakiś kupiec znalazł
  8. Panowie jak wyżej ile takie felgi mogą być warte z oponami 4 szt oraz bez opon felgi ori stan oceniam na 5 w skali 6 oczywiście na zdjęciu felga jest brudna bez żadnych udszkodzeń
  9. spoko furka kolor taki jak mój czyli bardzo ładny jedynie co to wszystkie lamy po face liftingu i będzie :kox:
  10. zależy w jakim modelu nie które miały a nie które nie ja sobie sam taką kontrolkę wyrzeźbiłem i ją mam
  11. dokładnie że na zapłonie nie doczytałem do końca sorry. a z abs i immo oraz poduszki ale to było robione z opóźnieniem. A co do pojawienia się tego akumulatorka po odpaleniu samochodu to mogą to być szczotki ewentualnie regulator napięcia lub dioda w alternatorze nic innego mi nie przychodzi do łba
  12. ale chyba ten silnik jest nie zapalony bo wskazówka obrotomierza jest chyba na zero za bardzo nie widać. ale według mnie tak jest że jest tylko na zapłonie
  13. To jest bardzo mało prawdopodobne by był walnięty widocznie ten typ tak ma w lecie będzie ładnie chodził
  14. u mnie jest to samo za dużo czasu przesiadujesz na forum i czemu ciągle grzebe przy samochodzie staram się wszystko pogodzić a mam dwoje dzieciaczków
  15. nie mam może AJM ale powiem że wymieniłem 2 tyg temu termostat (Wahler), płyn Febi G12+, pompa wody, czujnika nie ruszałem bo sądzę że jest sprawny. I tak zależy jak go troszkę pociągnę na obroty na zimnym tak na 4 biegu nie przekraczając 2500 obrotów to zagrzeje się po około 12 km jeżeli na 5 biegu to około 24 km ma już z 89 stopni. Ale też mnie zastanowiło to 2 razy wypad na Kraków w ostatnich dniach to troszkę się zdziwiłem bo dojeżdżam do Krakowa temp na blacie 90 stopni zjeżdżam pod Tomex aby sobie zapalić fajkę żona z tyłu siedzi z dzieckiem włączam nawiew na jedną kreskę na ciepło ( nie mam klimatyzacji ;( ) wychodzę z samochodu zapalam fajkę wchodzę po 5 minutach i co na zegarach temperatura spadła wskazówka położyła się na 60 stopniach. Więc nie wiem czy to norma w Audi na dodatek ciężko było podnieść temperaturę jak jeździłem po Krakowie tu światła tam światła ale się w końcu podniosła na te 80 stopni
  16. ja bym aż tak nie ingerował w instalację bo faktycznie może coś się spieprzyć później weź pod uwagę jak sobie zapomnisz i zostawisz samochód na biegu i co wtedy to tak na marginesie ja tak uważam pamiętaj że to moje zdanie zrobisz jak zechcesz
  17. odinstaluj obydwa vagi zrób restart i zainstaluj starą poczciwą wersję 311.2 powinno pomóc
  18. nawet nie wiemy jaki to typ alarmu jakiej firmy i nazwy a alarmów z odpalaniem z pilota jest kilka rodzai
  19. Dokładnie tak jak mówisz. Na upartego dało by radę zlikwidować immo ale jest jeszcze jeden mały problem ze względu na to iż kolega ma TDI i jak załączy grzanie świec w zimie jakby chciał odpalać z pilota
  20. Wydaje mi się że pasują tylko będzie odwrotnie podświetlanie
  21. :polew: :polew: :polew:
  22. napisał ci przecież adadur że są trzy i z tyłu silnika
  23. Prawdę mówiąc nie napisałeś o jakie świece ci chodzi czyli wypowiedź każdego jest dobra, w posumowaniu co do spalania to 1. Świece żarowe podgrzewają komorę spalania po to aby samochód lepiej zapalił nie mają nic wspólnego do spalania samochodu 2.Jeżeli chodzi o świece od podgrzewacza to tak jak napisał adadur jeżeli są nie sprawne to faktycznie samochód będzie więcej spalał
  24. nie wiem czy wolno psikać na pasek wd-40 tylko ciekaw jestem co to może być skoro wszystko jest nowe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.