Treść opublikowana przez grippen
-
Strefa Śmiechu
też było
-
[B5 1Z] Lampeczki drzwiowe - gdzie je wsadzić ?
a masz krańcówki w drzwiach [br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 10:39_________________________________________________to musi działać na zasadzie takiej jak lampka górna jak masz krańcówki to może tam podłączyć tylko nie jestem pewny czy są te krańcówki wydaje mi się że to było innym sposobem robione tylko jakim
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
jeszcze nie leży gdzieś w szafie i na razie nie mam za bardzo czasu. Wszystko przez pracę ale za niedługo będzie zrobione i umieszczę w dziale warsztat opis.
-
[ALL B5] Prośba o wycenę felg
no to chyba zostaje mi albo upchnąć za 600 zeta albo zostawić na zimę
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
Nie bardzo kapuje chodzi ci o diody w klamkach
-
[ALL B5] Prośba o wycenę felg
tak to są 15" i właśnie w tym problem ja szukam teraz 17" od S-ki
-
[ALL B5] Prośba o wycenę felg
ja myślałem nad ceną koło 1000 -1100 w tym że 2 szt opon jest w stanie bardzo dobrym, bo mam zamiar je sprzedać tylko nie wiem czy by się jakiś kupiec znalazł
-
[ALL B5] Prośba o wycenę felg
Panowie jak wyżej ile takie felgi mogą być warte z oponami 4 szt oraz bez opon felgi ori stan oceniam na 5 w skali 6 oczywiście na zdjęciu felga jest brudna bez żadnych udszkodzeń
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
spoko furka kolor taki jak mój czyli bardzo ładny jedynie co to wszystkie lamy po face liftingu i będzie :kox:
-
[B5 1Z] Przy uruchamianiu zapala się wykrzyknik 3 razy i 3 razy pika dźwiek
zależy w jakim modelu nie które miały a nie które nie ja sobie sam taką kontrolkę wyrzeźbiłem i ją mam
-
[B5 1Z] Przy uruchamianiu zapala się wykrzyknik 3 razy i 3 razy pika dźwiek
dokładnie że na zapłonie nie doczytałem do końca sorry. a z abs i immo oraz poduszki ale to było robione z opóźnieniem. A co do pojawienia się tego akumulatorka po odpaleniu samochodu to mogą to być szczotki ewentualnie regulator napięcia lub dioda w alternatorze nic innego mi nie przychodzi do łba
-
[B5 1Z] Przy uruchamianiu zapala się wykrzyknik 3 razy i 3 razy pika dźwiek
ale chyba ten silnik jest nie zapalony bo wskazówka obrotomierza jest chyba na zero za bardzo nie widać. ale według mnie tak jest że jest tylko na zapłonie
-
[B5 AJM] Co dzieje się w układzie chłodzenia ?
To jest bardzo mało prawdopodobne by był walnięty widocznie ten typ tak ma w lecie będzie ładnie chodził
-
[B5 AJM] Co dzieje się w układzie chłodzenia ?
u mnie jest to samo za dużo czasu przesiadujesz na forum i czemu ciągle grzebe przy samochodzie staram się wszystko pogodzić a mam dwoje dzieciaczków
-
[B5 AJM] Co dzieje się w układzie chłodzenia ?
nie mam może AJM ale powiem że wymieniłem 2 tyg temu termostat (Wahler), płyn Febi G12+, pompa wody, czujnika nie ruszałem bo sądzę że jest sprawny. I tak zależy jak go troszkę pociągnę na obroty na zimnym tak na 4 biegu nie przekraczając 2500 obrotów to zagrzeje się po około 12 km jeżeli na 5 biegu to około 24 km ma już z 89 stopni. Ale też mnie zastanowiło to 2 razy wypad na Kraków w ostatnich dniach to troszkę się zdziwiłem bo dojeżdżam do Krakowa temp na blacie 90 stopni zjeżdżam pod Tomex aby sobie zapalić fajkę żona z tyłu siedzi z dzieckiem włączam nawiew na jedną kreskę na ciepło ( nie mam klimatyzacji ;( ) wychodzę z samochodu zapalam fajkę wchodzę po 5 minutach i co na zegarach temperatura spadła wskazówka położyła się na 60 stopniach. Więc nie wiem czy to norma w Audi na dodatek ciężko było podnieść temperaturę jak jeździłem po Krakowie tu światła tam światła ale się w końcu podniosła na te 80 stopni
-
[ALL B5] Uruchamianie silnika z pilota
ja bym aż tak nie ingerował w instalację bo faktycznie może coś się spieprzyć później weź pod uwagę jak sobie zapomnisz i zostawisz samochód na biegu i co wtedy to tak na marginesie ja tak uważam pamiętaj że to moje zdanie zrobisz jak zechcesz
-
[B5 AFN] VAG nie chce się łączyć z poszczególnymi modułami
odinstaluj obydwa vagi zrób restart i zainstaluj starą poczciwą wersję 311.2 powinno pomóc
-
[ALL B5] Uruchamianie silnika z pilota
nawet nie wiemy jaki to typ alarmu jakiej firmy i nazwy a alarmów z odpalaniem z pilota jest kilka rodzai
-
[ALL B5] Uruchamianie silnika z pilota
Dokładnie tak jak mówisz. Na upartego dało by radę zlikwidować immo ale jest jeszcze jeden mały problem ze względu na to iż kolega ma TDI i jak załączy grzanie świec w zimie jakby chciał odpalać z pilota
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
Wydaje mi się że pasują tylko będzie odwrotnie podświetlanie
-
Strefa Śmiechu
:polew: :polew: :polew:
-
[B5 AJM] Podgrzewanie paliwa/świece żarowe/spalanie
napisał ci przecież adadur że są trzy i z tyłu silnika
-
[B5 AJM] Podgrzewanie paliwa/świece żarowe/spalanie
Prawdę mówiąc nie napisałeś o jakie świece ci chodzi czyli wypowiedź każdego jest dobra, w posumowaniu co do spalania to 1. Świece żarowe podgrzewają komorę spalania po to aby samochód lepiej zapalił nie mają nic wspólnego do spalania samochodu 2.Jeżeli chodzi o świece od podgrzewacza to tak jak napisał adadur jeżeli są nie sprawne to faktycznie samochód będzie więcej spalał
-
Sposób na nudę w samolocie :)
już było
-
[B5 1Z] Piszczy jakby pasek
nie wiem czy wolno psikać na pasek wd-40 tylko ciekaw jestem co to może być skoro wszystko jest nowe