Treść opublikowana przez grippen
-
[B5 1Z] Cieżko odpala jak zimny po nocy
w 000 BS Spanky miał na myśli kąt wtrysku miałem te same objawy i jeszcze rano dochodził 3 razy dźwięk i piszczał więc się wkur..... poszedłem do sklepu kupiłem nowy aku i po problemie. 1. Kąt wtrysku 049-053 poz 2 w 000 BS 2. Akumulator 3. Stan rozrusznika (szczotki, tulejki. ) (podobno w naszych A4 rozrusznik ma rozkręcić motor do prędkości 200 obr/min aby pompa podała paliwo na cylindry nie wiem czy to prawda gdzieś tak słyszałem)
-
Montaż tempomatu A4 B5
a poczciwy stary 1-zecior 95 r też
-
[B5 1Z] Czy taka felga podejdzie do mojego
właśnie poszukuje bo i tak muszę oponki wstawić nowe na lato więc już chyba 16 pójdą a ten wzór mi się podoba tylko bardziej tak jak mówisz ori ale nie mogę z najść
-
[B5 1Z] Czy taka felga podejdzie do mojego
Panowie czy taka felga będzie dobra do mojego http://moto.allegro.pl/item484187281_k707_mb_16_5x112_audi_a4_a6_vw_nowe_aluminiowe.html i jakie opony do niej mam kupić na lato może ktoś pomoże bo nie wiem jaki rozmiar będzie najlepszy i jakiej firmy
-
[B5 1Z] Średnica tłoczka
cholerka zerknę w domu miałem gdzieś paragon na tłoczki bo też wymieniałem w tamtym roku i też lucasa zerknę w domu to na pisze ok
-
[B5 1Z] Średnica tłoczka
chodzi pewnie o sam tłoczek [br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 17:03_________________________________________________są pewnie wżery i dla tego koszt jednego tłoczka to koło 40 zł
-
Ten kierowca już swoją A4 na spota nie przyjedzie...
busem albo autobusem
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
według mnie to tylni spojler nie pasuje do A4 javascript:void(0);
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=oOxsNAjeN-A gostki są dobre
-
Strefa Śmiechu
też to oglądałem tydzień temu i się jeszcze tłumaczył że kobieta nie chciała prowadzić
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
:good: no no no super się prezentuje[br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 13:15_________________________________________________jaki masz kod lakieru to jest perła
-
a4 do ślubu
a ja jak mnie wieźli do ślubu to jechałem srebrną A4 B6 i to było 4 lata temu
-
Pomocy przy zmianie systemów
już sobie poradziłem dzięki programem VistaBootPRO
-
Pomocy przy zmianie systemów
tak o ten napis bo mnie trochę drażni a jak ktoś przyjdzie to mówi że nie wiadomo co tam jest czy 98 czy xp czy coś tam jeszcze
-
Pomocy przy zmianie systemów
nie ma takiej opcji w Viscie z tego co wiem to ona steruje inaczej poleceniem BCDEDIT.EXE
-
Pomocy przy zmianie systemów
Witam Chodzi mi o to że na kompie mam 2 systemy operacyjne XP , i Vistę oczywiście jak włącza się komputer to jest do wyboru który system wybrać tylko jest jedno ale: takie Wcześniejsza wersja systemu Windows Vista jak mam zmienić ten wpis aby zamiast tej Wcześniejszej wersji systemu był napis Windows XP w xp dało się zmienić poprzez edytuj jak był system 98 np a tu nie ma takiego wpisu o viście jak mam to zrobić aby pojawiał się taki komunikat Windows XP Windows Vista Proszę o pomoc co mam wpisać tak łopatologicznie
-
[ALL B5] Folia termoplastyczna drewno
ale ja zmówiłem drewno ciekaw jestem jak wyjdzie
-
[ALL B5] Folia termoplastyczna drewno
Teraz mam taką okleinę tak już kupiłem samochód i myślę że 1000 razy lepiej by wyglądało jak by na tym miejscu była ta folia było by wtedy bardziej ok
-
[ALL B5] Folia termoplastyczna drewno
w najgorszym przypadku można takie coś zerwać i nie powinno być śladu po kleju chyba zaryzykuje przecież o gustach się nie dyskutuje
-
[mega OT] Wpadka Super Expressu (tylko dla czytajacych SE)
Też to czytałem bo prowadzę swój własny salonik prasowy też mi o mało nie wyszły gały ale myślałem że oni wspomną czego ona nie ma ale nic może nie zauważyli albo ewentualnie tak zdjęcie wyszło
-
[B5 AHU] Po odpaleniu czasem pali się kontrolka ładowania
ja dodam że jak sprawdzisz Vagiem to będziesz miał błąd 01117 mówi on o obciążeniu zacisku alternatora sprawdź: 1. połączenie masy itp (wyczyść dokładnie wszystkie styki przy alternatorze) 2. szczotki 3. dioda w alternatorze
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc z centralką
Na instrukcji piszę że do samochodów Audi VW z zamkiem pneumatycznym i tyle i pisze żeby zastosować schemat 3
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc z centralką
a jak podłącze tak jak na schemacie i jak przetnę kabel który idzie do pompki i do siłownika według schematu to nie spale nic bo za niedługo się biore do podłączania
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc z centralką
Z rysunku 2 kabel żółto-czarny też mam podłączyć do stałego plusa
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc z centralką
dokładnie to sterownik mam taki http://www.allegro.pl/item463466256_sterownik_kazdego_c_zamka_twoje_logo_nowosc.html