Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. w 000 BS Spanky miał na myśli kąt wtrysku miałem te same objawy i jeszcze rano dochodził 3 razy dźwięk i piszczał więc się wkur..... poszedłem do sklepu kupiłem nowy aku i po problemie. 1. Kąt wtrysku 049-053 poz 2 w 000 BS 2. Akumulator 3. Stan rozrusznika (szczotki, tulejki. ) (podobno w naszych A4 rozrusznik ma rozkręcić motor do prędkości 200 obr/min aby pompa podała paliwo na cylindry nie wiem czy to prawda gdzieś tak słyszałem)
  2. grippen odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    a poczciwy stary 1-zecior 95 r też
  3. właśnie poszukuje bo i tak muszę oponki wstawić nowe na lato więc już chyba 16 pójdą a ten wzór mi się podoba tylko bardziej tak jak mówisz ori ale nie mogę z najść
  4. Panowie czy taka felga będzie dobra do mojego http://moto.allegro.pl/item484187281_k707_mb_16_5x112_audi_a4_a6_vw_nowe_aluminiowe.html i jakie opony do niej mam kupić na lato może ktoś pomoże bo nie wiem jaki rozmiar będzie najlepszy i jakiej firmy
  5. cholerka zerknę w domu miałem gdzieś paragon na tłoczki bo też wymieniałem w tamtym roku i też lucasa zerknę w domu to na pisze ok
  6. chodzi pewnie o sam tłoczek [br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 17:03_________________________________________________są pewnie wżery i dla tego koszt jednego tłoczka to koło 40 zł
  7. według mnie to tylni spojler nie pasuje do A4 javascript:void(0);
  8. http://pl.youtube.com/watch?v=oOxsNAjeN-A gostki są dobre
  9. też to oglądałem tydzień temu i się jeszcze tłumaczył że kobieta nie chciała prowadzić
  10. :good: no no no super się prezentuje[br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 13:15_________________________________________________jaki masz kod lakieru to jest perła
  11. grippen odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    a ja jak mnie wieźli do ślubu to jechałem srebrną A4 B6 i to było 4 lata temu
  12. już sobie poradziłem dzięki programem VistaBootPRO
  13. tak o ten napis bo mnie trochę drażni a jak ktoś przyjdzie to mówi że nie wiadomo co tam jest czy 98 czy xp czy coś tam jeszcze
  14. nie ma takiej opcji w Viscie z tego co wiem to ona steruje inaczej poleceniem BCDEDIT.EXE
  15. Witam Chodzi mi o to że na kompie mam 2 systemy operacyjne XP , i Vistę oczywiście jak włącza się komputer to jest do wyboru który system wybrać tylko jest jedno ale: takie Wcześniejsza wersja systemu Windows Vista jak mam zmienić ten wpis aby zamiast tej Wcześniejszej wersji systemu był napis Windows XP w xp dało się zmienić poprzez edytuj jak był system 98 np a tu nie ma takiego wpisu o viście jak mam to zrobić aby pojawiał się taki komunikat Windows XP Windows Vista Proszę o pomoc co mam wpisać tak łopatologicznie
  16. ale ja zmówiłem drewno ciekaw jestem jak wyjdzie
  17. Teraz mam taką okleinę tak już kupiłem samochód i myślę że 1000 razy lepiej by wyglądało jak by na tym miejscu była ta folia było by wtedy bardziej ok
  18. w najgorszym przypadku można takie coś zerwać i nie powinno być śladu po kleju chyba zaryzykuje przecież o gustach się nie dyskutuje
  19. Też to czytałem bo prowadzę swój własny salonik prasowy też mi o mało nie wyszły gały ale myślałem że oni wspomną czego ona nie ma ale nic może nie zauważyli albo ewentualnie tak zdjęcie wyszło
  20. ja dodam że jak sprawdzisz Vagiem to będziesz miał błąd 01117 mówi on o obciążeniu zacisku alternatora sprawdź: 1. połączenie masy itp (wyczyść dokładnie wszystkie styki przy alternatorze) 2. szczotki 3. dioda w alternatorze
  21. Na instrukcji piszę że do samochodów Audi VW z zamkiem pneumatycznym i tyle i pisze żeby zastosować schemat 3
  22. a jak podłącze tak jak na schemacie i jak przetnę kabel który idzie do pompki i do siłownika według schematu to nie spale nic bo za niedługo się biore do podłączania
  23. Z rysunku 2 kabel żółto-czarny też mam podłączyć do stałego plusa
  24. dokładnie to sterownik mam taki http://www.allegro.pl/item463466256_sterownik_kazdego_c_zamka_twoje_logo_nowosc.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.