Treść opublikowana przez grippen
-
[B5 1Z] Zmiana zderzaka z roku 95 na 99 z halogenami
Witam szanownych kolegów Wiem że temat był już omawiany kilka razy ale mam pewien kłopot dotyczący zderzaka po liftingu 99 r mam zamiar założyć go w roczniku 95 wiem że będę musiał wymienić ślizgi te w błotnikach. Lecz mam mały dylemat jak patrzyłem w etce na zderzaki to wydaje mi się że jest większe rozcięcie na grill może mi się wydaje tylko nie wiem czy maska różni sie z modelu 95 od 99 oprócz spryskiwaczy których nie ma w 99 bo już z głupiałem prosze o pomoc załączam fotki z etki
-
[A4 B5 '96] Siedzenie kierowcy, Co to za element ??
To jest poto aby siedzenie regulować przód tył jeżeli ci nie chodzi przód tył to masz do wymiany ślizgi fotela
-
Historia niezwykła o Audi...
R8
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
u mnie wiatr i sypie śnieg pogoda poprostu jakby tak nie wiało to mogło by być ok
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
widzę że spocik był zajefajny kur....a :wallbash: szkoda że mnie nie było a tak chcialem być dajcie więcej fotek
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jeszcze mi zostaje espero albo matiz ale przecież nie będe robił wiochy jak bym przyjechał takim złomem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
mam nadzieje mówi że dziś wyklepie troche szpachli da a jutro pojedzie po lakier a lampa kiedy ??? czy to ja mam kupić lampe czy co już niewiem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ykk co wyrobi [br]Dopisany: 21 Listopad 2007, 14:12 _________________________________________________ja za jedną dałem 500 zeta a ja chce mieć ori ;(
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
poszła jedna lampa lewa i lekko przód i błotnik ale nic takiego poważnego samochód na chodzie jeździ oddałem dziś do mechanika i pewnie troche skrobnie mnie bo lampa sam ile kosztuje naszczęście że nie zmojej winy i od tamtego się ściagnie troche kasy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Angela ja sie nie wyłamuje i nie denerwuj się na mnie to nie moja wina
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
mój przyjazd stoi pod znakiem zapytania ???? bo dziś rano miałem nieszczęśliwy wypadek mała stłuczka i troche mam przód rozbity :wallbash: i niewiem czy sie lakiernik wyrobi do soboty a tak chciałem być na spocie :wallbash: ;( ;( przepraszam [br]Dopisany: 21 Listopad 2007, 13:43 _________________________________________________kur.... mać ja to mam cholera pecha
-
Spociki w Kielcach
zabaczymy jescze też może być pod LIDLEM koło plusa jakieś 100 m koło tej stcji paliw koło ulicy Dygańskiego
-
Spociki w Kielcach
Angela wiesz już gdzie :>
-
Spociki w Kielcach
jak się jedzie od Kielc na Busko to się przejeżdża koło niego koło ronda taki duży hiper market trudno go nie zauważyć
-
Spociki w Kielcach
jak już mam dojechać do Buska to ja proponuje parking w PLUS Discount na przeciwko stacji paliwowej Angela pewnie wiesz gdzie będziesz miała ją po drodze tak może być
-
Spociki w Kielcach
a czemu n ie kw ;( ;( ;( ;( dajcie znać ok jak i gdzie bo już zgłupiałem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tylko ma być oooooogromny
-
Spociki w Kielcach
a nie lepij Kazimierza Wielka hi hi[br]Dopisany: 19 Listopad 2007, 09:56 _________________________________________________wpadajcie do mnie i razem uderzymy na Tarnów odemnie jakieś 50 Km jest
-
Spociki w Kielcach
No ja jestem zdany na was
-
[B5 1Z] Problem z Płynem w chłodnicy Czujnik ???
zapaliłem silnik zobaczyłem że się nie świeci i zgasiłem a teraz jeżdze z odpięta wtyczką bez czujnika (bo chyba musze ten czujnik kupić) i też nic nie świeci
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
oczywiście Angela napewno dopisze fajna grupa sięzbiera na spota hi hi
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
cholerka to teraz niewiam czy wlewać czy oddać i kupić inny na nalepce ma napisaną norme 500.00 i 505.00 może taki być do TDI
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja dziś kupiłem Mobil 1 Formula S 10 W 40 półsyntetyk taki miał wcześnie jest to dobry olej czy nie
-
Spociki w Kielcach
wiem ze zartowalas ale umnie śnieżyca
-
Spociki w Kielcach
Ja maruda nie tylko widze że planujecie inną drogą lecieć wiem że mielibyście bliżej o kilka kilosów ale mam nadzieje że i tak wpadniecie po mnie będe wdzięczny, zobaczymy co i jak[br]Dopisany: 15 Listopad 2007, 13:07 _________________________________________________przepraszam chciałem zapytać czy nie wie ktoś czy moge kupić czujnik ten w zbiorniku wyrównawczym od płynu do chłodnicy jaki numer ma czy jest on tylko dostępny z całym zbiornikiem może ktoś wie jak to sprawdzić czy działa