Treść opublikowana przez grippen
-
Spociki w Kielcach
ykk dzięki może byś tak wpad na spocik daleko nie masz co
-
Spociki w Kielcach
troche nie trybie o co chodzi
-
Spociki w Kielcach
więc umawiamy się na godzinę 17 jeszcze jest jasno więc nie będzie problemu ze zrobieniem zdjęć jak by ktoś chciał to mogę vaga wziąść :>
-
Spociki w Kielcach
fajna prosta na takiej to można sprawdzić samochód prosze nie brać dosłownie tylko żartowałem
-
Spociki w Kielcach
o której godzinie pasuje wam o 17
-
Spociki w Kielcach
dla mnie mogło by być można by było ładny wątek o spocie zrobić coś takiego jak mają w spotach krakowskich zobacz sobie tak na pierwszej stronie co o tym myślicie
-
Spociki w Kielcach
Spocik w Kielcach dnia 13.10.2007 Zapraszamy !!! Lista chętnych: 1. Angela - obecna 99% 2. Grippen - obecny 3. Warzyd - obecny 4. L.I.O.N - obecny 5. Grzanek85 - obecny 6. Grosik - obecny 7. Tosik - obecny 8. F1driver - obecny 9. Doman13 - obecny 99% 10. Perlacco 11. Nosb - obecny 99% Godzina do ustalenia jaką proponujecie prosze o potwierdzenie przybycia tych co się deklarowali oraz miejsce spotkania: Proszę o wpisywanie się na listę[br]Dopisany: 08 Październik 2007, 10:27 _________________________________________________i o której godzinie musimy dokładnie ustalić czekam na prozycje wpisywać 17 mam czy inną
-
[B5 1Z] Zmiana podświetlania licznika
Dzwoniłem do gościa w tej sprawie i powiedział m i że te ikonki są widoczne w dzień tak jak na zdjęciu ale to wygląda jak choinka więc wole takie jak ori tlko podświetlane na biało coś wykombinuje jak mi się uda to wrzuce na warsztat :>
-
[B5 1Z] Dylemat z wyborem lamp tylnich
I lift biały pasek 2 od góry II lift biały pasek 2 od dołu
-
[B5 1Z] Zmiana podświetlania licznika
Witam Pozstanowiłem zmienić w swojej A4 podświetlenie zegarów wiadomo w 95 roku były standardowe czerwone. Myśle że mi pomożecie w starych zegarach są też ikonki jak chamulec ręczny itp takie kółka a chodzi mi tylko aby były same symbole i zamierzam tak zrobić żeby skala podświetlana była na biało a od 4.5tyś to pole z tymi czerwonymi kreskami na czerwono i wskazówka też ma być czerwona i ładnie by to wyglądało jakby były czarne tarcze zegarów tylko aby niebyło widać tych ikonek w dzień tak jak niektórzy na allegro oferują takie białe to widać ikonki. licze na waszą pomoc co będzie mi potrzebne jakie części czy diody czy normalne żarówki mile widziane linki ewentualnie moge od kogoś kupić itd
-
[B5 1Z] Dylemat z wyborem lamp tylnich
też fajne
-
[B5] drgania szyby przednich drzwi
pewnie któryś ślizg szyby pomału daje znać o sobie i trzeba go wymienić
-
Spociki w Kielcach
napisałem że jest zarejestrowanych a nie klubowiczów ale na spotkania mogli by przyjechać zapaznać się źle mówie
-
[B5 1Z] Dylemat z wyborem lamp tylnich
ładne są i widze że praktycznie jesteście za II Liftem i takie pewnie założe
-
[B5 ADR] wymiana szyby na wlasna reke, da sie??
ja u siebie wymieniałem ostatnio jakoś miesiąc temu sam z kumplem jest wtedy lepiej w dwie osoby wymieniać i nie jest trudno będziesz potrzebował kleju do szyb cena koło 20 zł i preparat gruntujący koło 10 zł smarujesz szybe tym preparatem i karoserie nakładasz klej i lekko przyciskasz zostawiasz na 3 godzinki ( jak jest ciepło) lub doby jak zimno i po sprawie.
-
Spociki w Kielcach
ja też sie pisze na 13 będzie sporo zaraz zrobie liste chętnych
-
Spociki w Kielcach
to może zaczniemy pisać o następnym spocie ale mnie niestety nie będzie bo mam imieninki w sobote bardzo żałuje
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
nic dodać nic ująć też taką chce :drool: :drool: :drool: ale chyba nie będe miał no może kiedyś jak będe dziadkiem to bedzie tania
-
Przyciemniane szyby - GALERIA
Proszę bardzo:
-
[B5 AFN] A4 AFN 1.9 TDI moja seryjna
zmień temat bo zaras któryś mod napisze że wyląduje w koszu ten temat. Autko ogólnie ok ładne możesz zmienić lampy po lifcie już będzie lepiej
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Fajnie by było
-
Spociki w Kielcach
czekamy na propozycje może by tak dojechali koledzy z Kielc do Pińczowa co??
-
Spociki w Kielcach
bliżej do Pińczowa tylko gdzie pasował by Pińczów[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2007, 13:48 _________________________________________________to może umówmy się na Pińczów o której i gdzie[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2007, 13:51 _________________________________________________nawet jak byłoby nas z 5 osób to na początek nie jest źle może ktoś z krakowa by dojechał trzeba by jakoś ogłosić
-
Spociki w Kielcach
Może też być Kazimierza Wielka pod Centrum sporo miejsca :> a do Pińczowa też moge dojechać więc gdzie
-
Spociki w Kielcach
postaram się zobacze bo 100 km mam ale to nic[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2007, 13:22 _________________________________________________a nie najlepiej Pińczów albo KW :>