Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. Witam chciałem zapytac mam Vag Coma wersje 311.2 Full Jak moge zrobić logi dynamiczne bo wybieram się dziś na wieś a jest tam ładna prosta około 5 km i chciałem zrobić takie logi i wkleić na forum abyście zobaczyli czy wszystko jest ok. Druga sprawa to chciałem sprawdzić kąt wtrysku np: dawke rozruchową itp może ktoś napisać jak to zrobić bo nigdzie nie moge znajść albo jakiś link i foto z góry dziękuję i czekam na odpowiedzi
  2. dzięki błąd skasowany teraz gaśnie po 5 sek ale miałem jeszcze jeden błąd 1117 coś o silniku i też go skasowałem narazie się nie pokazuje
  3. teraz to jestem w robocie a będe robił koło 17 moge coś spieprzyć bo sie troche cykam bo moge podjechać ale wydać 50 dych to troche szkoda jak można to skasować samemu [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2007, 14:29 _________________________________________________ no rozumiem, ale on będzie widziany w vag-comie jako COM"ileś tam" na przykład COM4 albo COM11.... tak będzie widoczny napewno, ale czy ten interfej co na zdjęciu da rade skasować błąd
  4. mam takie coś czy skasuje ten błąd czy wersja poradzi sobie mam 311.2 tam niema USB opcji tylko same com1 com2 com3 będzie chodzić
  5. mi chodzi oto że mam ten interfejs do diagnostyki i jego podłącza się do laptopa w wejście USB bo taki ma interfej wtyczke a nie Com
  6. Witam mam prośbę temat później można wykasować chodzi mi o wersje chciałem skasować błąd bo mi się kontrolka poduszek świeci i po 2 min gaśnie mam wersją Vag Com 311.2 tylko nigdy nie podłączałem do komputera interfej mam na usb a tam w tym programie nie ma tego portu będzie chodzić albo jakiś link którym mógłbym skasować ten błąd prosze o odpowiedź
  7. grippen odpowiedział(a) na grippen temat w Audi A4 B5
    dzięki Mrumi dzisiaj zobacze co i jak może się uda a jak tak to będziemy
  8. grippen odpowiedział(a) na grippen temat w Audi A4 B5
    nic nie włączałem bo aku był odpięty.[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2007, 11:49 _________________________________________________a może wie ktoś czy moge to sam skasować czy musi to specjalist i którą wersją programu mam laptopa interfejs pod USB może ktoś wie i będziemy
  9. to już było masz tu linka ja podłączałem wczoraj i sugerowałem się tym tematem i jest ok wciśnij i zobacz KLIK
  10. Tak ale kolega ma z 95 r. więc jemu będzie mrugać w nowszych rocznikach bo kumpel ma 99 dorabiał kluczyk bez transpondera to mu tylko świeci
  11. ja gdzieś na forum wyczytałem że jeżeli został odłączony akumlator to trzeba znowu zaprogramować przyciski przez przyciśnięcie
  12. Cuber strasznie tanio ja płaciłem za 500 jedną i mam założone wczoraj zakładałem efekt super tylko i kontrolka airbagu świeci jak licznik zdjołem niewiem co jest
  13. grippen opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Wczoraj w mojej niuni rok 95 zakładałem lampy II Lift czyli zespoloneValeo soczewki i jak założyłem i później bawiłem się elektryką i oczywiście wszystko się udało tylko usiałem w kostce koło kierownicy kabelki przemienić i teraz jak włączam długie to krutkie też się świecą więc jest ok . Teraz moje pytanie jak zapale samochód to świeci się kontrolka Air Bag i niewiem dla czego po 2 min ona gaśnie wcześniej gasła po 5 sekundach co mogłem źle zrobić ratujcie odłączyłem akumlator jak robiłem przy kostce i niewiem co jest pomocy
  14. immo na 99.99%
  15. Zależy od stylu jazdy mi pali koło 6 i a jak jade oszczędnie to spali mi 5,5L jestem przekonany bo już sprawdzałem wiadomo jak da się po garach to i z 7 -8 spali
  16. kumpel ma zrobony odcięcie paliwa tak sprytnie że szok żadnych kabli nie widać jak sie odkręci a ponadtto ktoby wpadł na pomysł aby odpalić samochód to trzeba wcisnąć diode . Jak wciśnie diode taką zwykłą i zacznie mrógać to za nic nie odpali a jak wciśnie diode to gaśniie i można jechać fajna sprawa. Ja bym na takie coś niewpadł żeby diode wcisnąć.
  17. więc wszystko jasne w poniedziałek będe zakładał a później wrzóce fotki jak to wyszło[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2007, 07:56 _________________________________________________dzięki wam :oklaski: Zamykam
  18. czili mówiąc powinno być ok niepowinno się nic zjarać bo szewczeko7 ma 95 r i ma założone lampy po II Lifcie ciekaw jestem co on by powiedział
  19. ciekaw jestem co by powiedział szewczenko7 bo on przerabiał
  20. Witam mam kupione kostki ori i lampy Valeo zespolone soczewki (nie xenony) narazie jeżdze na starych lampach valeo tych zwykłych z żarówkami H4 95 r. bo nieprzekładałem .teraz mam pytanie czy jak przełoże nowe lampy to tam razem jest 4 żarówki H7 po 55W czyli ponad 200 W przy włączonych drogowych i mijania. przy samych mijania będzie ponad 100W czy wytrzyma mi instalacja w samochodzie z 95r i bo teraz mam 2 żarówki H4 i wiadomo jak przełącze na długie to gasną krótkie. a jak będe chciał zrobić w tych nowych lampach z H7 że świeci się soczewka i jak właczam długie to świecą się wszystkie czy instalacja wytrzyma i czy niebędzie się nic działo co musze zrobić aby było ok prosze o pomoc
  21. ja też miałem dylemat jakie kupić Depo czy Tyc ale kolega cuber mnie przekonał i kupiłem Ori Vale 500 zł szt nówka za 2 1000 zł ale nie żałuję świecą super. ale jak chcesz kupić podrube to firma Depo jest chyba lepsza niż tyc tak myślę może się myle to prosze mnie poprawić
  22. sprawdz czy centralka podaje napięcie na diode kilka razy bo jak mówisz że raz chodzi raz nie, jak chcesz to podłącz tak jak napisałem i będziesz miał spokuj
  23. podłącz ją przez rezystor tzn kup normalną diode podłącz prze rezystor i będzie normalnie może gdzieś centralka robi duże napięcie a jak podłączysz prze rezystor to na 100 % niepowinno jej spalić
  24. :polew: to jest dobre , ale co zrobić odklei i zrobi tak jak powinien i nie powinno być śladu
  25. ewentualnie możesz przeciąć drucikiem ten sylikon jeśli to jest sylikon. ja również

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.