Treść opublikowana przez grippen
-
[B5 1Z] Jak zrobić Logi Dynamiczne
Witam chciałem zapytac mam Vag Coma wersje 311.2 Full Jak moge zrobić logi dynamiczne bo wybieram się dziś na wieś a jest tam ładna prosta około 5 km i chciałem zrobić takie logi i wkleić na forum abyście zobaczyli czy wszystko jest ok. Druga sprawa to chciałem sprawdzić kąt wtrysku np: dawke rozruchową itp może ktoś napisać jak to zrobić bo nigdzie nie moge znajść albo jakiś link i foto z góry dziękuję i czekam na odpowiedzi
-
[B5 1Z] Vag Com
dzięki błąd skasowany teraz gaśnie po 5 sek ale miałem jeszcze jeden błąd 1117 coś o silniku i też go skasowałem narazie się nie pokazuje
-
[B5 1Z] Vag Com
teraz to jestem w robocie a będe robił koło 17 moge coś spieprzyć bo sie troche cykam bo moge podjechać ale wydać 50 dych to troche szkoda jak można to skasować samemu [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2007, 14:29 _________________________________________________ no rozumiem, ale on będzie widziany w vag-comie jako COM"ileś tam" na przykład COM4 albo COM11.... tak będzie widoczny napewno, ale czy ten interfej co na zdjęciu da rade skasować błąd
-
[B5 1Z] Vag Com
mam takie coś czy skasuje ten błąd czy wersja poradzi sobie mam 311.2 tam niema USB opcji tylko same com1 com2 com3 będzie chodzić
-
[B5 1Z] Vag Com
mi chodzi oto że mam ten interfejs do diagnostyki i jego podłącza się do laptopa w wejście USB bo taki ma interfej wtyczke a nie Com
-
[B5 1Z] Vag Com
Witam mam prośbę temat później można wykasować chodzi mi o wersje chciałem skasować błąd bo mi się kontrolka poduszek świeci i po 2 min gaśnie mam wersją Vag Com 311.2 tylko nigdy nie podłączałem do komputera interfej mam na usb a tam w tym programie nie ma tego portu będzie chodzić albo jakiś link którym mógłbym skasować ten błąd prosze o odpowiedź
-
[B5 1Z] problem AIR BAG
dzięki Mrumi dzisiaj zobacze co i jak może się uda a jak tak to będziemy
-
[B5 1Z] problem AIR BAG
nic nie włączałem bo aku był odpięty.[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2007, 11:49 _________________________________________________a może wie ktoś czy moge to sam skasować czy musi to specjalist i którą wersją programu mam laptopa interfejs pod USB może ktoś wie i będziemy
-
[B5 AFN] Zmiana Lamp na Zespolone
to już było masz tu linka ja podłączałem wczoraj i sugerowałem się tym tematem i jest ok wciśnij i zobacz KLIK
-
[B5 1Z] gaśnie zaraz po odpaleniu
Tak ale kolega ma z 95 r. więc jemu będzie mrugać w nowszych rocznikach bo kumpel ma 99 dorabiał kluczyk bez transpondera to mu tylko świeci
-
[B6 AWX] prawa szyba nie opuszcz się automatycznie
ja gdzieś na forum wyczytałem że jeżeli został odłączony akumlator to trzeba znowu zaprogramować przyciski przez przyciśnięcie
-
[B5 ADR] Reflektory zespolone Valeo - gdzie najtaniej
Cuber strasznie tanio ja płaciłem za 500 jedną i mam założone wczoraj zakładałem efekt super tylko i kontrolka airbagu świeci jak licznik zdjołem niewiem co jest
-
[B5 1Z] problem AIR BAG
Witam Wczoraj w mojej niuni rok 95 zakładałem lampy II Lift czyli zespoloneValeo soczewki i jak założyłem i później bawiłem się elektryką i oczywiście wszystko się udało tylko usiałem w kostce koło kierownicy kabelki przemienić i teraz jak włączam długie to krutkie też się świecą więc jest ok . Teraz moje pytanie jak zapale samochód to świeci się kontrolka Air Bag i niewiem dla czego po 2 min ona gaśnie wcześniej gasła po 5 sekundach co mogłem źle zrobić ratujcie odłączyłem akumlator jak robiłem przy kostce i niewiem co jest pomocy
-
[B5 1Z] gaśnie zaraz po odpaleniu
immo na 99.99%
-
czemu taka duza różnica 1.9tdi 90km i 110km
Zależy od stylu jazdy mi pali koło 6 i a jak jade oszczędnie to spali mi 5,5L jestem przekonany bo już sprawdzałem wiadomo jak da się po garach to i z 7 -8 spali
-
[B6 AWX] Najlepszy, sprawdzony autoalarm do B6
kumpel ma zrobony odcięcie paliwa tak sprytnie że szok żadnych kabli nie widać jak sie odkręci a ponadtto ktoby wpadł na pomysł aby odpalić samochód to trzeba wcisnąć diode . Jak wciśnie diode taką zwykłą i zacznie mrógać to za nic nie odpali a jak wciśnie diode to gaśniie i można jechać fajna sprawa. Ja bym na takie coś niewpadł żeby diode wcisnąć.
-
[B5 1Z] rok 1995 czy instalacja elektryczna wytrzyma
więc wszystko jasne w poniedziałek będe zakładał a później wrzóce fotki jak to wyszło[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2007, 07:56 _________________________________________________dzięki wam :oklaski: Zamykam
-
[B5 1Z] rok 1995 czy instalacja elektryczna wytrzyma
czili mówiąc powinno być ok niepowinno się nic zjarać bo szewczeko7 ma 95 r i ma założone lampy po II Lifcie ciekaw jestem co on by powiedział
-
[B5 1Z] rok 1995 czy instalacja elektryczna wytrzyma
ciekaw jestem co by powiedział szewczenko7 bo on przerabiał
-
[B5 1Z] rok 1995 czy instalacja elektryczna wytrzyma
Witam mam kupione kostki ori i lampy Valeo zespolone soczewki (nie xenony) narazie jeżdze na starych lampach valeo tych zwykłych z żarówkami H4 95 r. bo nieprzekładałem .teraz mam pytanie czy jak przełoże nowe lampy to tam razem jest 4 żarówki H7 po 55W czyli ponad 200 W przy włączonych drogowych i mijania. przy samych mijania będzie ponad 100W czy wytrzyma mi instalacja w samochodzie z 95r i bo teraz mam 2 żarówki H4 i wiadomo jak przełącze na długie to gasną krótkie. a jak będe chciał zrobić w tych nowych lampach z H7 że świeci się soczewka i jak właczam długie to świecą się wszystkie czy instalacja wytrzyma i czy niebędzie się nic działo co musze zrobić aby było ok prosze o pomoc
-
[B5 ADR] Reflektory zespolone Valeo - gdzie najtaniej
ja też miałem dylemat jakie kupić Depo czy Tyc ale kolega cuber mnie przekonał i kupiłem Ori Vale 500 zł szt nówka za 2 1000 zł ale nie żałuję świecą super. ale jak chcesz kupić podrube to firma Depo jest chyba lepsza niż tyc tak myślę może się myle to prosze mnie poprawić
-
Problem z diodą od alarmu
sprawdz czy centralka podaje napięcie na diode kilka razy bo jak mówisz że raz chodzi raz nie, jak chcesz to podłącz tak jak napisałem i będziesz miał spokuj
-
Problem z diodą od alarmu
podłącz ją przez rezystor tzn kup normalną diode podłącz prze rezystor i będzie normalnie może gdzieś centralka robi duże napięcie a jak podłączysz prze rezystor to na 100 % niepowinno jej spalić
-
[B5 AFN] Angels ... problem !!!
:polew: to jest dobre , ale co zrobić odklei i zrobi tak jak powinien i nie powinno być śladu
-
[B5 AFN] Angels ... problem !!!
ewentualnie możesz przeciąć drucikiem ten sylikon jeśli to jest sylikon. ja również