Treść opublikowana przez grippen
-
[A4 B5, 1Z 95 r]Jakie reflektory?
a jednak się zdecydowałem kupie ori VALEO pewnie dostane negatywa ale goścu jakiś nie uprzejmy jest tylko musze naprawić jedną usterkę wczoraj poszły mi hamulce dobrze i musze całe komplety wsadzić przód i tył
-
[A4 B5, 1Z 95 r]Jakie reflektory?
mam małe pytanie czy jak kupie np: DEPO http://moto.allegro.pl/item198628237_audi_a4_reflektor_reflektory_soczewkowe_.html to nadadzą się silniczki elektryczne ze starych lam mam chyba stere valeo czy innej też się nadadzą czy musze kupywać bardzo prosze o odpowiedź [br]Dopisany: 24 Maj 2007, 12:24 _________________________________________________właśnie zakupiłem takie http://allegro.pl/item194415380_reflektory_nowe_audi_a4_clear_99_00_soczewka_.html prosze o kmomentarze gostek twierdzi że będą pasować silniczki ze starych lamp prosze o komentarze. PS. Jak się wzbogace to kupie sobie Ori Valeo a te sprzedam
-
[A4 B5, 1Z 95 r]Jakie reflektory?
dzięki a co myślicie o tych lampach identyczny wygląd co VALEO tylko firmy DEPO oto link http://moto.allegro.pl/item198628237_audi_a4_reflektor_reflektory_soczewkowe_.html czy nadadzą się silniczki z starych lamp bo facet powiedział że jak mam stare bosha to sie nadadzą a jeżeli mam Valeo to niestety nie prawda to prosze o opinie tych lamp
-
[A4 B5, 1Z 95 r]Jakie reflektory?
byłem dziś w sklepie pytałem o ori Valeo cena za sztuke 500 zł czyli 1000 komplet takie jak kolega cuber napisał czy to nie za dużo [br]Dopisany: 23 Maj 2007, 11:34 _________________________________________________Cuber a co będe musiał przerobić w błotniku mam auto 95 r czy będe musiał ciąć blache na zewnątrz czy wewnątrz pod maską będe musiał później malować dajcie znać czy jakieś kostki9 musze kupywać [br]Dopisany: 23 Maj 2007, 12:20 _________________________________________________napiszcie po prostu co będe musiał zrobić
-
[A4 B5, 1Z 95 r]Jakie reflektory?
dzięki to np: jeżeli bym kupił mówie jeżeli takie lampy http://moto.allegro.pl/item193929684_lampy_nowe_audi_a4_95_99_clear_angel_eyes_.html to nie musze mieć żadnej przetwornicy tylkko wkładam żarówki i już wszystko
-
[A4 B5, 1Z 95 r]Jakie reflektory?
dzięki to np: jeżeli bym kupił mówie jeżeli takie lampy http://moto.allegro.pl/item193929684_lampy_nowe_audi_a4_95_99_clear_angel_eyes_.html to nie musze mieć żadnej przetwornicy tylkko wkładam żarówki i już wszystko
-
[A4 B5, 1Z 95 r]Jakie reflektory?
a jaki jest koszt tych lamp jakaś strona może link czy musze mieć jakąś przetwornice czy coś w tym stylu chce żeby one wyglądały zajebiściie
-
[A4 B5, 1Z 95 r]Jakie reflektory?
dzięki wam a te lampy soczewkowe to jakieś xenony czy jak co musze do nich mieć
-
[A4 B5, 1Z 95 r]Jakie reflektory?
może mi dać ktoś zdjęcie jak wyglądają lampy do b5 Valeo zespolone soczewki albo linka będe wdzięczny
-
[A4 B5, 1Z 95 r]Jakie reflektory?
Cześć mam prośbe prosze o linki ewentualnie jakieś porady o zmianie reflektory mam zwykłe a chciałem coś fajnego założyć podaje link z aukcji http://moto.allegro.pl/item194402513_lampy_reflektory_nowe_audi_a4_94_98_xenon_od_s_s_.html ale wolałbym aby były razem z kierunkowskazami one są na jakie żarówki czy drogie one są jaki czas eksploatacji takich żarówek i co musiałbym mieć aby to założyć. ewntualnie czekam na jakieś propozycje prosze o pomoc dzięki
-
A4 Assistance
Siema moje dane też już poszły troche temu POZDRAWIAM myśle że doszły nie wiem ?? doszły
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na pokład
-
2.5 V6 TDI quattro avant - jakie prawidlowe spalanie???
właśnie opcja szukaj i momentalnie znajdziesz czy może ktoś zamknąć temet
-
A4 (B5)TDI 96r. Wypięty przewód-nie wiem od czego ?!
mi też nik nie zrobił takiego prezenciku ja musiałem dać za swój 150 zeta
-
A4 (B5)TDI 96r. Wypięty przewód-nie wiem od czego ?!
i go po prostu odepnij on jest tam nie poptrzebny
-
2.5 V6 TDI quattro avant - jakie prawidlowe spalanie???
wszystko zależy od stylu jazdy
-
A4 (B5)TDI 96r. Wypięty przewód-nie wiem od czego ?!
no to zdjemij pokrywe silnika i zobacz gdzie jest wpieta/skad wychodzi .... p.s wyglada jak złącze pochodne rs232 (COM) albo od monitora co moze swiadczyc ze albo masz myszke w silniku albo monitor zamiast głowicy .... :grin: oryginalna instalacja w Audi nie posiada takich wtyczek SPANKY ma racje czegoś takiego nie było
-
A4 (B5)TDI 96r. Wypięty przewód-nie wiem od czego ?!
piotr1602 dzięki za poprawienie błędu ortograficznego :grin: ale z ortografi byłem cięki :grin:
-
[A4 B5] piszczy przy skręcie
oglądnij dobrze opony w jakim są stanie to zobaczysz ewentualnie jak masz zapasówke to ją założ na tą strone co piszczy i będziesz wiedział można tak spróbować
-
A4 (B5)TDI 96r. Wypięty przewód-nie wiem od czego ?!
a niejest to wtyczka od jakiegoś interfejsu :grin: z skąd ona wychodzi wydaje mi się że czegoś takiego nie ma moge się mylić
-
[A4 B5] piszczy przy skręcie
schiller ale to by byly wszystko raczej "metaliczne" dzwieki. jednak opony piscza specyficznie.... albo się oponki kończą
-
A4 (B5)TDI 96r. Wypięty przewód-nie wiem od czego ?!
nadal nie wchodzi żadne zdjęcie dodaj je jakoś z kopiuj ze strony masz tam kody na forum i wklej [br]Dopisany: 17 Maj 2007, 13:17 _________________________________________________nie zapisałeś chyba zdjęcia w fotosiku i takie bzdury wychodzą
-
[A4 B5] piszczy przy skręcie
a przy padkiem nie sztrzela cichutko może przegub albo jakiś pasek ewntualnie klocki chamulcowe
-
A4 (B5)TDI 96r. Wypięty przewód-nie wiem od czego ?!
zapodaj fotke i zaraz ci powiemy co i jak [br]Dopisany: 17 Maj 2007, 13:08 _________________________________________________ani nie napisane czy diesel czy benzynka jest wiele możliwości załącz fotke
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
powinno się wymieniać co 10 lub na rok