Treść opublikowana przez grippen
-
[B6 8E] wymiana zarówki postojowej - do ASO?
a umnie prawa w soczewce ale sobie sam wymieniłem tylko że W B5:D
-
[B6,3.0 V6] Audiczka - DjLeonn
piękna jak każda :oklaski:
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
Ja wczoraj zmierzyłem się z gostkiem na odcinku dość długim ok 2 km samej prostej ja jechałem z szwagrem a on sam. Czyli A4 1.9 TDI (90 KM) vs Renault Clio 1.9 bez turbinki ale i tak ładnie szedł początkowo jechałem tuż zanim on szedł jakieś 100 -110 szwagier powiedział że jade jak d*pa i żebym go minoł więc redukcja na 4 i but w podłoge zwalniłem dopiero przy 170 Km bo troche za durzo było na blacie normalnie go zamórowało został w tyle jakieś 30 m może więcej później się zatrzymałem i pogadałem znim i podaliśmy sobie ręce za wspólny wyścig
-
Odwrotnie podpiete klemy do aku- co do naprawy?
sprawdź wszystkie bezpieczniki bo powinien zapalić jak nawet byłby alternator walnięty przynajmniej umnie tak było że nrmalnie zapalił tylko świeciła się kontrolka od akumlatora a zamieniłeś spowrotem te klemy tak jak powinny być + do + , - do -
-
Odwrotnie podpiete klemy do aku- co do naprawy?
powiem tak ja kiedyś podpiołem na przemian klemy to bnyło jakieś 10 lat temu w audi 80 B3 to poprostu alternator był do wymiany sprawdź bezpieczniki wszystkie te pod maską i wewnątrz samochodu . weź podepnij dobrze akumlator i zobacz czy ci zapali jak tak to sprawdź czy nieświeci sięm jakaś kontrolka a wszczegulności Akumlator ten dymek mnie niepokoi bo też tak miałem i chyba alternator do wymiany na 90 %
-
[B7 BRB] zmiana biegow, kiedy gasic silnik
:polew: śmieszne tylko zapytałem nic więcej
-
[B7 BRB] zmiana biegow, kiedy gasic silnik
Chciałem się podpiąć pod temat i zapytać przy jakich obrotach mam zmieniać biegi w 1.9 Tdi 90 KM z góry dziękuje
-
[B5 ADR] Drgania smaochodu przy hamowaniu z prędkości 120 i wiecej
ja kupywałem komplet tarcz klocków na wsxzystkie koła i dałem 700 zł firma Jurid pewnie inaczej się to pisze
-
[B5 AFB] Audi 2.5tdi quattro 1998r. zgasł ?
Ja jak kupywałem swoją to też mi gostek mówił że wymieniłem rozrząd i filtry. Ale jak tylko ją wziołem od niego to na drugi dzień miała wymieniane wszystkie paski i filtry z olejem też więc powinieneś wymienić
-
[B5 AFN] Problem na lakierze
jeśli ci syf schodzi to bardzo dobrze nie używaj rozpuszczalnika tylko pamiętaj nie przesadzaj za bardzo z pastą tempo po możesz spieprzyć lakier tak z wyczuciem i będzie ok
-
[B5 AFB] Audi 2.5tdi quattro 1998r. zgasł ?
albo coś z altrnatorem albo pasek luźny i nieładowa
-
[B5 ADR] Drgania smaochodu przy hamowaniu z prędkości 120 i wiecej
100% tarcze natomiast tak jak pisze to raczej nie
-
[B5 AFB] Audi 2.5tdi quattro 1998r. zgasł ?
może paliwa zabrakło :> a tak na poważ nie jak jechałeś to nie świeciła się żadna kontrolka np akumlator
-
[B5 AFN] Problem na lakierze
najpierw sprobuj jakimś środkiem tak jak szogun0 napisał, zmywacz sylikonowy a jeżeli to nie pomoże to kup paste tempo i zrób polerke powinno być ok a pasty G3 niekupuj bo droga jest a jak źle nią zrobisz to na pewno czeka cie lakiernik. Tempo i do roboty i po problemie
-
[B5 AFN] Przednie lampy firmy TYC
Ale to już było na ten temat
-
[B5 AFN] Przednie lampy firmy TYC
Tyle już było na ten temat na forum że aż głowa boli :bicz3: opcja szukaj a tak poza tym jak lampy to tylko Ori Valeo
-
[B5 AFN] Przednie lampy firmy DEPO
Ja natomiast stawiam na depo kumpel ma tą firme i mówi że jest ok. ja osobiście mam Ori Valeo zespolone soczewki
-
[B5 1Z] Opary albo coś w tym stylu
otwieram maske to tak jakby z turbinki może musi się wszystko odparować bo było czyszcone wszystkim pod ciśnieniem może ten wd 40 tak paruje bo napewno to niejest taki zapach jak z rury wydechowej albo coś spieprzyłem ( ale przed czyszczeniem to był muł a teraz nie porównanie tyle tam błota było że szok)
-
[B5 1Z] Opary albo coś w tym stylu
Witam wczoraj założyłem nowe uszczelki pod kolektor wydechowy pod dolotowy i egr oczywiście czyściłem wszystko egr wd 40 a pozostałe części ropą kerszerem i jak zamontowałem wszystko i zrobiłem rundke po mieście i otworzyłem maske bo to było w nocy to zauważyłem dziwny dymek z pod maski niewiem może wszystko musi wyparować to co było myte co to może być pozdrawiam
-
[B5 1Z] Problem z naklejką
szkoda że po nie naszemu io trzeba się rejestrować
-
[B5 1Z] Problem z naklejką
a takie usczelki na góre i te na bok bo są nie ładne niewiesz gdzie można kupić i za ile
-
Turbina jaki numer w 1z ?
dzięki troche kasy musze mieć
-
[B5 1Z] Problem z naklejką
szukałem i nic i szybe będe miał za 320 a z montażem to będe sam przyklejał bo za montaż to mi powiedzieli koło 200 stówek, tylko nie wiem jak ją odkleić chodzi o tą naklejke może jakiś link zapodaż bo nic nie moge znajść. Aha a taką uszczelkę gdzie moge kupić tą górną jeżeli jest taka możliwoć to prosze o numer lub link są jeszcze po boku takie wsuwane moge to też kupić prosze o pomoc jaka cena może mi ktoś napisać
-
Turbina jaki numer w 1z ?
jak możesz napisać ile bo też mam 1 Z i szykuje mi się regeneracja. Jak to jest oddajesz tą swoją i dają ci odrazu inno tylkop p regeneracji czekasz długo
-
[B5 1Z] Problem z naklejką
Witam mam pytanie czy ktoś z was przeklejał tą naklejkę która jest na szybie z numerem rejestracyjnym. Cholera jasna gówniarz tak kopnoł piłką że pękła i musze kupić nowa szybę czym tą naklejke odkleić żeby ją spowrotem przykleić na nową szybę będe wdzięczny Pomocy szukałem na forum ale nic nie znalazłem