Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. albo zrób tak jak napisał ykk przeczyść styki a później skasuj błędy może pomoże może któraś z kostek nie łączy posprawdzaj
  2. Nic dodać nic ująć poprostu super a tym bardziej że jest to autko z moich stron gratulacje :oklaski: :oklaski:
  3. Co do kontrolki możesz spróbować tak jak pisze w książce serwisowej nie wiem czy zadziała ewentualnie można żaróweczke wykręcić od kontrolki i możesz zdawać egzamin może niech też inni się wypowiedzą bo mogę się mylić
  4. Nic nie rób, jedź do firmy z szybami i oni wymienią ten element, można to kupić koszt ok 50 zł. ja płaciłem ostatnio 29 zł za zamiennik jak dzwoniłem do serwisu Audi do krakowa powiedzieli 40 więc to nie durzo
  5. Po pierwsze za durzo chromu, gril może być lusterka bym zrobił w kolorze nadwozia i przedewszystkim ściągnoł te nakładki chromowe, kierunki w błotnikach porzyciemniane, ten spojler jest dziwny wygląda tak jak na BMW nie podoba mi się felgi by mogły być jakieś fajne. Na plus: super głośniki fajne lamki z przodu z tyłu olgólnie fajna jak każde
  6. grippen odpowiedział(a) na micek temat w Audi A4 B5
    podepnij vaga powinno wyrzucić jakieś błędy i spróbuj skasować też tak miałem
  7. ja nie widze o przywitaniu się w newbie ale to nie ten temat aby się dochodzić[br]Dopisany: 20 Październik 2007, 20:14 _________________________________________________może nie drzwi tylko tapicerka drzwi spróbój wyczyścić zakamarki i posmarować to dobrym smarem i powinno być ok
  8. obstawiam na synchronizator a jak u ciebie ze stanem oleju może powinieneś wymienić na nowy olej niż dolewac ja za niedługo będe wymieniał wszędzie bo to grosze i będe miał spokój
  9. Panowie w samochodach Audi A4 było podgrzewanie lusterek na dwa sposoby albo jak uruchomiło się samochód, albo jak włączyło się ogrzewanie tylnej szyby więc wszystko jest ok
  10. a na początku to zapraszamy do tego działu Klilk i przywitanie się
  11. jak myślisz nad lampami to tylko po II Lifcie ori valeo według mnie troche za bardzo siedzi na glebie jak się jeździ ale ogólnie zajefajna gratulacje :oklaski:
  12. proponuje podłączyć vaga może wywali jakieś błędy. sprawdź kostki z tyłu panela może któraś nie łączy i nie ma styku , sprawdź bezpieczniki
  13. ładna widzę że w plany spore klamki w kolor nadwozia i lusterka tak samo i będzie git
  14. ten jest też dobry http://www.youtube.com/watch?v=F6ZGAkuHoAQ
  15. prosze masz tu więcej razy prosze szukaj
  16. ładna Jak zmienisz na ori valeo to dopiero będą ci się podobać ale to tylko rzecz gust według mnie ale ori najładniejsze i samochód będzie mioodzik
  17. Tu masz opisy przekaźników
  18. przekaźniki powinien być pod kierownicą tak mi się wydaje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.