Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. Pasowało by żebyście pomnie wpadli będzie miło
  2. ok tak zrobie dam znać narazie dzięki[br]Dopisany: 13 Listopad 2007, 20:08 _________________________________________________koledzy dziś rano odczepiłem czujnik tzn wyjołem go ze zbiorniczka od dołu a później odczepiłem wtyczke od niego. Włączyłem zapłon i wszystkie te 4 kontrolki migały łącznie z tą od płynu zapaliłem silnik i wszystkie kontrolki zgasły więc co może być pomóżcie[br]Dopisany: 14 Listopad 2007, 11:29 _________________________________________________Nawet próbowałem zmostkować przewody w kostce i też nic się tak jak było włączam zapłon i migają kontrolki zapalam silnik i gasną co może być prosze o radę pomocy ;( ;(
  3. dzięki a juuż myślałem że nie no to fajnie :dance:
  4. a kto przyjedzie po mnie bo wyczytałem że lecicie inną drogą ;( ;(
  5. Przepraszam bardzo a kto po mnie przyjedzie ;( i pojechalibyśmy więkrzą ekipą bo teraz niewiem czy ktoś przyjedzie po mnie ????
  6. ale czujnik powinien być w zbiorniczku wyrównawczym i jak tam nie było płynu to powinna się zaświecić kontrolka o poziomie że brakuje nie wiem czy dobrze pisze[br]Dopisany: 13 Listopad 2007, 19:56 _________________________________________________ Nie podpinałem Zaraz zobacze czy wogóle mam jakiś czujnik może nie mam
  7. wiesz wlałem dokładnie 1,2 l i teraz jest jakies 2 czm nad min tam nie było wogule płynu
  8. Witam mam mały problem z płynem w chłodnicy znalazłem wyciek na takim króćcu i kupiłem tą część znaczy się ten krucieć ale jescze go nie założyłem a problem tkwi w tym że musze dolewać do chłodnicy płyn ale dziś mi gęba opadła jak zobaczyłem że nie ma nic w zbiorniku żadnego płynu wiem którędy uciekł ale problem tkwi że przejechałem tak około 2 km do sklepu po płyn i nie zaświeciła mi się kontrolka że nie ma płynu teraz dolałem i jest ok i dziś będe wymieniał ten kruciec. Powiem że jak włączam zapłon to kontrolki migają tak to wygląda Jak silnik jest uruchomiony to nic się nie świeci a dziś było zero płynu w zbiorniczku może być walnięty czujnik czy niemam czujnika wogóle, ale skoro jest kontrolka i świeci a później jak zapale to gaśnie to chyba czujnik powinien być Ten czujnik jaki numer ma i oznaczenie i gdzie się znajduje prosze pomocy co może być błagam na kolanach :notworthy:[br]Dopisany: 13 Listopad 2007, 11:51 _________________________________________________jeżeli by nie było czujnika to moge kupić razem ze zbiorniczkiem ile to może kosztować
  9. jeju jaka cisza
  10. Ja też zawitam na stalówkach właśnie w sobote sobie założyłem
  11. wszyscy spią albo furki pucują hi hi
  12. Prosze o to zdjęcia z Książki sam naprawiam jak zdemontować wkłady i lusterka
  13. ale cisza wstawać nie spać szkoda dnia Co do Spociku to 24 a godzine to jakąś proponujecie Angele zrób liste chętnych na spota (Kraków, Kielce itp:)
  14. mi obojętnie ale bardziej obstawiałbym na 24
  15. bardzo fajnie by było tak sobie jechać w szyku oczywiście zachaczaj tylko nie wiem ile masz od siebie do Tarnowa albo KW pewnie moja miejscowość nie jest po drodze ale fajnie by było jakbyśmy pojechali w kilka samochodów na Tarnów
  16. i wszystko jasne więc co jedziemy i koniec gadania
  17. ja też piszę sie na spocik pewnie ktoś po mnie wpadnie kilka osób z Kielc i Pińczowa i zajedziemy na Tarnów oj będzie się działo tyle audiczek :drool:
  18. sprawdzić kąt wtrysku też tak miałem jak wy musiałem kręcić żeby zapalił po nocy a teraz mam ustawioną dawke i lekko kąt wtrysku i jak ręką odjoł statyczny kąty wtrysku dla 1.9 TDI 49-53 niewiem jak w 2.5 umnie wynosi 40 a jak by było tak jak napisałem wcześniej to napewno by było lepiej jeszce ale jest ok na tyk
  19. grzanek ty też zachaczysz przez KW więc moglibyśmy fajnie audikami wjechać w tarnów wow fajnie by było
  20. Angela nie zapominaj że podrodze zachaczysz o Kazimierze i możemy razem na Tarnów jechać i jak z tym spocikiem W tarnowie wybieramy się
  21. no to dawajcie zdjęcia ile was było bo się nie moge doczekać zdjątek :>
  22. witamy w klubie :a4fan:
  23. przepraszam wszystkich ale zapomniałem że żona ma imieniny cholerka jasna a tak bardzo bym chciał zwami być ;( ;( więc chyba nie dam rady jeszcze raz bardzo przepraszam następnym razem będe na 10000000 %
  24. proszę tu Albo tutaj następnym razem szukaj Jak wymienią ci rozrząd to puźniej sprawdź kąt wtrysku czy jest ok było też na forum o tym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.