Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. Jak po Włoszech to się zgodze można troche ją obniżyć
  2. ja na moim miejscu bym zostawił tak jak jest drogi w polsce są jakie są czyli do kitu dziura na dziurze a zawieszenie jest dość kosztowne więc może zostaw tak jak jest można by ewentualnie ładne alusy założyć ewentualnie jakieś progi.
  3. grippen odpowiedział(a) na grippen temat w 1.9TDI
    Możliwe że pod ten kolor podchodzi o 15 ide do mechanika po odbiór ciekaw ile mnie skasuje przy okazji zapytam się jaki jest kąt wtrysku .może mi powie :twisted: ostatnio byłem u niego to skasował mnie 40 zeta za samopodpięcie i mówił że nie było błędów tylko czujnik walnięty i wymienił zobaczymy czy coś pokombinował [ Dodano: 04-04-2007, 09:03 ] Witam właśnie wróciłem od mechanika i aż mi włosy zdembiały już wiem jaki był poroblem z odpaleniem wymienił dwa wtryski i napisał kartke co trzeba jeszcze wymienić za wtryski skasował mnie 800 zeta a litanie napisał na kartce i mówił że powinienem sie zmieścić w 2500 tyś z naprawą. przede wszystkim 4 wahacze pewnie wezme FEBI bo słyszałem że one są z wyższej półki klocki hamulcowe 4 szt wentylator od chłodnicy chodzi o to śmigło łożyska w kołach i najprawdopodobnie łożysko od sprzęgła bo jak wcisne to sie lekko tłucze tylko nioewiem czy takie łożysko same można wymienić czy trzeba całe sprzęgło . To tylk ach powiedział również że pozostałe dwa wtryski można przeczyścić pasowało by ewentualnie wymienić POZDRAWIAM WSZYSTKICH No to sie troche kasy pozbęde [ Dodano: 04-04-2007, 09:04 ] I co otym sądzicie
  4. grippen odpowiedział(a) na grippen temat w 1.9TDI
    Cześć kolego czujnik wymienony i powinno być ok a co do dymu to każdy traktorek puści dymek przy odpalaniu wydaje mi się że to szary dymek był ale puźniej już nie puszcza żadnego dymku
  5. grippen odpowiedział(a) na grippen temat w 1.9TDI
    Dzięki jutro sprawdze na Vagu jaki jest kąt wtrysku. ale wydaje mi siędziwne bo mi świec wogule nie grzeje a powinien jak odepne czujnik od wody to grzeje i zapala na tyk przekaźniki też są w pożo.ale jak zapali to idzie jak burza zobacze wszystko jutro
  6. grippen odpowiedział(a) na grippen temat w 1.9TDI
    Kąt wtrysku ponoć jest ok ile powinien wynosić to może jutro coś podpowiem mechanikowi
  7. grippen odpowiedział(a) na grippen temat w 1.9TDI
    Powiem tak jeżeli mi odpali to później nie ma żadnego problamu z odpaleniem dziś zawiozłem do mechanika powiedział że może być zerwany klin na wale i mogło przestawić rozrząd ale co ma to ,wspólnego. :exclaim:
  8. grippen odpowiedział(a) na grippen temat w 1.9TDI
    Witam ponownie regulamin jest zapoznany a także w dziale newbie przywitałem się ze wszystkimi. [ Dodano: 02-04-2007, 18:36 ] Bardzo prosze o pomoc
  9. Cześć nazywam się Atur Augustyn pochodze z województwa świętokrzyskiego z miejscowości Kazimierza Wielka niedawno kupiłem Audi A4 1.9 TDI 90 KM rok produkci 1995r. Jestem nowy i mam nadzieje że będziecie mi pomagać w moich problemach z samochodem . Gorąco wszystkich POZDRAWIAM
  10. grippen opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam wszystkich mam poważny problem z moją A4 rok 1995 1.9TDI 90 KM. Nie chce mi odpalać rano musze chełtać około 7 razy żeby zaskoczył jak odpali to już później jest ok dodam że świece zostały wymienione na nowe zaworek przeciw zwrotny na filtrze również, do tego czujnik od mwody był walnięty też wymieniłem . Jak przekręce kluczyk nie chcą się grzać świece natomiast jak odepne kostke od czujnika wody to wtedy grzanie świec mam i moge odpalić bez problemu gdzie szukać usterki. Vagiem też był sprawdzany i tylko był błąd czujnika ale został on wymieniony. i powinno chodzić .BARDZO PROSZE O POMOC bardzo prosze.. [ Komentarz dodany przez: Murzyn: 02-04-2007, 18:28 ] prosze o zapoznanie sie z regulaminem i nazwanie porzadnie tematu!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.