Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe fota spoko . Koleś jak napisał --" Jednak niebieskie A4 Łukasza nie było przygotowane tak kompleksowo jak Killer" .......nie no prawie to samo A tu ja rok wcześniej http://www.carster.pl/phots.php?which=sss20050501_&page=3&line=1&photo=2
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nooo poziek czy będziesz pierwszy to nie wiem bo ja mieszkam koło VTG aaaaa 10 litrów to starczy na rozkręcenie turbawy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noo nareszcie To we wtorek krecha Kiedy on tam będzie wiesz może ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jutro to raczej nie bede ale jeszcze zobacze , Poziek coś mówił że nie pompuje od 5 tyś , jak bedzie sam powie bo coś przekręce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Było spoko , teraz to juz leje jak cholera to kicha. Do czasu jak byłem evo zrobiło nowy rekord Polski 9.75 jakos tak ,Subarka ta co rok temu super jechala miala cos nie tak z zawiasami czy lakami bo podskakiwała jak kangur na starcie.Poziek nie jechał bo coś miał z turbiną nie chalo.Generalnie bylo git , po modzie napewno zrobie 14 mam nadzieje ze jeszcze lepiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noo byłem jechałem zrobiłem 15,5 jak na serie to jestem zadowolony :)Fajnie było bryki super , najbardziej podobał mi sie Typhoon z VTG taki kolos a 9 sek wykręcił ...kosmos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja jak bedzie mi sie chciało startować to będe gdzies 8/9
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jest własnie najgorsze ze trzeba wstać wcześnie No lepiej chyba na miejscu sie ustawić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja sobie wczoraj poleciałem zakładać chipa żeby na ćwiare było troche lepiej okazało sie że chip malutko daje może z 10 KM , wyczuwalnie zero różnicy, ratuje mnie program ale to nie teraz.Więc jak pojade to serią
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jest spoko dzieki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No możliwe możliwe , lukas jak masz zdjecia to dawaj ale jeszcze mi napisz jak ja mam teraz wejsc do tej galeri bo kurde nie kumam .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jee dojechałem jakoś nawet sie nie zaszportałem Eh ta navi . hehehe Kurde moje koło zamachowe po przypaleniu sprzęgła zaczeło mniej telepać , ciekawa sprawa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rozumiem że we wtorek spocik aktualny ?
-
[All] Światła świecą mimo, że przełącznik jest na zero...??
A czy przypadkiem nie piszesz o funkcji Coming/leaving home(wejścia do domu)?? Funkcja ta służy do oswietlania w ciemości drogi przez włączenie reflektorów przeciwmgłowych , świateł postojowych , tylnych świateł i oświetlenia tablicy rejestracyjnej Swiatła do jazdy dziennej to jedno a Coming/leaving home to drugie, masz 2 pokrętła pierwszym ustawiasz światła do jazdy dziennej wtedy w pozycji 0 bądź auto w dzień palą sie te światła, a drugim pokrętłem odpala sie Coming/leaving home. Poziek jedź do dobrego elektryka niech zalozy ci czasówke na światła zrobisz sobe ze po odpaleniu bryki światła zapalają sie po 5 sekundach i juz( po stabilizacji napięcia) Kosztuje to grosze a może bedzie ci odpowiadało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co wy tu kombinujecie? Moze wy pamietacie w jakim salonie Audi spotyka sie AKP bo byłem na przeglądzie w Auto Viva i kaszana pomyślałem ze tamten moze bedzie lepszy. Aaaaa i najlepsze , mam przejechane 30 tyś i dwu masowe koło zamachowe do wymiany szybko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe ważne że krowe kupiłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tomboy to wcale nie jest śmieszne heheheheheheh A w środe to ja spadam na dolny sląsk na świeta
-
nawigacja a4(mała)
Jak nie zrobią wkońcu mapy PL do DVD to pojade do Ingolstadt i ich za*****bie bo już coraz bardziej wq... jestem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja jutro lece do Łodzi no ale na 19 będe jak coś :)No chyba że mnie wkońcu dupną to przyjade na lawecie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to bedziesz pocinał wkońcu I jeszcze dostaniesz złotą karte na CPN
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na lans po mieście można sobie i 19 zapodać ale w trasie to uuuuuuuuu:D Ciągła walka z kierą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wtedy mialem 16/205 na tych 17/235 juz bardziej czuc koleiny itd, na naszych drogach 18 to katorga a ja dużo latam po PL .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde jakoś tanio te xenonki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A6 miało 250 KM i 230 KM. 265 ma S4 PS.UWAGA UWAGA z ostatniej chwili , udało sie załatwić klucz do śruby i wkońcu mam nowe koła jest GIT ( BANAN ) :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A z 250