Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noo to chyba źle sie wstrzeliłeś . :???:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noo ja też nie bede bo sam bym był
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ej no kurde to kto na spota przyjedzie ? Jak coś to zrobimy za tydzień
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Barta kobitki nie widzialem ale twoja Poziek wydaje sie spoko taka normalna NIE PLASTIKOWA
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tam jestem elastyczny bede kiedy trzeba Bartt ja zabieram na zlot pare litrów nie wiem czemu ty tylko połówke , słabą głowe masz chopie hehe.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noo ja spoko jak zawsze na 99% jestem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
E no chyba wtorek jak zawsze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uuu to kicha
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
Te koła zamachowe Audi to jakieś totalne gówno mam 30 tyś przejechane i już sie telepie ale naszczęście jest gwarancja uff , ale i tak kicha że będą mi rozbierać nową bryke wq mnie to strasznie .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak wszystko zrobisz i bedzie ladnie latać to na 3 już mnie dojdziesz 10000000% Ps. Co do rezanka ( hehe ) progów jak myślicie jaki napis byłby git ?Ja myślałem że czerwone Audi Quattro .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nooo Bart mam nadzieje ze bedzie git wkońcu , ale jak mówisz ze zaczyna to latać to ja już nie staje na _____ hehe
-
A4 + RS6
Nom tam najlepiej sie pytać ale szykuj tak od 10 tyś. Chyba że masz tiptronik to lepiej sie w to nie baw przerabiałem to
-
A4 + RS6
No nie krzyczcie na kolege już , może w serii miał dużo więcej np z 240 KM, jest to możliwe w A6 2.8 Q było 216 a powinno być 192 Noo ale stary bez wykresu sie nie obejdzie bo cie zjedzą hehe I nie wkręcaj sobie że wydech daje 25 %
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z ostatniej chwili : Wylatuje sobie dzisiaj ze szpitala stoje i czekam na wyjazd a nagle jeeb koleś mi przywalił w dupala ( leciutko tylko małą ryske widać ) no to ja trąbie i pokazuje zeby zjechał a ten w pipe i ucieka , to ja but dorwałem go wyprzedziłem zatarasowałem droge wyskakuje i mówie ze mi przywalił a ten do mie z ryjem że co ja sobie wyobrazam że on jest starszy ze 3 pokolenia itd ( fakt miał z 90 lat ) no to mowie ze mnie to uj obchodzi ale jakoś go skłoniłem zeby zjechał i pogadał normalnie. Koleś mówi że policij nie chce no ja z wiadomych przyczyn też nie. Koleś do mnie mówi że on napewno mi tą szkode naprawi bo jest honorowy i jest najstarszym powstańcem ze starówki na to ja że byłem kiedyś harcerzem hehe. Ale dał 500 zł i pojechał . A ta rysa ktora była to był jego lakier hehe więc zostało 500 na krowe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wczoraj gadaliśmy o rezanku progów i znalazłem na allegro nawet fajne i można sobie walnąć własny napis http://motoaukcja.interia.pl/show_item.php?item=102954069
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek zaopiekujemy sie bryką nie masz sie co martwić .Mamie dobrze wytłumacz kto będzie żebyśmy przypadkiem z jakimś śrutem w dupsku nie wracali
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noo już jesteśmy jak zwykle było git , głównym tematen spota było REZANIE , polewa straszna A jak tam tobie poszło , coś pozytywnie wyszło ?
-
Nawi plus - pomocy!
Z tego co wiem to język PL sie wgrywa do navi , a nie że jest na płycie z mapą. Ale może sie myle.
-
zestaw głośnomówiący
W niemczech 120 Euro. Sprawdz może masz też Bluetooth.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wpadajcie , tyle ludzi z wawy jest a tak mało wpada na spoty .I nie ściemniajcie że brak czasu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja sie dostosuje
-
Spryskiwacz, wycieraczki i.. "po-machnięcie"
Koledzy to pryszcz , czujnik deszczu to dopiero wq temat Pytałem w serwisie czy da sie coś zmienić ,przestawić , niestety nie. Kaszana
-
Przeglądy Long Life ? hmm
No mi przestawili z co 30 na co 15 i jest oki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To chłopaki wpadajcie do wawy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mam grila spoko ale tak go rudy zjadł że boje sie go dotykać bo sie rozleci hehe