Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Hehe fota spoko . Koleś jak napisał --" Jednak niebieskie A4 Łukasza nie było przygotowane tak kompleksowo jak Killer" .......nie no prawie to samo A tu ja rok wcześniej http://www.carster.pl/phots.php?which=sss20050501_&page=3&line=1&photo=2
  2. Nooo poziek czy będziesz pierwszy to nie wiem bo ja mieszkam koło VTG aaaaa 10 litrów to starczy na rozkręcenie turbawy
  3. Noo nareszcie To we wtorek krecha Kiedy on tam będzie wiesz może ?
  4. Jutro to raczej nie bede ale jeszcze zobacze , Poziek coś mówił że nie pompuje od 5 tyś , jak bedzie sam powie bo coś przekręce
  5. Było spoko , teraz to juz leje jak cholera to kicha. Do czasu jak byłem evo zrobiło nowy rekord Polski 9.75 jakos tak ,Subarka ta co rok temu super jechala miala cos nie tak z zawiasami czy lakami bo podskakiwała jak kangur na starcie.Poziek nie jechał bo coś miał z turbiną nie chalo.Generalnie bylo git , po modzie napewno zrobie 14 mam nadzieje ze jeszcze lepiej
  6. Noo byłem jechałem zrobiłem 15,5 jak na serie to jestem zadowolony :)Fajnie było bryki super , najbardziej podobał mi sie Typhoon z VTG taki kolos a 9 sek wykręcił ...kosmos
  7. Ja jak bedzie mi sie chciało startować to będe gdzies 8/9
  8. To jest własnie najgorsze ze trzeba wstać wcześnie No lepiej chyba na miejscu sie ustawić
  9. A ja sobie wczoraj poleciałem zakładać chipa żeby na ćwiare było troche lepiej okazało sie że chip malutko daje może z 10 KM , wyczuwalnie zero różnicy, ratuje mnie program ale to nie teraz.Więc jak pojade to serią
  10. No jest spoko dzieki
  11. No możliwe możliwe , lukas jak masz zdjecia to dawaj ale jeszcze mi napisz jak ja mam teraz wejsc do tej galeri bo kurde nie kumam .
  12. Jee dojechałem jakoś nawet sie nie zaszportałem Eh ta navi . hehehe Kurde moje koło zamachowe po przypaleniu sprzęgła zaczeło mniej telepać , ciekawa sprawa
  13. Rozumiem że we wtorek spocik aktualny ?
  14. A czy przypadkiem nie piszesz o funkcji Coming/leaving home(wejścia do domu)?? Funkcja ta służy do oswietlania w ciemości drogi przez włączenie reflektorów przeciwmgłowych , świateł postojowych , tylnych świateł i oświetlenia tablicy rejestracyjnej Swiatła do jazdy dziennej to jedno a Coming/leaving home to drugie, masz 2 pokrętła pierwszym ustawiasz światła do jazdy dziennej wtedy w pozycji 0 bądź auto w dzień palą sie te światła, a drugim pokrętłem odpala sie Coming/leaving home. Poziek jedź do dobrego elektryka niech zalozy ci czasówke na światła zrobisz sobe ze po odpaleniu bryki światła zapalają sie po 5 sekundach i juz( po stabilizacji napięcia) Kosztuje to grosze a może bedzie ci odpowiadało
  15. A co wy tu kombinujecie? Moze wy pamietacie w jakim salonie Audi spotyka sie AKP bo byłem na przeglądzie w Auto Viva i kaszana pomyślałem ze tamten moze bedzie lepszy. Aaaaa i najlepsze , mam przejechane 30 tyś i dwu masowe koło zamachowe do wymiany szybko
  16. hehe ważne że krowe kupiłem
  17. tomboy to wcale nie jest śmieszne heheheheheheh A w środe to ja spadam na dolny sląsk na świeta
  18. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    Jak nie zrobią wkońcu mapy PL do DVD to pojade do Ingolstadt i ich za*****bie bo już coraz bardziej wq... jestem
  19. Ja jutro lece do Łodzi no ale na 19 będe jak coś :)No chyba że mnie wkońcu dupną to przyjade na lawecie
  20. No to bedziesz pocinał wkońcu I jeszcze dostaniesz złotą karte na CPN
  21. Na lans po mieście można sobie i 19 zapodać ale w trasie to uuuuuuuuu:D Ciągła walka z kierą
  22. Wtedy mialem 16/205 na tych 17/235 juz bardziej czuc koleiny itd, na naszych drogach 18 to katorga a ja dużo latam po PL .
  23. Kurde jakoś tanio te xenonki
  24. A6 miało 250 KM i 230 KM. 265 ma S4 PS.UWAGA UWAGA z ostatniej chwili , udało sie załatwić klucz do śruby i wkońcu mam nowe koła jest GIT ( BANAN ) :mrgreen:
  25. A z 250

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.