Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Bo liczą sie ludzie a nie piękny salon ze szkła i aluminium
  2. poziek program spoko bedzie za troche,najpierw trzeba start potrenować bo potem było równo
  3. Nie łam sie stary było git ,pojedziemy pogadamy zrobisz bryke bedzie super [ Dodano: 2006-04-04, 22:34 ] Kurka właśnie nie wiem..wracałem to niby oki..może się rozgrzało do cerwoności dlatego nie działało..mam nadzieje ze nic się nie stało i sie ścigniemy po moim programie Może sie dopiero dotarła :mrgreen:
  4. adamoo jeszcze sie spotkamy , a jak bryka wszystko oki ?
  5. Ja chyba też będe nie wiem czy do końca bo kurde mam ful roboty Może ktoś z was ma pożyczyć końcówke na klucz do śrub antyzłodziej? Bo kurde fele chciałem zmienić patrze a tu lipa brak końcówki.
  6. Kiedys chcialem wsadzic fele od audi do golfa i inny rozstaw jest wiec nie pasi
  7. A ja polecam VW Gajewska w wawie przy ulicy Chełmżyńska 10c .Robiłem tam poprzednią bryke i naprawde spoko goście nie wciskają kitu naprawiają to co trzeba.Zero problemów. Za to nie polecam salonu Ignaszak nie pamiętam adresu ale jest to koło zjazdu na autostrade do Poznania. Zepsuła mi sie kiedyś głowica w 1.9 tdi , koles potem dzwoni i mowi ze regeneracja to koszt około 4,5 tyś a nowa z paskiem robocizną to 6 tyś , no to myśle niech zakładają nową (gwarancja te sprawy). W dniu oddania samochodu koleś dzwoni i mówi że kwota nieznacznie wzrosła do 8,5 tyś hahhaha( zapłaciłem ale po roku za kare ) Ale to nie koniec jade sobie bryką wszystko oki a nagle jeb i mam zero oleju , Okazało sie ze goscie nie zamontowali uchwytu do rurki od smarowania turbiny rurka latała i sobie odpadła. Więc totalna kaszana .
  8. Ja w niemczech w salonie Audi kupiłem oryginalne alu fele 16 z oponami zimowymi 205 za 360 euro :mrgreen: też niezła cena :mrgreen:
  9. Akurat do Blaupunkta map polski jest od pyty
  10. Ja akurat bawiłem sie Blaupunktem nie pamietam modelu ale działało to całkiem fajnie mapa Polski była radio gada i pokazuje znaki jak jechać . Jeśli masz takie radio z anteną gps i z kablami to jest całkiem niezła cena http://allegro.pl/item94620335_blaupunkt_travel_pilot_amsterdam_nav35e_1_mies_gwa.html http://allegro.pl/item95008818_jvc_kd_nx901_navi_mp3_dvd_200gb_okazja_nowy_.html :shock:
  11. Mialem tak w golfie 4 TDI 110 u mnie to bylo rozwalone koło zamachowe jeszcze innym objawem było to że jak ruszałem to sprzęgło też sie telepało i nierówno brało ,ale czy to jest u ciebie nie wiem
  12. Ja robie w szpitalach załatwie ci zwolnienie L4 :mrgreen:
  13. Pamietam spoko jutro dam ci znac
  14. lukas jedziesz np do vtg i ci 110 konikow zrobia bez problemu tez bedzie czuc mocno [ Dodano: 2006-03-28, 23:09 ] No kurde ale ty jaką miales radoche zakladając turbawe jak w tirze itd itp
  15. Tak to jest możliwe hehe No już sie tych wykresów naogladałem są pikne Jak od linijki
  16. Jasne że wgram ale jeszcze troszke polatam serią , jeszcze mnie cieszy Myśle że gdzieś na wakacjach coś zaczne kombinować
  17. Jakiegoś ringa też bym sobie zapodał ale to pewnie jeszcze musze poczekać No i takie lampy diodowe jak ma A6 zajefajne są :)A ja pije herbatke z rumem po paru kolejność sie zmienia :mrgreen:
  18. No było super miło że was poznałem i napewno będe wpadał na spoty :mrgreen: :mrgreen:
  19. Ja będe na 100% mam nadzieje że wy też
  20. ono odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
  21. ono odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    No kurde ja mam pecha u mnie nie dziela zmienia sie temperatura z C na F ale nic wiecej kaszna
  22. Jak mnie ptasia grypa nie dorwie to jestem na bank :mrgreen:
  23. No Koraszewski pare fajnych bryk zrobił ta też super Koles ogólnie ma dużo nowych części do Audi i stosunkowo tanio . A przy okazji jak ktos wchodzil na jego strone to jest tam w komisie Audi A4 2.5 TDI QUATTRO tiptronik ful opcja ALE !!!: koles z komisu mówi ze były porysowane tylne drzwi a naprawde bylo ostro walone przodem caly przód nie oryginalny wał inny skrzynia dostaje szajby , silnik pali jak czołg . Wiec raczej nie polecam pozdro
  24. Ja raczej zawsze jestem wieczorkiem wiec sie dostosuje do was. Ps. bartte ale żeś sobie intercooler zaj***ł :shock: :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.