Treść opublikowana przez ono
-
[B5 1,9 AJM] Nagly spadek mocy, drgania silnika i kopcenie
Napisz potem co było . Powodzenia
-
[B5 1,9 AJM] Nagly spadek mocy, drgania silnika i kopcenie
Mi silnik w 1.9 TDI chodził jak pralka jak walneła szklanka pod zaworem i latał na 3 cylindrach , spadek mocy telepanie co do dymu to nie wiem bo bylo ciemno i odrazu polecialem do VW . Stało sie to tak poprostu jade nagle sru . Ale lepiej jedz stary do mechanika dobrego bo ci sie coś bardziej zwali.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fotki są w albumie z 06.06.06 i dzisiaj pewnie będą następne
-
Zwykły nawiew
No jak masz klime off to przez chwilke moze lecieć ciepłe a może ci zasysa z komory silnika
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noo konkreciki to 19:00 Torwar hehe PAPROCH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak chopy jutro ? Ja moge byc
-
jak czesto myjecie swoje auto?
Ja tak myje raz na tydzień na dwa.Kurde dobrze bryke umyć i wysprzątać to naprawde trzeba 2 dni . Dobra ide myć bo fajna pogoda
-
moje a4 2.8 quattro tiptronic + nowe fele 17' Avus
No bardzo ładna i silniczek git Tylko ta kiera hehe
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
No tragedia , czasem to ręce opadają . Lukas my tu gadu gadu o kolach a ty wracaj pojedziemy do Waldemajera
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
No ja dlatego sie dlugo czaje z wymiana tego kola bo szukam dobrego ASO troche sie boje bo jak widze tych cymbałow to mnie czysci .Ostatnio sie pytalem o plyte navi w AutoViva w wawie koles mowi ze plyty nie ma ale moge sobie DVD poogladac przynajmniej bo ta navi ma czytnik DVD hehe tylko ze ten czytnik czyta tylko mapyw formacie DVD a nie filmy , co za buraki I daj takim bryke do wymiany kola
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
No racja po wymianie kola wsiadasz i kurde jak inny samochod roznica niesamowita jest Pierwszy raz jak mi zaczelo drgac pojechalem do VW to mechanik powiedzial zebym jeszcze jezdzil bo on nic nie slyszy i nie czuje i zebym przyjechal jak bedzie bardziej telepać to on zdjagnozuje usterke hehe no to przyjechalem za troche i kolo wycinali palnikiem
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
Ja mam teraz do wymiany koło ale że bryka jest na gwarancji to wiadomo zakladam oryginał ( bo za free i mam dalej 2 lata gwar ) ale gdyby tak nie bylo na bank wsadzilbym jedno masowe . Kiedyś czytałem że przez zastosowanie kola 2 masowego są oszczędnosci w paliwie o okolo 5% , wiec moze je tylko po to zrobili skoro w golfie nie wyczulem roznicy miedzy nimi hmm Alfuta nie łam sie przynajmniej masz super bryke zrobioną
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
Ja do Golfa TDI 110 3 razy zakładałem dwu masowe średnio żyło jakieś 30/40 tyś km i wkońcu wymienilem na jedno masowe sachs , zero roznicy w drganiach zadnych skutkow ubocznych zrobilem na nim 100 tys i sprzedalem bryke , komplet jedno masowego + docisk ze sprzeglem wszystko nowe z wymianą 2 tyś . Ale ja mialem dlubany silnik jak masz serie to pewnie polatasz dlugo
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
Zmieniłeś na jedno masowe ?
-
Pojemnośc zbiornika paliwa i wsazania FIS
Mnie najbardziej wq strzalka paliwa bo jak jade ostro to szybko spada a pojade troche spokojnie to idzie do góry , po co tak zrobili ? bez sensu. To ma pokazywać stan paliwa w zbiorniku a nie jakies chwilowe spalanie .
-
[RNS-E] Polskie mapy
Niestety nie kaszana totalna . Jak zrobili DVD do BMW to wsdzilem mape DX na CD i wszystko chodzi super a tu qwa kicha.
-
Jak Wam sie podoba ta stylizacja?
Wszystko fajne ale te tłumiki to kaszana i te lampy lexus mi sie nie podobają , ale to kwestia gustu
-
[RNS-E] Polskie mapy
Ciągle wysyłam meile do Audi z pytaniem o mape PL dvd , odpisują ze nie wiedzą kiedy będzie , może ktoś z was coś wie moze pracuje w audi i cos napisze bo idzie uja dostać , sprzedają navi za tyle kasy a mapy brak .Mapy polski są juz wszedzie nawet w telefonach kom VW ma mape DVD PL http://aukcje.o2.pl/show_item.php?item=108634160 a qwa Audi ma w d*pie nic z tego nie kumam ale strasznie mnie to wk***ia.
-
Zlot Mazury Lipiec
W Turawie byłem na zlocie graczy wp.pl , podobno było fajnie mało pamiętam heheh
-
Subwoofer oryginał w avancie
A ja mam po prawej stronie
-
Zlot Mazury Lipiec
No fajnie to wyglada jestem zaa No i ta nazwa samej wiochy -Kobylocha to jest to Krówka / Kobylocha dobrze bedzie hehe
-
mp3
W nowej navi do A4 jest mp3 z płyty i z 2 slotów na karty pamięci mmc i sd Samą navi można kupić za 2 tyś na allegro Pasuje do b6. Karty pamięci są o tyle fajne ze bardzo szybko radio je czyta zero zwłoki klikasz i jest . Jak kupisz 2 karty po 2 Giga to masz muzy od pyty http://www.allegro.pl/item107227615_navigacja_audi_a4_rns_asin_dvd_najnowszy_model.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Napewno bedzie okazja Grill to będzie na mazurach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No było jak zawsze git , przyjechali koledzy Kichol i Kunio Rysiu RS4 niestety nie wpadł. Z Kunio sprawdzaliśmy doładowania na moście Zaraz za torwarem miałem ustawke z motorem i koleś mnie zrobił na jednym kole heheh .A qwa tak sie na spocie uśmiałem że mnie jeszcze flaki bolą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja dzisiaj jestem A Bartka coś wjebało ostro