Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Napisz potem co było . Powodzenia
  2. Mi silnik w 1.9 TDI chodził jak pralka jak walneła szklanka pod zaworem i latał na 3 cylindrach , spadek mocy telepanie co do dymu to nie wiem bo bylo ciemno i odrazu polecialem do VW . Stało sie to tak poprostu jade nagle sru . Ale lepiej jedz stary do mechanika dobrego bo ci sie coś bardziej zwali.
  3. Fotki są w albumie z 06.06.06 i dzisiaj pewnie będą następne
  4. ono odpowiedział(a) na ToMMi temat w Nadwozie i Wnętrze
    No jak masz klime off to przez chwilke moze lecieć ciepłe a może ci zasysa z komory silnika
  5. Noo konkreciki to 19:00 Torwar hehe PAPROCH
  6. Jak chopy jutro ? Ja moge byc
  7. Ja tak myje raz na tydzień na dwa.Kurde dobrze bryke umyć i wysprzątać to naprawde trzeba 2 dni . Dobra ide myć bo fajna pogoda
  8. No bardzo ładna i silniczek git Tylko ta kiera hehe
  9. No tragedia , czasem to ręce opadają . Lukas my tu gadu gadu o kolach a ty wracaj pojedziemy do Waldemajera
  10. No ja dlatego sie dlugo czaje z wymiana tego kola bo szukam dobrego ASO troche sie boje bo jak widze tych cymbałow to mnie czysci .Ostatnio sie pytalem o plyte navi w AutoViva w wawie koles mowi ze plyty nie ma ale moge sobie DVD poogladac przynajmniej bo ta navi ma czytnik DVD hehe tylko ze ten czytnik czyta tylko mapyw formacie DVD a nie filmy , co za buraki I daj takim bryke do wymiany kola
  11. No racja po wymianie kola wsiadasz i kurde jak inny samochod roznica niesamowita jest Pierwszy raz jak mi zaczelo drgac pojechalem do VW to mechanik powiedzial zebym jeszcze jezdzil bo on nic nie slyszy i nie czuje i zebym przyjechal jak bedzie bardziej telepać to on zdjagnozuje usterke hehe no to przyjechalem za troche i kolo wycinali palnikiem
  12. Ja mam teraz do wymiany koło ale że bryka jest na gwarancji to wiadomo zakladam oryginał ( bo za free i mam dalej 2 lata gwar ) ale gdyby tak nie bylo na bank wsadzilbym jedno masowe . Kiedyś czytałem że przez zastosowanie kola 2 masowego są oszczędnosci w paliwie o okolo 5% , wiec moze je tylko po to zrobili skoro w golfie nie wyczulem roznicy miedzy nimi hmm Alfuta nie łam sie przynajmniej masz super bryke zrobioną
  13. Ja do Golfa TDI 110 3 razy zakładałem dwu masowe średnio żyło jakieś 30/40 tyś km i wkońcu wymienilem na jedno masowe sachs , zero roznicy w drganiach zadnych skutkow ubocznych zrobilem na nim 100 tys i sprzedalem bryke , komplet jedno masowego + docisk ze sprzeglem wszystko nowe z wymianą 2 tyś . Ale ja mialem dlubany silnik jak masz serie to pewnie polatasz dlugo
  14. Zmieniłeś na jedno masowe ?
  15. Mnie najbardziej wq strzalka paliwa bo jak jade ostro to szybko spada a pojade troche spokojnie to idzie do góry , po co tak zrobili ? bez sensu. To ma pokazywać stan paliwa w zbiorniku a nie jakies chwilowe spalanie .
  16. Niestety nie kaszana totalna . Jak zrobili DVD do BMW to wsdzilem mape DX na CD i wszystko chodzi super a tu qwa kicha.
  17. Wszystko fajne ale te tłumiki to kaszana i te lampy lexus mi sie nie podobają , ale to kwestia gustu
  18. Ciągle wysyłam meile do Audi z pytaniem o mape PL dvd , odpisują ze nie wiedzą kiedy będzie , może ktoś z was coś wie moze pracuje w audi i cos napisze bo idzie uja dostać , sprzedają navi za tyle kasy a mapy brak .Mapy polski są juz wszedzie nawet w telefonach kom VW ma mape DVD PL http://aukcje.o2.pl/show_item.php?item=108634160 a qwa Audi ma w d*pie nic z tego nie kumam ale strasznie mnie to wk***ia.
  19. W Turawie byłem na zlocie graczy wp.pl , podobno było fajnie mało pamiętam heheh
  20. A ja mam po prawej stronie
  21. No fajnie to wyglada jestem zaa No i ta nazwa samej wiochy -Kobylocha to jest to Krówka / Kobylocha dobrze bedzie hehe
  22. W nowej navi do A4 jest mp3 z płyty i z 2 slotów na karty pamięci mmc i sd Samą navi można kupić za 2 tyś na allegro Pasuje do b6. Karty pamięci są o tyle fajne ze bardzo szybko radio je czyta zero zwłoki klikasz i jest . Jak kupisz 2 karty po 2 Giga to masz muzy od pyty http://www.allegro.pl/item107227615_navigacja_audi_a4_rns_asin_dvd_najnowszy_model.html
  23. Napewno bedzie okazja Grill to będzie na mazurach
  24. No było jak zawsze git , przyjechali koledzy Kichol i Kunio Rysiu RS4 niestety nie wpadł. Z Kunio sprawdzaliśmy doładowania na moście Zaraz za torwarem miałem ustawke z motorem i koleś mnie zrobił na jednym kole heheh .A qwa tak sie na spocie uśmiałem że mnie jeszcze flaki bolą
  25. Ja dzisiaj jestem A Bartka coś wjebało ostro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.