Treść opublikowana przez ono
-
Awaryjność Audi
Krzychu super bryczka Mi jeszcze wszystko działa tylko Audi ma problem z kołami 2 masowymi to tyle z wad
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
qr** a myślałem że foty były najgorsze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za***isty kolorek i jasne flaki , super bryczka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajna
-
jakie auto do 17tys,zl.
Spanky ,Mniej awaryjne ?
-
B6 avant ladniejsze od B7 avant ??
baskecior jest aż tak strasznie ? Co za agresywna krytyka
-
jakie auto do 17tys,zl.
Ja bym kupił zwykłego diesla bez turbin.TDI jest fajne jak jest w miare nowe .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oki wezme
-
Do czego służy ta klapka nad lusterkiem ?
To dodatkowy spojler A powaga to zeby ci slonce nie swiecilo miedzy dachem a lusterkiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ej cyce robimy jakieś lody u żółwia ?
-
czy nowy 2.0 tdi 140km ma brac olej???
W firmie mam golfa 5 z tym silnikiem i też tak wciąga. Troche to dziwne
-
Zlot Mazury Lipiec
Wojtuś hamuj bajere bo ja czasem przez wrocek latam I buziaki ślimaki dla dzika z zabrza Doszly fotki od bambo ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi mi to nie przeszkadza luzik ja tez tak robie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mieli troche na starcie i przy wbijaniu na 2 , teraz i tak mało bo 235 lacze ale na zimowych 205 to fiu fiu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To nie ja ,to 450 Nm.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rezaj rezaj , fajnie że tobie chce sie to robić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Daje rade Norbi dzisiaj karpia zrobił z ESP haha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe hamować bajere cyce Spot jak zawsze git , foty niesamowite
-
Zlot Mazury Lipiec
hehhee matrix jest za***isty , to był miły akcent na koniec sesja z tym dzikiem Myślałem że mi zwieracze puszczą bu hahhaa
-
Zlot Mazury Lipiec
Jeszcze troche fotek to moze odnajde ten brakujacy kawałek filmu hehe
-
Zlot Mazury Lipiec
lukas nie wkręcaj to nie ja , przyrezałeś coś w notatniku hahaa, super że kicia jest na forum
-
Zlot Mazury Lipiec
Ja pitole zejde zaraz z tych fot Norbi jak zamiata hehe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to prze....ne mamy hahah
-
Zlot Mazury Lipiec
jak znam Żółwika to powie że sie nie wyrobił hihihiiii
-
Moje A4
Piękna bryka stary. Jutro wpadaj do nas hehe Norbi i jego shiza