Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Z tymi kosztami jesteś pewien ? Wiesz ile ja mam na godzine ? Przyjade cycu
  2. No ja będe spoko. Może poziek bedzie Ma sie odezwać
  3. Adamo wpadł po mnie jakimś toi toi bo mialem jeszcze 5 promili i sie balem jechac
  4. Na rogu Chełmżyńskiej i Marsa robią szyby bardzo fajnie bo robilem w A6 ale ceny nie pamiętam. Wczoraj w ulewe sprawdzałem buta i nagrałem telefonem , jakość katastrofa ale coś tam widać Podkreślam słowo ulewa www.whitegreen.host.sk/Untitled2.avi czasem link trzeba wkleic w nowe okno nie wiem czemu
  5. ono odpowiedział(a) na wicior123 temat w Silnik i Układ Napędowy
    To jest chip od VTG , kupilem go w 2000 r , Niemiecki .Stary nie stary ale dawał rade
  6. ono odpowiedział(a) na wicior123 temat w Silnik i Układ Napędowy
    Bo to był stary chip z przed 7 lat , teraz są inne. Spanky jak go chcesz to pisz
  7. ono odpowiedział(a) na wicior123 temat w Silnik i Układ Napędowy
    A ja na badziewnym chipie 110 na 140 zrobilem 250 tys km i gicio było
  8. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Chodzi ci o to ? http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=1955 Jeśli tak to trzeba sie spytać w VTG bo to nie jest zwykły motor
  9. ono odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    To jest zegar DCF sterowany z Frankfurtu radiowymi falami długimi.
  10. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    No to trzeba poszukać tych magików
  11. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    A ja bym wolał to przepić
  12. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Leć do VTG i pogadaj , koszt około 15 tyś zł .
  13. No moja antena jest w albumie bo nie wiem jak sie ona nazywa a nie sprawdze bo dalem radio na chwilke kumplowi. Wiem że ta antena wytrzymała 240 Km/h i bardzo dobrze zbiera i jak narazie nie porysowała mi lakieru.
  14. http://allegro.pl/item119823429_cb_president_harry_ii_asc_nowy_f_ra_vat.html Ja sie na CB nie znam ale kupiłem takie bo president to niby dobry jest w miare małe i ma ASC sam wyłapuje najmocniejszy sygnał i jest zero szumow. Jak przyjedziesz to ci dam na troche sie pobawisz
  15. qwa spanky jakiś ty zarobiony wiecznie masz czas przynajmniej na potrzeby fizjologiczne ? hihi
  16. A jakieś lody jutro robimy czy wszyscy do kościoła idą?
  17. B8

    ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Audi zaraz zrobi Bi turbo TDI jak BMW i będzie 286 KM z 3.0 TDI malina Takie coś w A4 mmmmmmm
  18. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Multitronikiem sie jezdzi jak meleksem
  19. A ja wyczaiłem klubowicza ze Lwówka i zrobilismy mini spota
  20. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Poziek napewno chcesz latać na 18 ? To nie jest takie proste
  21. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    http://home.mobile.de/cgi-bin/homepage.pl?home&customerId=517154&partnerHead=1 Polecam ja tu kupiłem
  22. Kichol co za podpis buhahaha , lody możemy robić ja chyba bede w wawie
  23. Żółw nie podbijaj Norbiemu piłeczki już ma dość strsów
  24. Czytam i czytam i chyba racja jest po srodku , a więc duzo cześci jest identycznych ale jest gro części ktore występują w Audi jako dwie ,podstawowa i tanszy zamiennik (te same numery) a w Skodzie czy Seacie ten tanszy zamiennik jest podstawowy w katalogu.Takie info dostałem u kumpla w VW.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.