Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. ono odpowiedział(a) na pre_pl temat w Audi A4 B6/B7
    Hmmmm to chyba musze zerknąć pod maske
  2. Kurde dopiero w marcu ? Kaszana
  3. DVD PL nie ma , DX są Powodzienia
  4. Luz panowie lukas moze latać :)Coś mi sie wydaje że mam inne koło , może teraz nie padnie , zobaczymy Ale ten śnieg wczoraj to mnie zaskoczył na maxa wszystko było super za***iście do czasu hamowania , strzeliłem karpia ze jezuuuu , tak dlugo hamowałem przed tym rondem ze mialem czas na strzelenie fotki heheh , ale zabawa jest malina . ESP mi dos pozno łapie więc fajny bok sie robi i ładnie wyciąga, z babcią na pokładzie w sam raz Panowie mam słaby kontakt ze światem bo jestem w totalnym zadupiu gdzieś w lasach koło Zielonej Góry.
  5. Nie ma i zero info na temat kiedy będzie, Audi mówi że może za tydzień a może za rok , fiuty Mam jedynie info że kolesie z Audi prywatnie rezają tą płyte ale czy im coś wyjdzie nie wiem , odrazu dam znać jak coś Nawet BMW ma już płyte DVD , testową ale ma i działa super
  6. Bardzo ładny , fajny silnik , ale 170KM ośka :???: . Gratki bryki I strzel jakieś fajne foty jeszcze
  7. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Kunio ma webasto Mowil ze wie jak to działa . ale wątpie
  8. Ja jestem za wyjazdem w czwartek , piszcie liste kto jedzie , ze kase wplacamy całą i jakis termin do kiedy.
  9. I dla Adasia miseczke weżmiemy , wiemy po co hehe
  10. No super okolica jestem zaaa A jest tam jakieś pomieszczenie do picia ? Bo ja pier.... zeby wszyscy pili u mnie w pokoju jak ostatnio
  11. Noo teraz jak nie jesteś to jak trendowaty
  12. Ja bede kolo jeleniej gory Moze bede wracal w niedziele przez wrocek zobacze napisze jeszcze
  13. Naprawili mi światła , partia żarówek Philips z przetwornicami była wadliwa i we wszystkich brykach sie srało , wymieniają na osram Mam nadzieje że osram sie nie sra Jest dobrze
  14. Ten temat będzie miał 16 kilometrów heheh Ja jutro lece na dolny śląsk więc sie spotkam z grzesiem i pogadamy , przynajmniej ceny mniej więcej sprawdzimy itd
  15. No dokladnie z kasą tak robimy kto sie zapisze płaci wszystko odrazu a jak nie przyjedzie to ma pecha Przepijemy hehe
  16. ono odpowiedział(a) na pre_pl temat w Audi A4 B6/B7
    Nie mam pojęcia ile narazie mam 40 coś tyś przejechane
  17. ono odpowiedział(a) na pre_pl temat w Audi A4 B6/B7
    no co tam, qwa mam tabake troche w robocie to malo jestem , jest normalny pasek nie łańcuch , a ciekawych materialow raczej nie mam wszystko co sie dowiedzialem to z roznych stronek internetowych , jak chcesz coś wiedzieć jeszcze to pytaj moze wiem
  18. No ja jade na 100 % Oj sie będzie działo
  19. No i będziemy sie smyrać po napletach hahahah
  20. No podobno tak .... mi k**wa światła trzeci raz będą naprawiać , dzisiaj im powiedzialem ze jak sobie nie poradzą tym razem to przyjade ze swoim elektronikiem i sprzętam
  21. No ja pie#@$%$%@ co wejde to 150 postow nowych , Fele za***iste , trzeba kaske kręcić Dzisiaj wlasnie ogladalem te fele na tym czarnym B7 Speed , fajnie wygladaja Wymieniali mu katalizatory w Audi hmmm szybko ...
  22. Poziek qwa te ciemne są za***iste
  23. Noooo qwa nareszcie
  24. A jak zapłacą i nie pojadą to my ją przepijemy Noooo dzisiaj pare bryk było
  25. Dzisiaj rezamy brame w Media Markt hehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.