Treść opublikowana przez ono
-
[B7 3.0 TDI BKN]Rozrząd
Hmmmm to chyba musze zerknąć pod maske
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Kurde dopiero w marcu ? Kaszana
-
navi plus czy dvd
DVD PL nie ma , DX są Powodzienia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Luz panowie lukas moze latać :)Coś mi sie wydaje że mam inne koło , może teraz nie padnie , zobaczymy Ale ten śnieg wczoraj to mnie zaskoczył na maxa wszystko było super za***iście do czasu hamowania , strzeliłem karpia ze jezuuuu , tak dlugo hamowałem przed tym rondem ze mialem czas na strzelenie fotki heheh , ale zabawa jest malina . ESP mi dos pozno łapie więc fajny bok sie robi i ładnie wyciąga, z babcią na pokładzie w sam raz Panowie mam słaby kontakt ze światem bo jestem w totalnym zadupiu gdzieś w lasach koło Zielonej Góry.
-
Czy istnieje mapka Polski do navi?
Nie ma i zero info na temat kiedy będzie, Audi mówi że może za tydzień a może za rok , fiuty Mam jedynie info że kolesie z Audi prywatnie rezają tą płyte ale czy im coś wyjdzie nie wiem , odrazu dam znać jak coś Nawet BMW ma już płyte DVD , testową ale ma i działa super
-
[B7 2.0 TDI] juz jest w domku:)
Bardzo ładny , fajny silnik , ale 170KM ośka :???: . Gratki bryki I strzel jakieś fajne foty jeszcze
-
WEBASTO
Kunio ma webasto Mowil ze wie jak to działa . ale wątpie
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Ja jestem za wyjazdem w czwartek , piszcie liste kto jedzie , ze kase wplacamy całą i jakis termin do kiedy.
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
I dla Adasia miseczke weżmiemy , wiemy po co hehe
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
No super okolica jestem zaaa A jest tam jakieś pomieszczenie do picia ? Bo ja pier.... zeby wszyscy pili u mnie w pokoju jak ostatnio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noo teraz jak nie jesteś to jak trendowaty
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Ja bede kolo jeleniej gory Moze bede wracal w niedziele przez wrocek zobacze napisze jeszcze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Naprawili mi światła , partia żarówek Philips z przetwornicami była wadliwa i we wszystkich brykach sie srało , wymieniają na osram Mam nadzieje że osram sie nie sra Jest dobrze
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
Ten temat będzie miał 16 kilometrów heheh Ja jutro lece na dolny śląsk więc sie spotkam z grzesiem i pogadamy , przynajmniej ceny mniej więcej sprawdzimy itd
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
No dokladnie z kasą tak robimy kto sie zapisze płaci wszystko odrazu a jak nie przyjedzie to ma pecha Przepijemy hehe
-
[B7 3.0 TDI BKN]Rozrząd
Nie mam pojęcia ile narazie mam 40 coś tyś przejechane
-
[B7 3.0 TDI BKN]Rozrząd
no co tam, qwa mam tabake troche w robocie to malo jestem , jest normalny pasek nie łańcuch , a ciekawych materialow raczej nie mam wszystko co sie dowiedzialem to z roznych stronek internetowych , jak chcesz coś wiedzieć jeszcze to pytaj moze wiem
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
No ja jade na 100 % Oj sie będzie działo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i będziemy sie smyrać po napletach hahahah
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No podobno tak .... mi k**wa światła trzeci raz będą naprawiać , dzisiaj im powiedzialem ze jak sobie nie poradzą tym razem to przyjade ze swoim elektronikiem i sprzętam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja pie#@$%$%@ co wejde to 150 postow nowych , Fele za***iste , trzeba kaske kręcić Dzisiaj wlasnie ogladalem te fele na tym czarnym B7 Speed , fajnie wygladaja Wymieniali mu katalizatory w Audi hmmm szybko ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek qwa te ciemne są za***iste
-
Forum już działa ... co sie stało ?
Noooo qwa nareszcie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A jak zapłacą i nie pojadą to my ją przepijemy Noooo dzisiaj pare bryk było
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj rezamy brame w Media Markt hehe