Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aaa ostatnio byłem w MM i pracownik w necie szukał A4 to mu podpowiedzialem stronke i go zjebałem za brame I jest fajna A4 do sprzedania 98 rok niestety 90 km 1.9 tdi 120 tys nalatane kombi moj sąsiad sprzedaje w za***istym stanie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to jutro 19 pod MM ? Ja biore Gtecha bo Poź sie jeszcze nie bawił Zobaczymy co tą padaką wykręci
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No qwa jak ja 90% postów nie widze to nie wiem o tym.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Qwa to forum zacznie chodzić kiedyś ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No będe ale nie wiem kiedy bo koles ma dzwonic , jak cos to dam znac A i dawaj w profil swoje gg , czasem sie przydaje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eee od nas też dobrze wpier...... dostał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ludzie ja mam takiego kaca ze umieram
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dałem rade nawet
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tydzień temu odebraliśmy z salonu X3 3.0 SD wcześniej była identyczna tylko 3.0 D . Troszke w niej pozmieniali więcej chromu więcej skory na boczkach o wiele lepsze plastiki , ringi i zajefajne poziome diody w tylnych lampach , no ale zamiana była w innym celu ... dla silnika i skrzyni ,teraz mamy 286 KM i 580 Nm seria , katalogowo 6.6 do 100 km/h , dzisiaj sie bawilem gtech i wyszlo 6.3 do 100 i 14.7 ćwiara , silnik zupełnie inaczej chodzi o wiele płynniej i ciszej , skrzynia o wiele szybsza no i 6 biegowa nie ma już tej potwornej zwłoki przy starcie. Polatamy do 1000 Km i programik na 340 KM / 700Nm Zdam relacje co to dało Teraz ten TOI TOI zapina niesamowicie a po programie to ojej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiedziałem ze te nissany to tandeta Niby kultowy samochod ..... wielkie halo hihi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj z kuniem mieliśmy piękną zware z Nissanem 350z z rolowanego na odcinku gdzieś 600/800 m zrobił nas o jakieś 0.5 metra Myslem ze nas zabije a tu klekot dał rade nawet Po programie bedzie fruuuuuuuuuuuuuuuuuu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A my z lukasem zrobiliśmy ich bez mydła seryjnym klekotem hihi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No dobra niech będzie od 90
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nom troche , Kunio sie ślizgał strasznie. Poziek a gdzie moje ? A4 Warsaw Team - Racing Division ........tak tak ale tylko klubowicze pow 200 koni bo mam 205 hihi
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Była była żółw tam spał w piątek heheh Ps. ono prosze pisać z małej litery bo mi sie tak podoba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja mam zajebistego siniora na nodze bo mi fiut przywalil z 2 metrów No i na szyi ... oj bolało poziek dawaj jakas fotke tu
-
Telefon AUDI
Tak tak potem plasterek i jest git , tak robilem
-
Telefon AUDI
Moze masz na dużą karte sim ? Jeśli tak to trzeba mieć tą dużą karte z której wyłamujesz małego sima .
-
[B7 3.0 TDI BKN]Rozrząd
No to super
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No qr** deszcz pada , ja wracałem o 1 i było gicio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mam placyk w wesołej ale to zadna rewelacja kiedyś tu ktoś pisal o fajnym miejscu chyba adamoo Ja też mam letnie Zaraz jade obczaić teren Ale chybba troszke więcej śniegu trzeba bo widze na drodze czarne sie pojawia, moze jeszcze sypnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nareszcie śnieg ........ za***iście Tylko żeby jeszcze nie sypali to już całkiem banan
-
[B7 3.0 TDI BKN]Rozrząd
Jeszcze nie dolawałem , nie wciąga nic a nic Sprawdzam tak co 5 tyś
-
[B7 3.0 TDI BKN]Rozrząd
Teraz sie nie dziwie ze tam wchodzi 9 litrow oleju
-
[B7 3.0 TDI BKN]Rozrząd
Są takie fajne kamerki co sie w odbyt wsadza tym może sprawdze co tam jest hahahah