Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. pawhub wpadnij na spota to ci dam Gtecha Bo stoperem to lipa
  2. Robisz tak : Klikasz navi Potem to trzymasz jakieś 10/15 sek Potem klikasz to i też trzymasz aż pojawi sie inne menu : Takie coś będzie : I będziesz miał tam ilość satelit prędkość z gps i jeszcze pare innych :)Jak zaznaczysz opcje screen to w normalnej pracy navi po przytrzymaniu guzika zmiany kawałka w góre zrobi ci sie screen obrazu i zapisze na karcie MMC Powodzenia
  3. http://www.navplus.us/ tu sobie poszukaj jest wszystko o RNS-E
  4. No co ty plati , tokyo drift nie ogladałeś ? hehe
  5. Ja robie w Powsinie u Rowińskiego tam chyba najlepiej bo już pozwiedzałem salony w wawie i ten wydaje sie naj Tylko nie Auto viva bo to fiuty i ściemniacze. Jeśli bryka nie na gwarancji to polecam ci też VW Gajewska na ul. Chełmżyńskiej oni niestety Audi na gw nie robią bo tylko VW ( dlatego tam nie latam) ale super kolesie naprawde U nich wchodzisz sobie na hale ogladasz jak robią wszystko ci pokażą wytłumaczą , super podejście mają , a z tym nie wszedzie jest najlepiej
  6. Oj to jakoś dużo ci policzyli bo u mnie wszystkie filtry i olej 1200 zł w ASO . A u mnie jest 9 litrów oleju . Leć do ASO i mów że tylko filtry i olej powinno być dużo taniej
  7. Nie mam pojęcia Murzyn One w nocy są białe w słońce ciemne. Taaaa plati , stara była a mi sie nudziło Swoją drogą fajny placyk jak śnieg spadnie
  8. Pewnie poprzedni właściciel twojej bryki myślał tak samo hihi Chyba troche więcej ... tak z 20 razy więcej ?
  9. No nie będe przyciemniał przednich bo mnie pały dupną przez durne szyby i wiecie .... kicha. Potem sobie przyciemnie spoko. za moj 550 zł .... tylko mi nie pisz że na allegro jest za 99zł Luki na żywo jest git naprawde
  10. A wy to już qr** nie macie o czym gadać ? Pojebało was ? Nie tylko my możemy to forum czytać . Napletami sie pobawcie jak was nosi. qr** , jak dzieci. Poziek pojedziesz ze mna i spoko zero problemu Goście fajnie robią bo przyciemniałem tam A6 i wyszło za***iście Gówno na tych fotkach widać na żywo lepiej
  11. A mi w Audi powiedzieli że 15 grudnia będzie , jak znam życie to nie będzie
  12. Folia bo mam anteny w szybach .I nie wiem czy mi sie spodoba ,zawsze można zerwać jak coś. No może jutro fotki zrobie bo jeszcze nie odebrałem bryki
  13. Oj zrobiłem sobie dzisiaj czarne szybki Qwa od 8 do 17 to robią, przejebane.
  14. Adaś ty już lepiej sie o pawiach i kulturze nie wypowiadaj bo wszyscy cie już znają hihi
  15. U niego nawet nie można spokojnie pawia pod stół puścić hehe .Uj nie knajpa haha
  16. Bo VTG przeniosło swoją siedzibe i jeszcze hamownia nie działa . Bo ich hamownia ma średnią opinie A tylko oni mają 4x4
  17. Jak bede we wrocku to jasne ze dam znać Żółwik no wiem ale w dzień w wawie nie jest prosto to zrobić I google obcieło jakość filmu Jak ktoś coś nagrał to niech daje , pooglądamy
  18. Nooo rano było biało Teraz topnieje ale mam nadzieje że w nocy napada mmmalina
  19. Wreszcie śnieg , quattro opony letnie slik i 550Nm idealnie heheh
  20. Ja mam jakiś tam bonus u Mastersa jak coś to na priva bo tu lepiej nie pisać A Marek naprawde wie co robi Ja bym wam proponował za bardzo nie oszczędzać na tym.
  21. Kamerka między fotelem a zagłówkiem , dobre miejsce bo można dokładnie ustawić fotelem co ma widzieć Widać delikatnie poruszanie ale to chyba stabilizacja obrazu.
  22. No czasem gdziesz piszą że Gtech kłamie ale ten chyba jest oki bo pokazywał mi w serii 15.4 ćwiare i dokładnie tyle miałem na bemowie, w X3 przy normalnym starcie bez hamulca pokazywał 6.6 dokladnie katologowe przyspieszenie. pare_pl no pomyłka z tym 7.6 poprawiłem
  23. hehe Poziek no jesteśmy dorośli ......przestań hihi
  24. Filmik z dzisiaj 0-100 km/h , 1/4 mili http://video.google.pl/videoplay?docid=-6797213694677113069 Seria 204 PS/ 450 Nm , mod by Masters tuning. Delikatny programik ,żadnych dużych przyrostów na dolnych obrotach w trosce o motorek oczywiście Od 3 tyś zaczyna sie naprawde miło aż do 4.5 tyś :)Zero dymu. Bryczka pali 4 kapcie na suchym , spalanie w mieście przy testach 11 l /100km , normalna jazda 9/10 .Wcześniej wykręciłem 5.6 do 100 :idea: Ale jeszcze troche poprawie Wykresy z hamowni za jakieś 2 tygodnie bo musze pojechać do wrocka już jest
  25. Wywal tego chipa za dużo na dole wali.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.