Treść opublikowana przez ono
-
AUDI A4 1.9 TDI-AFN - po chipie
pawhub wpadnij na spota to ci dam Gtecha Bo stoperem to lipa
-
RNS-E pod które wejście podłącza się antenę GPS ???
Robisz tak : Klikasz navi Potem to trzymasz jakieś 10/15 sek Potem klikasz to i też trzymasz aż pojawi sie inne menu : Takie coś będzie : I będziesz miał tam ilość satelit prędkość z gps i jeszcze pare innych :)Jak zaznaczysz opcje screen to w normalnej pracy navi po przytrzymaniu guzika zmiany kawałka w góre zrobi ci sie screen obrazu i zapisze na karcie MMC Powodzenia
-
RNS-E pod które wejście podłącza się antenę GPS ???
http://www.navplus.us/ tu sobie poszukaj jest wszystko o RNS-E
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No co ty plati , tokyo drift nie ogladałeś ? hehe
-
[B6 AWX/AVF] Duży przegląd w ASO
Ja robie w Powsinie u Rowińskiego tam chyba najlepiej bo już pozwiedzałem salony w wawie i ten wydaje sie naj Tylko nie Auto viva bo to fiuty i ściemniacze. Jeśli bryka nie na gwarancji to polecam ci też VW Gajewska na ul. Chełmżyńskiej oni niestety Audi na gw nie robią bo tylko VW ( dlatego tam nie latam) ale super kolesie naprawde U nich wchodzisz sobie na hale ogladasz jak robią wszystko ci pokażą wytłumaczą , super podejście mają , a z tym nie wszedzie jest najlepiej
-
[B6 AWX/AVF] Duży przegląd w ASO
Oj to jakoś dużo ci policzyli bo u mnie wszystkie filtry i olej 1200 zł w ASO . A u mnie jest 9 litrów oleju . Leć do ASO i mów że tylko filtry i olej powinno być dużo taniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie mam pojęcia Murzyn One w nocy są białe w słońce ciemne. Taaaa plati , stara była a mi sie nudziło Swoją drogą fajny placyk jak śnieg spadnie
-
[All TDI] Grzać motor czy ruszać?
Pewnie poprzedni właściciel twojej bryki myślał tak samo hihi Chyba troche więcej ... tak z 20 razy więcej ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No nie będe przyciemniał przednich bo mnie pały dupną przez durne szyby i wiecie .... kicha. Potem sobie przyciemnie spoko. za moj 550 zł .... tylko mi nie pisz że na allegro jest za 99zł Luki na żywo jest git naprawde
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A wy to już qr** nie macie o czym gadać ? Pojebało was ? Nie tylko my możemy to forum czytać . Napletami sie pobawcie jak was nosi. qr** , jak dzieci. Poziek pojedziesz ze mna i spoko zero problemu Goście fajnie robią bo przyciemniałem tam A6 i wyszło za***iście Gówno na tych fotkach widać na żywo lepiej
-
[RNS-E] Polskie mapy
A mi w Audi powiedzieli że 15 grudnia będzie , jak znam życie to nie będzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Folia bo mam anteny w szybach .I nie wiem czy mi sie spodoba ,zawsze można zerwać jak coś. No może jutro fotki zrobie bo jeszcze nie odebrałem bryki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj zrobiłem sobie dzisiaj czarne szybki Qwa od 8 do 17 to robią, przejebane.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adaś ty już lepiej sie o pawiach i kulturze nie wypowiadaj bo wszyscy cie już znają hihi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U niego nawet nie można spokojnie pawia pod stół puścić hehe .Uj nie knajpa haha
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
Bo VTG przeniosło swoją siedzibe i jeszcze hamownia nie działa . Bo ich hamownia ma średnią opinie A tylko oni mają 4x4
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
Jak bede we wrocku to jasne ze dam znać Żółwik no wiem ale w dzień w wawie nie jest prosto to zrobić I google obcieło jakość filmu Jak ktoś coś nagrał to niech daje , pooglądamy
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
Nooo rano było biało Teraz topnieje ale mam nadzieje że w nocy napada mmmalina
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
Wreszcie śnieg , quattro opony letnie slik i 550Nm idealnie heheh
-
[B5 1.9TDI 115KM PD] ...chip i kilka pytan
Ja mam jakiś tam bonus u Mastersa jak coś to na priva bo tu lepiej nie pisać A Marek naprawde wie co robi Ja bym wam proponował za bardzo nie oszczędzać na tym.
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
Kamerka między fotelem a zagłówkiem , dobre miejsce bo można dokładnie ustawić fotelem co ma widzieć Widać delikatnie poruszanie ale to chyba stabilizacja obrazu.
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
No czasem gdziesz piszą że Gtech kłamie ale ten chyba jest oki bo pokazywał mi w serii 15.4 ćwiare i dokładnie tyle miałem na bemowie, w X3 przy normalnym starcie bez hamulca pokazywał 6.6 dokladnie katologowe przyspieszenie. pare_pl no pomyłka z tym 7.6 poprawiłem
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
hehe Poziek no jesteśmy dorośli ......przestań hihi
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
Filmik z dzisiaj 0-100 km/h , 1/4 mili http://video.google.pl/videoplay?docid=-6797213694677113069 Seria 204 PS/ 450 Nm , mod by Masters tuning. Delikatny programik ,żadnych dużych przyrostów na dolnych obrotach w trosce o motorek oczywiście Od 3 tyś zaczyna sie naprawde miło aż do 4.5 tyś :)Zero dymu. Bryczka pali 4 kapcie na suchym , spalanie w mieście przy testach 11 l /100km , normalna jazda 9/10 .Wcześniej wykręciłem 5.6 do 100 :idea: Ale jeszcze troche poprawie Wykresy z hamowni za jakieś 2 tygodnie bo musze pojechać do wrocka już jest
-
(1.9 105 kM + chip) Wykres z hamowni.
Wywal tego chipa za dużo na dole wali.