Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Nie no po prostu musze ją przytargać . aaaa panowie chce zrobić jakieś -20 mm zawias i teraz nich ktoś mi powie gdzie to kupić do mojej bryki ile to może kosztować ? Nie mam o tym pojęcia i moge coś namieszać. A może - 30mm ? Nic nie kumam jak to będzie wyglądało. Teraz jest tak: Nie chce też przesadzać
  2. Plati , ładnie to tak pałować pod pocztą w Wesołej ? hihi Bardzo fajnie ci to wyszło Super.
  3. Kuniak cycu o 18 w MM , biore fele , a ty za to pomagasz mi z pralką hyhyhy
  4. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    W A4 ni ma takiej opcji , chyba tylko A6 , A8 itd
  5. Żyje żyje tylko nie mam qwa netu w domu ale może dzisiaj już będzie Panowie kto ma dostęp do kompa Macintosh z nagrywarką DVD , STRASZNIE potrzebny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. To nie mogą być striny siostry bo nie ma drachy hyhyhyhy
  7. Z dowodu osobistego Panowie mam za***iste miejsce na ślizganko , Bemowo lotnisko tam gdzie 1/4 mili SSS , 100 zł godzina czynne 7 dni w tygodniu 8/16 , dzwonimy umawiamy sie i latamy bez akcji z pałami itd miejsca w uuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjj :D :D www.rspw.of.pl , trzeba dzwonić wieczorem .
  8. ono odpowiedział(a) na Sql temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Niebieskie... oczywiście
  9. A ja nie pamiętam hyhyhy , qwa ide spać Adamoo zmień ten podpis na gg , bo już troche mineło od sylwestra łosiu.
  10. Ale ja lubie jak śniegu fulll A za co hmmm chyba tak
  11. hmmm też takie mam . Coś ty Poź przymulasz
  12. No przeginać nie można ale ręcznym możesz sie bawić spoko , widze że masz ośke to zero problemu , patrz tylko na obroty żeby nie były ciągle wysokie i na prędkość czy w miejscu nie jedziesz 200 km/h , baw sie dobrze
  13. Dobrze poź słyszałeś , było o tym z 5 stron temu Jak sie ogarne to dam znać
  14. Hehe dobre było jak pały stały a ten kolo betą wyleciał bokiem ooooo ale go zarzuciło hyhyhyh
  15. Panowie wszystko pod kontrolą luz , Adaś widział jak to wygląda Nooo luki racja , pieknie jest zostawić wszystkich na światłach i polecieć 100km/h bokiem po zakręcie malina
  16. W 17 wchodzi spokojnie
  17. Kurde panowie zima idzie , w końcu polatamy oj polatamy Banan
  18. Albo tyle ma po wyminie ćwiartki od A4 hihi
  19. Biorąc pod uwage nasze doświadczenia , średnio średnio
  20. Tylko szkoda ze 3 dni temu powiesili tam kamere Jutro trzeba teleexpres oglądać hihi Nasz pleban pewnie Gtecha upala
  21. A są jakieś fajne fotki ? ..........siostry ? hyhyhy
  22. A to nie jest awaryjne otwieranie wlewu paliwa ?
  23. Żółwik łopatki w kierze są za dopłatą
  24. Norbi jest nawet gdzie potańczyć To taki mały ukłon w twoją strone . Mistrz parkietu złota wara hyhyhy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.