Treść opublikowana przez ono
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Panowie biore kompa więc jak ktoś ma aparacik to brać kabelki sterowniki i jak coś to na płytke i jest gicio
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Dobra panowie starczy tego smyrania sie po napletach , trzeba prać majty przed wyjazdem hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hyhyhy Janek miałem ostatnio to samo , nie było środka wyra a sie okazało że to nie jest w serii hahaha przejebane.
-
polska instrukcja obsługi navi
Instrukcje kupisz w ASO za jakies 80 zł.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja dużo umiem wypić , oj dużo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To ja biore 10 sztuk. Dam rade hyhyhy
-
Mój rowerek :)
Docelowo będzie Cannondale Dobre do zjazdu ale do skakania czy normalnej jazdy bez sensu
-
Mój rowerek :)
Co do ciekawych wypadków to wiozłem kumpla na ramie , tniemy sobie z ostrej góry wychodzimy z zakrętu a tam krowa , tak w nią zajebaliśmy że krowa zrobiła kupe .... biedna hyhyhy
-
Mój rowerek :)
No spoko żółwik polatamy napewno Teraz sąsiad jesteś to damy rade
-
Mój rowerek :)
zawsze sie dziwiłem że da sie latać na takich oponkach hihi
-
Mój rowerek :)
Ja kiedyś latałem bardzo dużo teraz już mniej bo mało czasu , ale wcześniej to 60/100 km dziennie , najwięcej zrobiłem 170 km w dzień jak wiesz na górala to na prawde dużo. Hincó no wiem coś o połamanych ramach bo poskakać też bardzo lubie zresztą jak widać po pedałach i po malutkiej ramie Połamałem 4 ramy a korb rawek amorów to już nie wiem ile Ja starałem sie zrobić coś po środku między wagą a wytrzymałością bo jak wiemy każdy kilogram w rowerze to jak pół tony w samochodzie
-
Mój rowerek :)
Eee no widze nie jestem sam Prezes też daje rade Git sprzęcik . Mam nadzieje że polatamy nie tylko A4
-
Mój rowerek :)
Ponieważ niedługo zaczyna się sezon rowerowy zabrałem się za składanie nowego sprzęta , mam nadzieje że na tym forum znajdą się też takie oszołomy jak ja A więc chwale się co zrobiłem: Rama Giant xtc S ( docelowo cannondale) Opony Michelin XCR Koła Mavic X717 piasty DT SWISS 340 Szprychy DT cieniowane Heble V Brake XTR linki kewlar Mostek Boplight śruby tytan Manetki Rapidfire SL XTR magnezowo tytanowe Linki hamulcowe kewlar Klamki XTR magnezowo tytanowe Amortyzator Rock shock SID z manetką blokującą skok . Dual Air ,dwie komory powietrzne pozytywna i negatywna . Korona z kutego aluminium 6061 T-6 Przerzutka tył XTR tytan Przerzutka przód XTR tytan Koszyk na bidon kewlar Kaseta XTR 9 z tytanowym krzyżakiem Sidełko Selle SLR , 130 gram Tytan/kewlar Korba XT Hollowtech II tytanowe śruby Magnezowe pedały Truvativ Waga 8,6 kilo I pare fotek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to klasa skubi Fajnie że sie udało , to będziemy sie bawić
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Wiem stary wiem żartowałem , trudno tam będzie o takie miejsce bo wszędzie oesy , ale jak bardzo bedziemy chcieli to coś sie znajdzie wszędzie
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
No ja podjade pod skocznie jak na reklamie :D hyhyhy
-
Co ta za wlacznik o do czego sluzy?
To jest wyłącznik wewnętrznych czujek alarmowych, jak np chcesz zostawić kogoś w środku i odpalić alarm .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak jutro będzie jeszcze tam snieg to możemy sie ustawić polatamy.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
My lecimy gdzieś między 12 a 14 z wawki , chyba w 4/5 godzin tam sie da dojechać
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Ja nie czytam juz tego tematu bo mam qwa dość Po prostu jade i ma być dobrze Ważne że będzie wódka , reszta to uj hyhy
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
No u mnie 8,6 litra hyhy qwa wiedro oliwy Luki mamy śnieg !!! pisz usprawiedliwienie do pracy i lataj synu lataj
-
I gdzie a4 do chip tuningu w wawie ? (nowy)
A mi po programiku spalanie spadło do 8,4 w mieście , średnia z 3 zbiorników Czyli gdzieś o litr
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Nie pękaj też ci załatwie palpitacje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja poupalam swojego bo mam 3 wykresy hamowni z VTG , V techu i Mastersa więc będe miał dobre przykłady. No poczaje na to ale ja też tą zabawke mam od tygodnia i średnio kumam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Od fiata pandy 4X4 hyhyhy Oj nie wiem ale może skubidubi 7.1 to dobry czas , swoją drogą czy z Poziem dobrze tego Gtecha ustawiliśmy to uj wie , jeszcze sie pobawimy na spokojnie I czy te wyniki niby hamowni wykresów itd traktować poważnie hmm nie wiem.