Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Panowie biore kompa więc jak ktoś ma aparacik to brać kabelki sterowniki i jak coś to na płytke i jest gicio
  2. Dobra panowie starczy tego smyrania sie po napletach , trzeba prać majty przed wyjazdem hyhyhy
  3. hyhyhy Janek miałem ostatnio to samo , nie było środka wyra a sie okazało że to nie jest w serii hahaha przejebane.
  4. Instrukcje kupisz w ASO za jakies 80 zł.
  5. Ja dużo umiem wypić , oj dużo
  6. To ja biore 10 sztuk. Dam rade hyhyhy
  7. ono odpowiedział(a) na ono temat w Lifestyle i Hydepark
    Docelowo będzie Cannondale Dobre do zjazdu ale do skakania czy normalnej jazdy bez sensu
  8. ono odpowiedział(a) na ono temat w Lifestyle i Hydepark
    Co do ciekawych wypadków to wiozłem kumpla na ramie , tniemy sobie z ostrej góry wychodzimy z zakrętu a tam krowa , tak w nią zajebaliśmy że krowa zrobiła kupe .... biedna hyhyhy
  9. ono odpowiedział(a) na ono temat w Lifestyle i Hydepark
    No spoko żółwik polatamy napewno Teraz sąsiad jesteś to damy rade
  10. ono odpowiedział(a) na ono temat w Lifestyle i Hydepark
    zawsze sie dziwiłem że da sie latać na takich oponkach hihi
  11. ono odpowiedział(a) na ono temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja kiedyś latałem bardzo dużo teraz już mniej bo mało czasu , ale wcześniej to 60/100 km dziennie , najwięcej zrobiłem 170 km w dzień jak wiesz na górala to na prawde dużo. Hincó no wiem coś o połamanych ramach bo poskakać też bardzo lubie zresztą jak widać po pedałach i po malutkiej ramie Połamałem 4 ramy a korb rawek amorów to już nie wiem ile Ja starałem sie zrobić coś po środku między wagą a wytrzymałością bo jak wiemy każdy kilogram w rowerze to jak pół tony w samochodzie
  12. ono odpowiedział(a) na ono temat w Lifestyle i Hydepark
    Eee no widze nie jestem sam Prezes też daje rade Git sprzęcik . Mam nadzieje że polatamy nie tylko A4
  13. Ponieważ niedługo zaczyna się sezon rowerowy zabrałem się za składanie nowego sprzęta , mam nadzieje że na tym forum znajdą się też takie oszołomy jak ja A więc chwale się co zrobiłem: Rama Giant xtc S ( docelowo cannondale) Opony Michelin XCR Koła Mavic X717 piasty DT SWISS 340 Szprychy DT cieniowane Heble V Brake XTR linki kewlar Mostek Boplight śruby tytan Manetki Rapidfire SL XTR magnezowo tytanowe Linki hamulcowe kewlar Klamki XTR magnezowo tytanowe Amortyzator Rock shock SID z manetką blokującą skok . Dual Air ,dwie komory powietrzne pozytywna i negatywna . Korona z kutego aluminium 6061 T-6 Przerzutka tył XTR tytan Przerzutka przód XTR tytan Koszyk na bidon kewlar Kaseta XTR 9 z tytanowym krzyżakiem Sidełko Selle SLR , 130 gram Tytan/kewlar Korba XT Hollowtech II tytanowe śruby Magnezowe pedały Truvativ Waga 8,6 kilo I pare fotek
  14. No to klasa skubi Fajnie że sie udało , to będziemy sie bawić
  15. Wiem stary wiem żartowałem , trudno tam będzie o takie miejsce bo wszędzie oesy , ale jak bardzo bedziemy chcieli to coś sie znajdzie wszędzie
  16. No ja podjade pod skocznie jak na reklamie :D hyhyhy
  17. To jest wyłącznik wewnętrznych czujek alarmowych, jak np chcesz zostawić kogoś w środku i odpalić alarm .
  18. Jak jutro będzie jeszcze tam snieg to możemy sie ustawić polatamy.
  19. My lecimy gdzieś między 12 a 14 z wawki , chyba w 4/5 godzin tam sie da dojechać
  20. Ja nie czytam juz tego tematu bo mam qwa dość Po prostu jade i ma być dobrze Ważne że będzie wódka , reszta to uj hyhy
  21. No u mnie 8,6 litra hyhy qwa wiedro oliwy Luki mamy śnieg !!! pisz usprawiedliwienie do pracy i lataj synu lataj
  22. A mi po programiku spalanie spadło do 8,4 w mieście , średnia z 3 zbiorników Czyli gdzieś o litr
  23. Nie pękaj też ci załatwie palpitacje
  24. Ja poupalam swojego bo mam 3 wykresy hamowni z VTG , V techu i Mastersa więc będe miał dobre przykłady. No poczaje na to ale ja też tą zabawke mam od tygodnia i średnio kumam
  25. Od fiata pandy 4X4 hyhyhy Oj nie wiem ale może skubidubi 7.1 to dobry czas , swoją drogą czy z Poziem dobrze tego Gtecha ustawiliśmy to uj wie , jeszcze sie pobawimy na spokojnie I czy te wyniki niby hamowni wykresów itd traktować poważnie hmm nie wiem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.