Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Super kolor no i avant .... klasa Miłego latania
  2. Wpadnij na spota w wawce to sprawdzimy bo map troche mamy To chyba zwykły DX więc nie ma problemu.
  3. Kuniak przestań już pier**lić co za k**wa różnica , ważne że Norbi jest zadowolony i to bardzo, co ty jesteś super szczur od Esek że wiesz co i jak z jego samochodem ? Raz sie przejechałeś i sie przypierdalasz publicznie do bryki , pobaw sie napletem to ci ciśnienie zejdze.
  4. Darłem sie z kolesiem w srebrnym avancie S4 i darłem sie z Norbim , jeździłem też S4 z GSem , więc jakieś tam porównanie mam , bryka mu zapitala pięknie i tu mi nie powiesz że jest inaczej. Dla mnie koks na maxa i wciąga całą klubową warszawke nosem . Moim zdaniem zrobił za***isty interes oddając klekota za tego cudownego potworka.
  5. Dla mnie S4 Norbiego to koks na maxa , zapitala super i jest w za***istym stanie , a że czasem sie coś zesra to norma , w sumie tylko czujnik mu sie zj***ł.... ale haloo
  6. hyhyhyhy
  7. A ja słyszałem że jest z napleta dzika ..... no jak to jest w końcu ?? hyhyhy
  8. Była bardzo nie przyjemna, i jej pojechałem ostro , nie będe pisał bo jeezuusie hyhyhy
  9. Dobre było na tej gorze , wszyscy ustawili bryki i poszli na inną strone ogladać jak ładnie stoją I text : I co teraz tak będziemy sie smyrać po napletach ? hyhyhy by ja
  10. Znam finał tej dyskusji , finał odbył sie na Katowickiej w drodze powrotnej , start rolowany : ono jechał na szóstce ? hmmm Co ty pier**lisz .... by poziek , hyhyhyhy myślałem że zejde :D:D:D:D:D
  11. No i byliśmy w palmiarni hyhyhyhyhy
  12. hyhyhhyhy ale koks
  13. No ja jestem na 99%
  14. e tam nie miły , czepiam sie .....tak jak ty A ja nie wiem ile mam w % wiem że tył jest naj a środek średni. A ty poź zrób sobie tył średni a przód bardzo leciutko.
  15. No bryka klasa Sama malina. Mam mape PL ( i działa za***iście) , mam dostęp do ori mapy Audi za połowe ceny . Udało sie już ją ten teges i jak tylko będe miał pare sztuk to napisze
  16. Co ty mu piłujesz ciągle beret qr** , kupił super sprzęta w za***istym stanie za normalną kase , a to że coś sie może zesrać to norma bo i u mnie sie wali a ja qr** nie oszczędzałem , hamuj bajere cycu bo ci zrobie kręcenie suta Brynia tylko spokojnie spokojnie hyhyhy
  17. Ja słyszałem tylko o nr.2. Mam nadzieje że kolegi nie uraziłem bo to tylko wredny żarcik hyhyhy Właśnie oglądam filmiki , te co lukass kręcił . Ilość bryk jest powalająca , super to wszystko wyszło, niesamowita akcja
  18. hyhyhy tak to prawda było pare kolorowych postaci ...... śliski był cooll hyhyhy
  19. hahhaahha co sie uśmiałem to ja pitole , aż mnie flaki bolą hyhyhy
  20. Poż też miał uszczerbek na zdrowiu hyhyhyhy
  21. Stary to było cudowne z twojej strony Wielkie dzieki . Kill był pikny I jeszcze Pan z dziewczyną ehh co za wstyd hyhyhy Oj Poziek latał na 5 biegu hyhyhyhyZlocik koks na maxa , bardzo miło było was wszystkich poznać Mam nadzieje że to dopiero początek
  22. u nas nie pada tylko leje sie woda ........ nie pisac glupot bo czuwamy !!!!! To pisał pijany hmmm
  23. Kurde nawet sie spakowałem już Klasa , Jeszcze jutro bryka na myjnie bo w środku syf na maxa i o 13 lecimy Do zobaczenia w Wiśle chłopy
  24. oj sie będzie działo aż sie już boje hyhyhy
  25. Ja będe nawalony latał po stoku bryką hyhyhy w końcu Burmistrz pozwolił .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.