Treść opublikowana przez ono
-
[A4 2.0 TDI] Pierwsze foto
Super kolor no i avant .... klasa Miłego latania
-
mała navi. czy bezużyteczna?
Wpadnij na spota w wawce to sprawdzimy bo map troche mamy To chyba zwykły DX więc nie ma problemu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kuniak przestań już pier**lić co za k**wa różnica , ważne że Norbi jest zadowolony i to bardzo, co ty jesteś super szczur od Esek że wiesz co i jak z jego samochodem ? Raz sie przejechałeś i sie przypierdalasz publicznie do bryki , pobaw sie napletem to ci ciśnienie zejdze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Darłem sie z kolesiem w srebrnym avancie S4 i darłem sie z Norbim , jeździłem też S4 z GSem , więc jakieś tam porównanie mam , bryka mu zapitala pięknie i tu mi nie powiesz że jest inaczej. Dla mnie koks na maxa i wciąga całą klubową warszawke nosem . Moim zdaniem zrobił za***isty interes oddając klekota za tego cudownego potworka.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dla mnie S4 Norbiego to koks na maxa , zapitala super i jest w za***istym stanie , a że czasem sie coś zesra to norma , w sumie tylko czujnik mu sie zj***ł.... ale haloo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hyhyhyhy
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
A ja słyszałem że jest z napleta dzika ..... no jak to jest w końcu ?? hyhyhy
-
Dobre texty po zlocie - czyli nowe wrazenia estetyczne.
Była bardzo nie przyjemna, i jej pojechałem ostro , nie będe pisał bo jeezuusie hyhyhy
-
Dobre texty po zlocie - czyli nowe wrazenia estetyczne.
Dobre było na tej gorze , wszyscy ustawili bryki i poszli na inną strone ogladać jak ładnie stoją I text : I co teraz tak będziemy sie smyrać po napletach ? hyhyhy by ja
-
Dobre texty po zlocie - czyli nowe wrazenia estetyczne.
Znam finał tej dyskusji , finał odbył sie na Katowickiej w drodze powrotnej , start rolowany : ono jechał na szóstce ? hmmm Co ty pier**lisz .... by poziek , hyhyhyhy myślałem że zejde :D:D:D:D:D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i byliśmy w palmiarni hyhyhyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hyhyhhyhy ale koks
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja jestem na 99%
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e tam nie miły , czepiam sie .....tak jak ty A ja nie wiem ile mam w % wiem że tył jest naj a środek średni. A ty poź zrób sobie tył średni a przód bardzo leciutko.
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
No bryka klasa Sama malina. Mam mape PL ( i działa za***iście) , mam dostęp do ori mapy Audi za połowe ceny . Udało sie już ją ten teges i jak tylko będe miał pare sztuk to napisze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co ty mu piłujesz ciągle beret qr** , kupił super sprzęta w za***istym stanie za normalną kase , a to że coś sie może zesrać to norma bo i u mnie sie wali a ja qr** nie oszczędzałem , hamuj bajere cycu bo ci zrobie kręcenie suta Brynia tylko spokojnie spokojnie hyhyhy
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Ja słyszałem tylko o nr.2. Mam nadzieje że kolegi nie uraziłem bo to tylko wredny żarcik hyhyhy Właśnie oglądam filmiki , te co lukass kręcił . Ilość bryk jest powalająca , super to wszystko wyszło, niesamowita akcja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hyhyhy tak to prawda było pare kolorowych postaci ...... śliski był cooll hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hahhaahha co sie uśmiałem to ja pitole , aż mnie flaki bolą hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poż też miał uszczerbek na zdrowiu hyhyhyhy
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Stary to było cudowne z twojej strony Wielkie dzieki . Kill był pikny I jeszcze Pan z dziewczyną ehh co za wstyd hyhyhy Oj Poziek latał na 5 biegu hyhyhyhyZlocik koks na maxa , bardzo miło było was wszystkich poznać Mam nadzieje że to dopiero początek
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
u nas nie pada tylko leje sie woda ........ nie pisac glupot bo czuwamy !!!!! To pisał pijany hmmm
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Kurde nawet sie spakowałem już Klasa , Jeszcze jutro bryka na myjnie bo w środku syf na maxa i o 13 lecimy Do zobaczenia w Wiśle chłopy
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
oj sie będzie działo aż sie już boje hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja będe nawalony latał po stoku bryką hyhyhy w końcu Burmistrz pozwolił .