Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja myślałem o oświetleniu schowka Ale koks by był
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kiedyś sie z nim darłem na trakcie brzeskim i mówisz że ma 4.9 do 100 ? No jeśli Norbi ma serie to tylko sie cieszyć , bo jeszcze duże możliwości przed nim , fiu fiu . A już tak zapina , malina oj malina
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
qr** jeszcze raz usłysze tu o turbinach Norbiego to walne pawia. Ale wielkie halo ja pitole tragedia , Norbi będziesz musiał dom sprzedać żeby to gówno zregenerować. hyhyhyhy Ja bym sie pochlastał normalnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jezuuu nieeeeeeeeeeee Norbi dostał wpier....... za to że kupił S4 hyhyhy
-
mapa RNS-E
Daje 2 X dla spanky A wy sie zgadacie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra qwa jedziemy do reala , Nobi sie jeszcze nalata pod torwar.
-
Audi iceman - Kille !!
Kurde stary to już Q7 sie zrobiło Kill fajny , kolo z bmw pewnie ma moczenia nocne hyhyhy , nie ma to jak wyleczyć jakiegoś super szczura
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzieki dzieki chopaki Wpadam dzisiaj do rodzinki a tam tort , koks na maxa . hyhyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzieki dzieki hyhyhy ja jeszcze mam kacora po piątku Ale damy rade , trzeba pomysleć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kuniak tu wszystko pisało co gdzie i kiedy. No i to nie miał być parapet
-
Światła - włączenie ich na stałe
Też tak chciałem ale niestety u mnie sie nie da Da sie zmienić wersje bryki na fińską , wtedy światła działają non top w pozycji 0 . Może w B5 też tak można ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja lece okolo 17 z radości , najpierw po Adamoo potem z wawy biore Norbiego i cisne po Poźka , będe dzwonił . Oj już sie boje tego szkolenia hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit .... hyhyhyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No sie śmiejcie ale naprawde za***iście to działało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mnie kiedyś w golfie wq te żółte postojowe to je posmarowałem niebieskim silokonem i była malina na maxa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba pojade do Powsina bo tam mi już raz to wymieniali , i będe darł ostro ryja. A jak nie to do ciebie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No masz racje teraz kupie sobie Audi 100 hyhyhy No a teraz wymienią całe lampy koks
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wymienili na GW żarówki i znowu to samo sie dzieje hmmm PS. Tak z innej beczki .U mnie na ulicy stoi mały fiacik z za***iście dużym spojlerem z rygipsu , wiecie jak sie ludzie oglądają ? Myśle że stosunek lansu do ceny jest zachowany idealnie Jak myślisz Kuniak ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
qr** znowu mi xenon miga , co za syf. Coś nie halo z tym gównem bo już 2 raz sie jebie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jeśli mi sie uda pojechać a to dalej uj wie to będe wracał jak ochłonę po szkoleniu czyli hmmm na pewno nie rano , hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U mnie z tym luzzz panowie, ale qwa moj stary jedzie gdzieś na weekend i chyba będe musiał siostrze pomagać w jego domu , psy itd. No ale jeszcze walcze może coś sie uda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ej no w koło sie wali tyle ile pisze w instrukcji a nie tyle ile sie podoba bo inaczej albo środek opony pozdzierasz albo ranty (już nie mówie o bezpieczeństwie ), i nie wiem co wy sie tak spuszczacie nad tymi felami , moja stara lata na 19 zapina po wszystkim jak leci i wszystko cacy.
-
Światła do jazdy dziennej A4[b6]
Do jazdy dziennej w B7 są inne żarówki , palą sie w dzień tylko one bez tyłu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Biedny chłopak , nie dość że jeździ skodą to jeszcze kobieta go bije hyhyhy
-
[B6 ASN] Podniesienie mocy
Tak tak ja przekładałem z S4 graty. Koszty hmm jakieś 15/20 tyś , generalnie mało opłacalna zabawa. Mam nadzieje że masz manual bo w tip nie poszalejesz z mocami.