Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Ja myślałem o oświetleniu schowka Ale koks by był
  2. Kiedyś sie z nim darłem na trakcie brzeskim i mówisz że ma 4.9 do 100 ? No jeśli Norbi ma serie to tylko sie cieszyć , bo jeszcze duże możliwości przed nim , fiu fiu . A już tak zapina , malina oj malina
  3. qr** jeszcze raz usłysze tu o turbinach Norbiego to walne pawia. Ale wielkie halo ja pitole tragedia , Norbi będziesz musiał dom sprzedać żeby to gówno zregenerować. hyhyhyhy Ja bym sie pochlastał normalnie
  4. jezuuu nieeeeeeeeeeee Norbi dostał wpier....... za to że kupił S4 hyhyhy
  5. Daje 2 X dla spanky A wy sie zgadacie
  6. Dobra qwa jedziemy do reala , Nobi sie jeszcze nalata pod torwar.
  7. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Kurde stary to już Q7 sie zrobiło Kill fajny , kolo z bmw pewnie ma moczenia nocne hyhyhy , nie ma to jak wyleczyć jakiegoś super szczura
  8. Dzieki dzieki chopaki Wpadam dzisiaj do rodzinki a tam tort , koks na maxa . hyhyhyhy
  9. Dzieki dzieki hyhyhy ja jeszcze mam kacora po piątku Ale damy rade , trzeba pomysleć
  10. Kuniak tu wszystko pisało co gdzie i kiedy. No i to nie miał być parapet
  11. Też tak chciałem ale niestety u mnie sie nie da Da sie zmienić wersje bryki na fińską , wtedy światła działają non top w pozycji 0 . Może w B5 też tak można ?
  12. Ja lece okolo 17 z radości , najpierw po Adamoo potem z wawy biore Norbiego i cisne po Poźka , będe dzwonił . Oj już sie boje tego szkolenia hyhyhy
  13. Wit .... hyhyhyhyhy
  14. No sie śmiejcie ale naprawde za***iście to działało
  15. Mnie kiedyś w golfie wq te żółte postojowe to je posmarowałem niebieskim silokonem i była malina na maxa
  16. Chyba pojade do Powsina bo tam mi już raz to wymieniali , i będe darł ostro ryja. A jak nie to do ciebie
  17. No masz racje teraz kupie sobie Audi 100 hyhyhy No a teraz wymienią całe lampy koks
  18. Wymienili na GW żarówki i znowu to samo sie dzieje hmmm PS. Tak z innej beczki .U mnie na ulicy stoi mały fiacik z za***iście dużym spojlerem z rygipsu , wiecie jak sie ludzie oglądają ? Myśle że stosunek lansu do ceny jest zachowany idealnie Jak myślisz Kuniak ?
  19. qr** znowu mi xenon miga , co za syf. Coś nie halo z tym gównem bo już 2 raz sie jebie
  20. No jeśli mi sie uda pojechać a to dalej uj wie to będe wracał jak ochłonę po szkoleniu czyli hmmm na pewno nie rano , hyhyhy
  21. U mnie z tym luzzz panowie, ale qwa moj stary jedzie gdzieś na weekend i chyba będe musiał siostrze pomagać w jego domu , psy itd. No ale jeszcze walcze może coś sie uda
  22. Ej no w koło sie wali tyle ile pisze w instrukcji a nie tyle ile sie podoba bo inaczej albo środek opony pozdzierasz albo ranty (już nie mówie o bezpieczeństwie ), i nie wiem co wy sie tak spuszczacie nad tymi felami , moja stara lata na 19 zapina po wszystkim jak leci i wszystko cacy.
  23. Do jazdy dziennej w B7 są inne żarówki , palą sie w dzień tylko one bez tyłu.
  24. Biedny chłopak , nie dość że jeździ skodą to jeszcze kobieta go bije hyhyhy
  25. Tak tak ja przekładałem z S4 graty. Koszty hmm jakieś 15/20 tyś , generalnie mało opłacalna zabawa. Mam nadzieje że masz manual bo w tip nie poszalejesz z mocami.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.