Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja dzisiaj wyrezałem proste wydechy
-
235/40/17 lub 245/40/17 - ostatnia decyzja - prosze o pomoc
Poź one mają ET 35 ? A nie przypadkiem 42 ?
-
[B5, AFN] Mocniejsze sprzęgło-jakie?????????
Jedziesz do pana Radzikowskiego w wawie mówisz ile ma wytrzymywać KM i Nm i masz Godny polecenia .
-
Czy felgi 18' pasuja do zwyklej A4?
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12182.0 Na 18 sie naprawde dobrze lata , zero problemu.
-
A4 B7 2.0 TDI DPF 170 KM
Lookier dużo mówi hyhyhy, silnik 170 KM ma kute graty a 140 nie , z tego co sie u nich nasłuchałem to zupełnie inna konstrukcja , mają takiego i dłuuugo w nim dłubali to chyba wiedzą co mówią. Wykres tylko oglądałem u Marka narazie go nie daje bo to niby tajemica Cytat Mastersa : Po leciutkim dosłownie modzie masz ponad 200PS i ponad 400Nm. Soft lekko zaledwie polizany ze względu na FAPa
-
A4 B7 2.0 TDI DPF 170 KM
Chyba żartujesz. Beznadziejnie? Chyba dlatego tak piszą bo tylko Masters potrafi to narazie robić I jak oglądałem wyniki z hamowni to wcale tam małego przyrostu nie widziałem.
-
A4 B7 2.0 TDI DPF 170 KM
2.0 TDI 140 KM a 2.0 TDI 170 KM to dwa zupełnie różne motory . Ale po programiku pewnie zamiata nieźle , z 200 KM pewnie na luzie sie zrobi Spytam sie kumpla ile pali po modzie to dam znać.
-
[B7 3.0 TDI ] Jaki olej panowie ?
Nalatane 70 tyś . No dobra skoro tak mówicie to oki mam nadzieje że to naprawde lepszy olej niż castrol, ciekawe czy będzie jakaś różnica w pracy motorka itd hmm
-
[B7 3.0 TDI ] Jaki olej panowie ?
Do tej pory latałem na ori Castrolu mam zamiar zmienić na Motula ale nie mam pojecia na jaki ...ktoś coś wie ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Walnie sete to jej przejdzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tak wyglądam jak tydzień nic nie walne heheh
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może zrobimy jakieś ognisko nad wisełką w sobote , hmmm ? musze coś wypić bo mnie ssie qwa hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hyhy przynajmniej czasem sie przyda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak to jest jak sie z kosiarki chce zrobić kombajn.
-
Czy prędkość nagrywania wpływa na jakość??
Co do głośności nagrywanych kawałków to najczęściej są one różne ale programikiem można wszystkie ujednolicić , standard jest chyba 93 dB a czasem mają one 80 więc grają o wiele ciszej. Np. taki programik : http://mp3.wp.pl/p/programy/opis/345.html?kat=0&s=1
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziowi jak zwykle wiatr w oczy i h... w dupe hyhyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde żółwiu a ja myślałem że to pały jadą za mną hyhy haha tak zakładam kondony hyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hyhy poź Malik dzieki wielkie za pomoc Było troche rezania ale wygląda gicio Panowie i Panie sprężać zwieracze i jedziemy na Mazury.
-
założyłam 17" MAM jak to wygląda??
Felgi super Bryczka gicio ale te światła z tyłu........... festyn
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jutro rano lece z Jeleniej G. Objade wszystkich X3 i wracam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[ALL] Czy jeździcie z włączonym ESP?
To fakt jak lecimy bokiem z wył ESP to ABS coś tam jeszcze robi ( to chyba elektroniczna blokada dyfra) ale to tylko do czasu potem sie wszystko robi OFF i ogień (lataliśmy bokami po wawce i zero problemu ) Chyba kolesie z tvn turbo nie jarzą o co cho do końca
-
Przeglądy Long Life ? hmm
U mnie w rodzinie jest A6 3.0 TDI i ma robione przeglądy long life , nie ma problemu z gwarancją i do tego została ona przedłużona do 7 lat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jezu co sie wczoraj działo hyhyhy , dzisiaj rano umarłem ze 3 razy ,mega kacor Więcej nie pije .
-
Przeglądy Long Life ? hmm
Nie mam pojecia gdzie w vagu to sie zmienia ale sie dowiem i dam znać.