Treść opublikowana przez ono
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
No dzieki Tak kolorek to mauritius blau perła , idealny Zawias jest Weitec
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
W A3 nie ma silnika 2.0 TFSI jest w S3 i ma 5.7 do 100 tego objechałeś ?
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
A4 3.0 TDI Quattro , delikatny mod na 275 PS , 530 Nm Zmieniłem w niej : Czarne szybki Lusterka matowy chrom Zawias Weitec -35 przód/tył/twardsze amory Bilstein o krótszym skoku. Fela 18 cali Narazie tyle Z wypasu jest : RNS-E ,BOSE, zestaw do fona + BT,zmieniarka,kiera multi,grzane fotele,pakiet schowek, pakiet oświetlenie ,czujnik deszczu ,tempomat, bixenon adaptacyjny, ori hak , parktronic, skóra/ alkantara , tuner tv , dvd i może coś jeszcze I pare fotek :
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adaś już nie pitol , co za różnica jak i tak przyjebiesz banią w asfalt ... hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto jedzie ? http://www.jumping.pl/biby.php Lukas nie może bo go zwieje do janek hyhyhy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aaaaaaaaaa sie wczoraj nawaliłem uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Adaś jak qwa nowe turbo ? A ta twoja to co ? Myślałem że ci wsadzili nowe flaki do niej , a to sie już sra ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kpina to to jest od początku. Ale poważnie dzisiaj wzrost o 2 KM . Pewnie program jest zjebany , poprawią i będzie latał. Poź jak tam w USA ? Wszystko cacy ? Dawaj jakieś foty.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziowi zmiana klimatu wychodzi bokiem hyhyhy , ale faktycznie 330D jakoś nie jedzie , spodziewałem sie walki a tu wielka kupa. Byłem u Adasia , znaleźli dziure w dolocie , dziura załatana i zmieniona przepływka . No i teraz to za***rdala , odrazu lepiej .....całe 2 KM i 12 Nm więcej. hyhyhyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja wczoraj zjadłem Bete 330D i X3 3.0 i .Dzień zaliczony
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
No panowie jakość jakość
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
Zalej raz opału to ci zostanie na dysze hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja sie hamowałem już dawno ,z miesiąc temu. Jak będe jechał to nie zapomne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj kolo wpadł skodą 1.9 TDI 105 KM i mu zrobili programikiem 160 KM / 390 niuta kox U mnie różnica między 28 stopni na dworze a 7 stopni była 12 Koni , przy 260 KM to pryszcz na d*pie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie mam , ale w Kraq 200 KM to pryszcz zrobić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A uj wie ,coś tam mu wgrywali dzisiaj , ale co i jak to sam napisze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Murzyn tu masz wszystko o schowku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12905.0 Do twojego to nie mam pojęcia jak to zrobić. Aaaa uwaga dzisiaj byłem przy hamowaniu Adasia fury i : No widze że po nowej turbawie po IC to za***isty wynik z AWX hyhy Jednak V-Tech robi naprawde dobrą robote :oklaski:
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
Nie mam przy sobie tych faktur ale musisz kupić dwie części są takie same do B6 i do B7 nr części to :8E1816311 i 8E0820701 , rura kosztuje 24 zł a dysza 70 coś. Ogólnie 90 pare zł.Dostałem wszystko w 4 dni robocze Jak znajde to zrobie scana.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O masz Malik sie dorwał do Paita Wiciu ale to trzeba mieć klime hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poź to jest podłączone przed climatronikiem , przed rozejściem na kanały , tam gdzie najzimniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No plati jak nie ma na karcie sim to kicha. Rób sobie kopie fona Dzisiaj przy rezaniu schowka odkryliśmy z Lukasem dziwną sprawde u Malika w bryce , nic mu nie mówiliśmy żeby chłopak nie zamknął sie w sobie... Sprawdzaliśmy u nas i pisze jak byk CCCO Ja bym sie normalnie pochlastał hyhyhy
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
No co ty kurde w zimie ci zamarza ? A zresztą tam nie zrobi sie temperatura minusowa
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
Tam masz zaślepke , wyciągasz ją , wpinasz rure i wszystko działa. Tu masz wszystko co i jak http://public.fotki.com/Avanteix/audi/my_avant/goodies/coolair_glove_box/
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
miro nawet jak nie masz otworu to poprostu go wycinasz.
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
Aż sie pić zachciało hyhyhy