Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. No dzieki Tak kolorek to mauritius blau perła , idealny Zawias jest Weitec
  2. W A3 nie ma silnika 2.0 TFSI jest w S3 i ma 5.7 do 100 tego objechałeś ?
  3. A4 3.0 TDI Quattro , delikatny mod na 275 PS , 530 Nm Zmieniłem w niej : Czarne szybki Lusterka matowy chrom Zawias Weitec -35 przód/tył/twardsze amory Bilstein o krótszym skoku. Fela 18 cali Narazie tyle Z wypasu jest : RNS-E ,BOSE, zestaw do fona + BT,zmieniarka,kiera multi,grzane fotele,pakiet schowek, pakiet oświetlenie ,czujnik deszczu ,tempomat, bixenon adaptacyjny, ori hak , parktronic, skóra/ alkantara , tuner tv , dvd i może coś jeszcze I pare fotek :
  4. Adaś już nie pitol , co za różnica jak i tak przyjebiesz banią w asfalt ... hyhyhy
  5. Kto jedzie ? http://www.jumping.pl/biby.php Lukas nie może bo go zwieje do janek hyhyhy
  6. Aaaaaaaaaa sie wczoraj nawaliłem uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Adaś jak qwa nowe turbo ? A ta twoja to co ? Myślałem że ci wsadzili nowe flaki do niej , a to sie już sra ?
  7. Kpina to to jest od początku. Ale poważnie dzisiaj wzrost o 2 KM . Pewnie program jest zjebany , poprawią i będzie latał. Poź jak tam w USA ? Wszystko cacy ? Dawaj jakieś foty.
  8. Poziowi zmiana klimatu wychodzi bokiem hyhyhy , ale faktycznie 330D jakoś nie jedzie , spodziewałem sie walki a tu wielka kupa. Byłem u Adasia , znaleźli dziure w dolocie , dziura załatana i zmieniona przepływka . No i teraz to za***rdala , odrazu lepiej .....całe 2 KM i 12 Nm więcej. hyhyhyhyhy
  9. A ja wczoraj zjadłem Bete 330D i X3 3.0 i .Dzień zaliczony
  10. No panowie jakość jakość
  11. Zalej raz opału to ci zostanie na dysze hyhyhy
  12. Ja sie hamowałem już dawno ,z miesiąc temu. Jak będe jechał to nie zapomne
  13. Dzisiaj kolo wpadł skodą 1.9 TDI 105 KM i mu zrobili programikiem 160 KM / 390 niuta kox U mnie różnica między 28 stopni na dworze a 7 stopni była 12 Koni , przy 260 KM to pryszcz na d*pie
  14. Nie mam , ale w Kraq 200 KM to pryszcz zrobić
  15. A uj wie ,coś tam mu wgrywali dzisiaj , ale co i jak to sam napisze.
  16. Murzyn tu masz wszystko o schowku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12905.0 Do twojego to nie mam pojęcia jak to zrobić. Aaaa uwaga dzisiaj byłem przy hamowaniu Adasia fury i : No widze że po nowej turbawie po IC to za***isty wynik z AWX hyhy Jednak V-Tech robi naprawde dobrą robote :oklaski:
  17. Nie mam przy sobie tych faktur ale musisz kupić dwie części są takie same do B6 i do B7 nr części to :8E1816311 i 8E0820701 , rura kosztuje 24 zł a dysza 70 coś. Ogólnie 90 pare zł.Dostałem wszystko w 4 dni robocze Jak znajde to zrobie scana.
  18. O masz Malik sie dorwał do Paita Wiciu ale to trzeba mieć klime hyhyhy
  19. Poź to jest podłączone przed climatronikiem , przed rozejściem na kanały , tam gdzie najzimniej
  20. No plati jak nie ma na karcie sim to kicha. Rób sobie kopie fona Dzisiaj przy rezaniu schowka odkryliśmy z Lukasem dziwną sprawde u Malika w bryce , nic mu nie mówiliśmy żeby chłopak nie zamknął sie w sobie... Sprawdzaliśmy u nas i pisze jak byk CCCO Ja bym sie normalnie pochlastał hyhyhy
  21. No co ty kurde w zimie ci zamarza ? A zresztą tam nie zrobi sie temperatura minusowa
  22. Tam masz zaślepke , wyciągasz ją , wpinasz rure i wszystko działa. Tu masz wszystko co i jak http://public.fotki.com/Avanteix/audi/my_avant/goodies/coolair_glove_box/
  23. miro nawet jak nie masz otworu to poprostu go wycinasz.
  24. Aż sie pić zachciało hyhyhy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.