Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hyhyhy no kawałek ale jak za***iście jest Zapnij gaz i dawaj
-
[B7 BKE 1,9]wreszcie moj avant
Git bryczka , przyciemnij szybki będzie napewno ciekawiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To co ty stary przez katowice jechałeś ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I twoje życie sie wtedy zmieniło ... hyhyhy
-
Q7 3.0 TDI - co sie da z tego wycisnac?
Można 260 KM 550 Nm spokojnie robić , spalanie jest dalej to samo , przyspieszenia o wiele lepsze a taki delikatny mod nie wpływa znacznie na żywotność motorowni , można zrobić pełen kox tylko ile to polata hmmm nikt nie wie .Wiem że w A4 przy 320 KM/680 Nm ( samym softem) rozleciał sie tiptronic , więc lepiej nie przeginać. Uff na szczęście mam manual hyhyhy Stary o czym ty mówisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ma sprawy Spocik git , miło było poznać nowych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ktoś nie wiedział jak foty wsadzić : link do stronki http://www.imageshack.us/ wybieramy tam fote i klik host it! po załadowaniu fotki kopiuj link z Hotlink for forums (1) (zaraz pod zdjeciem) i wklejamy w posta. i fota git luuuki ty leć walcz a nie na forum siedzisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi była mała zajawka w raporcie turbo. Jezuuu aby do piątku hyhy.... pożegnanie Poźka .... ostatnie starcie hyhyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po krowie dam rade hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj widze Looooookier wychodzi na prowadzenie hyhyhy W teleexpresie mówili że kolejne WIELKIE pożegnanie poźka odbędzie sie w piątek Normalnie strach sie bać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i na uj tam żeś grzebał Norbi byliśmy w TVNTurbo jak spierdalamy od kamoli hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde to dlatego dzisiaj cały dzień kicham ... nie na wode hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra panowie kiedy coś pijemy bo już mnie ssie hyhyhy Ale na Mazurach był kox na maxa , napewno jade jeszcze na rajd malina panowie malina
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Dwa prosze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
E już mi przeszło , czekam do jutra .... booo jutro walimy białą na Mazurach hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja pitole nie pije więcej .....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Luki nie powiem co mówiła o twoich jak przedemną jechałeś.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A jak tam foty panowie ? Dzisiaj to sie działo z aparatami , pełen kox
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No było gites Norbi bryka piknie lata no i dźwięk malinka Poź ....... przykro mi . hyhyhy
-
Audi się nie postarało w tym przypadku.
Kup sobie nowe , to niewiele kosztuje w ASO.
-
a4 b6 podswietelenie nawiewow
Poziek to będzie rezał może zrobi foty i opisze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podobno + 80 hyhyhyhyhyhy Hornet wszystko git ale te fele to do taczki będą dobre U Malika malinaaaaa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fotek nie mam jeszcze taka tylko lipa z fona , na żywo gicio wygląda
-
A4 B7 2.0 TDI DPF 170 KM
Tak tak dlubał w nim długo ale to nie z powodu DPF tylko komp jest oporny. W BMW robił to pół godzinki a to była pierwsza taka beja w PL.
-
A4 B7 2.0 TDI DPF 170 KM
Pracy od groma ? Mój program robił sie jakieś pół godzinki dokładnie tyle samo co do silnika z DPF , a przyrosty identyczne .Tylko że mój czasem zadymi a tamten nie. Nie widze tu nic mizernego. Oczywiście jak ktoś chce zrobić ze 170 KM jakieś 300 KM to DPF będzie ograniczeniem.