Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O to jak lubisz sie w to bawić to pogadamy na spocie bo mam problik i za uja nie moge tego właśnie zrobić , a już paru informatyków sie bawiło i d*pa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie wiem jak tu działa ban ale jak sie w to bawiłem na wp to bany były albo na IP albo na nicka albo na ID kompa a z tym to już jest mega problem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brynia mogłaś dać znać byśmy małego spota zrobili Poź to git że wszystko chodzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
damy rade talib luz , zgadamy sie w piątek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja jestem o 19 torwar Jeszcze 17 i chyba tak zostanie bo wygląda git a nie chce tracić na komforcie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jak nie ma jak jest. Panowie dzisiaj zmieniłem zawias jest -35 przód i tył , wygląda git i lata sie za***iście
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hyhy przypomniało mi sie jak chciałem przewieść jakieś pierdoly po wawie , dzwonie do Audi z zapytaniem o cene belek na relingi , a koleś że to tylko 2700 zł ja na to że w takim razie kupie sobie żuka i wszystko przewiozę ,dziekuje dowidzenia hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jasne żółwik jutro sie zgadamy Ja już dzisiaj na rowerkach latałem Impra była git jak zawsze, uśmiałem sie, popiłem pojadłem ... malina Dzieki Poź.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kezor luz . zrobimy mu 'dobrze' , jego życie sie zmieni po tej imprezie hyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A mówiłem ci że to nie dziura w IC , cycu. To nie qwa Poź wie lepiej hyhy, a teraz to zrób z tego kosiarke do trawy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj ziom
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja na 99% jestem i raczej z noclegiem bo nie będe tyle za***rdalał po pijaku hyhyhy
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
Ładniutka , daje rade Zero festynu .
-
Serwisy.Te dobre i te złe
lookier pracuje u szewczyka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hyhyhy
-
TIPTRONIC a osiągi
Jak zrobisz start z wciśniętym heblem to czas sie zmniejszy o jakieś 0,5 do 1 sekundy.Ale to bardzo nie zdrowe dla skrzyni.
-
s-line do a4 .... Co wy na to ?........(ostatnie podejscie)
Kolega z wawy ma takie same w B5 i bryka wygląda za***iście Może jakieś foty da to zobaczysz.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja jestem chory na maxa i nie wiem czy przyjade
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie ja na dzikim zachodzie , zero telefonu internetu itd ale wódka jest ... ufffffffffff
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tam wole traktora niż latać na kosiarce hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale qwa śmieszne hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty ty nie szalej tak , widocznie jej gazety były ciekawsze niż twoja średniej piękności gęba.
-
Z jaką siłą dokręcić felgi kluczem dynamometrycznym?
hyhyhy
-
BMW i nowy 2.0 D BiTurbo
BMW zrobiło silniczek 2.0 D ze znanym z silników 3.0 D systemem BiTurbo. Teraz mamy 204 PS i 400 Nm w seryjnym 2 litrowym klekocie.. A Audi śpi http://www.motorauthority.com/cars/bmw/400nm-four-banger-diesel-from-bmw/
-
[B6] Do czego sluza te przyciski? (climatronik)
No ten 3 z opisem A ma czujnik i sprawdza zanieczyszczenie powietrza , jak coś nie halo to odpala cyrkulacje wewnętrzną , ale na smród szamba niestety nie działa