Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. O to jak lubisz sie w to bawić to pogadamy na spocie bo mam problik i za uja nie moge tego właśnie zrobić , a już paru informatyków sie bawiło i d*pa
  2. Nie wiem jak tu działa ban ale jak sie w to bawiłem na wp to bany były albo na IP albo na nicka albo na ID kompa a z tym to już jest mega problem
  3. Brynia mogłaś dać znać byśmy małego spota zrobili Poź to git że wszystko chodzi
  4. damy rade talib luz , zgadamy sie w piątek
  5. No ja jestem o 19 torwar Jeszcze 17 i chyba tak zostanie bo wygląda git a nie chce tracić na komforcie.
  6. No jak nie ma jak jest. Panowie dzisiaj zmieniłem zawias jest -35 przód i tył , wygląda git i lata sie za***iście
  7. hyhy przypomniało mi sie jak chciałem przewieść jakieś pierdoly po wawie , dzwonie do Audi z zapytaniem o cene belek na relingi , a koleś że to tylko 2700 zł ja na to że w takim razie kupie sobie żuka i wszystko przewiozę ,dziekuje dowidzenia hyhyhy
  8. No jasne żółwik jutro sie zgadamy Ja już dzisiaj na rowerkach latałem Impra była git jak zawsze, uśmiałem sie, popiłem pojadłem ... malina Dzieki Poź.
  9. Kezor luz . zrobimy mu 'dobrze' , jego życie sie zmieni po tej imprezie hyhy
  10. A mówiłem ci że to nie dziura w IC , cycu. To nie qwa Poź wie lepiej hyhy, a teraz to zrób z tego kosiarke do trawy
  11. Witaj ziom
  12. No ja na 99% jestem i raczej z noclegiem bo nie będe tyle za***rdalał po pijaku hyhyhy
  13. Ładniutka , daje rade Zero festynu .
  14. lookier pracuje u szewczyka
  15. Jak zrobisz start z wciśniętym heblem to czas sie zmniejszy o jakieś 0,5 do 1 sekundy.Ale to bardzo nie zdrowe dla skrzyni.
  16. Kolega z wawy ma takie same w B5 i bryka wygląda za***iście Może jakieś foty da to zobaczysz.
  17. A ja jestem chory na maxa i nie wiem czy przyjade
  18. Panowie ja na dzikim zachodzie , zero telefonu internetu itd ale wódka jest ... ufffffffffff
  19. Ja tam wole traktora niż latać na kosiarce hyhyhy
  20. Ale qwa śmieszne hyhyhy
  21. Ty ty nie szalej tak , widocznie jej gazety były ciekawsze niż twoja średniej piękności gęba.
  22. BMW zrobiło silniczek 2.0 D ze znanym z silników 3.0 D systemem BiTurbo. Teraz mamy 204 PS i 400 Nm w seryjnym 2 litrowym klekocie.. A Audi śpi http://www.motorauthority.com/cars/bmw/400nm-four-banger-diesel-from-bmw/
  23. No ten 3 z opisem A ma czujnik i sprawdza zanieczyszczenie powietrza , jak coś nie halo to odpala cyrkulacje wewnętrzną , ale na smród szamba niestety nie działa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.