Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Jak pisałem to sam w to uwierzyłem hehe
  2. Nie mam pojęcia , koleś mówi że pękł blok silnika i wywaliło cały olej w sekunde Nie no już wszystko załatwione , to było o 8 rano
  3. Panowie ale kicha , jade dzisiaj rano traktem nagle coś jebło, czuje coś nie halo z motorem po chwili coś zaczęło piszczeć na fisie , motor jakoś ciężko chodzi , nagle silnik stop ale tak że zblokowało mi koła Wysiadam otwieram maske a tam wszędzie dymiący sie olej , zatarłem motor :frown:
  4. Bo w tej wawie to same `złodzieje
  5. Podobno 1.9 TDI z jebniętą przepływką hyhy
  6. Ty to masz rabat Ja kupiłem za 90 zł w ASO
  7. Za neony w Audi powinien być ban na forum
  8. Dokładnie na takim gówienku zrobiłem 300 tyś km silnikiem AFN i zero problemów , a dostawał w dupala strasznie .
  9. i MP3 Stary zakładaj RNS-E jest o wiele ciekawsza niż DX za niewiele więcej $.
  10. Kurde dzisiaj na katowickiej przy 200 miałem czołówe z lecącym kołpakiem , na szczęście przyjebałem mu jak już lądował , jak zobaczyłem fruwające plastiki w lusterku to myślałem że pół przodu straciłem , wychodze a tam NIC tylko troche lakieru z kołpaka na dolej części zderzaka , uffff
  11. Miałem w rodzinie A6 99 rok 2.5 TDi kupiony w salonie serwis zawsze ASO po 140 tyś przy wymianie oleju z miski wyleciały części rozrządu , może to przypadek no ale tak było
  12. Wit ,będzie będzie
  13. To chyba odpływ nadmiaru paliwa
  14. W ASO 90 zł. Ale jak będe miał troche czasu to zeskanuje i dam znać.
  15. A my wczoraj z Żółwiem po sąsiedzku wydoiliśmy dwie krówki hyhyhy , oj bania boli
  16. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Strzelane było z hebla czy normalny start ? Bo to duża różnica w Tip . Ice a ty sie Gtechem bawiłeś ?
  17. Tak, możesz sobie ustawić ulubione cele i będzie cie prowadziła pod garaż jak chcesz jeśli chcesz zaznaczyć takie miejsce to stajesz w tym miejscu przy mapie klikasz rolke pokazuje ci gdzie dokładnie jesteś potem rolką kręcisz na flage klik i tam masz set coś tam , wpisujesz nazwe np.dom , potem w miejscu gdzie wybierasz kraj ,miasto itd rolką w dół i masz liste ulubionych celów. Jak będziesz w wawie to dzwoń dam ci instrukcje
  18. Ja akurat kupiłem avanta bo mam pieski No i fakt avant w B7 bardziej mi sie podoba No i Murzynowi było wygodniej w Avancie hyhyhy
  19. No to pech niestety. Poź jak tam navi ? wszystko gicio ?
  20. ono odpowiedział(a) na ono temat w Lifestyle i Hydepark
    Tylko do skakania mam duże a normalnie SPD Pewnie zauważyłeś po rozmiarze ramy że mam tendencje do amatorskiego trialu Rowerek klasa
  21. Leć do innego serwisu bo widocznie na cepa trafiłeś :-)
  22. Nooo poź navi klasa , super wygląda
  23. No co ty wole sobie brewki kupić. hyhyhy Dobra dawaj reszte fotek
  24. Dokładnie kicha na maxa . A to radyjko ?? Co za syf
  25. http://www.navplus.us/forum/viewtopic.php?t=2563 może ci sie przyda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.