Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak pisałem to sam w to uwierzyłem hehe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie mam pojęcia , koleś mówi że pękł blok silnika i wywaliło cały olej w sekunde Nie no już wszystko załatwione , to było o 8 rano
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie ale kicha , jade dzisiaj rano traktem nagle coś jebło, czuje coś nie halo z motorem po chwili coś zaczęło piszczeć na fisie , motor jakoś ciężko chodzi , nagle silnik stop ale tak że zblokowało mi koła Wysiadam otwieram maske a tam wszędzie dymiący sie olej , zatarłem motor :frown:
-
Instrukcja obsługi do RNS-E
Bo w tej wawie to same `złodzieje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podobno 1.9 TDI z jebniętą przepływką hyhy
-
Instrukcja obsługi do RNS-E
Ty to masz rabat Ja kupiłem za 90 zł w ASO
-
Neony w Audi A4 (B5)
Za neony w Audi powinien być ban na forum
-
Czy to na prawdę działa - chip
Dokładnie na takim gówienku zrobiłem 300 tyś km silnikiem AFN i zero problemów , a dostawał w dupala strasznie .
-
Navi plus - montaz , ceny itp. ??
i MP3 Stary zakładaj RNS-E jest o wiele ciekawsza niż DX za niewiele więcej $.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde dzisiaj na katowickiej przy 200 miałem czołówe z lecącym kołpakiem , na szczęście przyjebałem mu jak już lądował , jak zobaczyłem fruwające plastiki w lusterku to myślałem że pół przodu straciłem , wychodze a tam NIC tylko troche lakieru z kołpaka na dolej części zderzaka , uffff
-
[B6 AKE] Kiedy wymieniać wałki rozrządu
Miałem w rodzinie A6 99 rok 2.5 TDi kupiony w salonie serwis zawsze ASO po 140 tyś przy wymianie oleju z miski wyleciały części rozrządu , może to przypadek no ale tak było
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit ,będzie będzie
-
[B5 ADR] Co to za wężyk w okolicach wlewu paliwa
To chyba odpływ nadmiaru paliwa
-
Instrukcja obsługi do RNS-E
W ASO 90 zł. Ale jak będe miał troche czasu to zeskanuje i dam znać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A my wczoraj z Żółwiem po sąsiedzku wydoiliśmy dwie krówki hyhyhy , oj bania boli
-
Audi iceman - Kille !!
Strzelane było z hebla czy normalny start ? Bo to duża różnica w Tip . Ice a ty sie Gtechem bawiłeś ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak, możesz sobie ustawić ulubione cele i będzie cie prowadziła pod garaż jak chcesz jeśli chcesz zaznaczyć takie miejsce to stajesz w tym miejscu przy mapie klikasz rolke pokazuje ci gdzie dokładnie jesteś potem rolką kręcisz na flage klik i tam masz set coś tam , wpisujesz nazwe np.dom , potem w miejscu gdzie wybierasz kraj ,miasto itd rolką w dół i masz liste ulubionych celów. Jak będziesz w wawie to dzwoń dam ci instrukcje
-
Avant przeceniany?
Ja akurat kupiłem avanta bo mam pieski No i fakt avant w B7 bardziej mi sie podoba No i Murzynowi było wygodniej w Avancie hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to pech niestety. Poź jak tam navi ? wszystko gicio ?
-
Mój rowerek :)
Tylko do skakania mam duże a normalnie SPD Pewnie zauważyłeś po rozmiarze ramy że mam tendencje do amatorskiego trialu Rowerek klasa
-
[B6 AWX] Kierownica ciezko sie kreci!!
Leć do innego serwisu bo widocznie na cepa trafiłeś :-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nooo poź navi klasa , super wygląda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No co ty wole sobie brewki kupić. hyhyhy Dobra dawaj reszte fotek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie kicha na maxa . A to radyjko ?? Co za syf
-
RNS-E
http://www.navplus.us/forum/viewtopic.php?t=2563 może ci sie przyda