Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A z BMW DX będzie tam działąć ? Bo moge przegrać 2007 rok.
-
rozbita a4
Aż biednej oczy wyszły
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie z logami z Gtecha robimy tak : Tu macie link do programu http://www.gtechprosupport.com/support/pass/2.0.0/GtechPass20install.exe 12 mega a same logi wyśle wam @ tylko mi podajcie na PW gg skype czy sms I nie jest tak różowo jak wam sie wydaje W progsie ustawiamy Metric Mode Potem wybieramy plik z logiem i oglądamy
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Na gazie zapina identycznie więc luzzz
-
mapa RNS-E
Ja kupiłem za 250 Euro w niemczech
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
No jest koks , za***ista bryka , malina silnik , piekny dzwięk , full opcja zero rezania , naprawde malinowo na maxa WIELKIE GRATKI W Wiśle ją opijemy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dawaj foty cycu bo cała Polska czeka.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Luki pewnie siedzi i smyra napletem po wydechu hyhyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To chyba to coś pod gałką Kuniak nic nie bite wszystko jest idealne , sama malina .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale co do lukasa to ,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ja pier**le jaki koksik , malinaaaaaaaaaaaaa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Od czasu waszych pomiarów troche sie w bryce Pozia pozmieniało więc jest to możliwe. Gtech chyba nie kłamie , przynajmniej tak wynika z testów. Ja sie wcześniej bawiłem , 5.6 , na letnich laczach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie Kuniak wyjdzie ci 8 bo to lepszy Gtech hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no gość mówił ogólnie o A4 .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No co ,powiedzieli że jedyny właściwy silnik w A4 to ??? 3.0 TDI Q
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co oni pitolą że nie ma xenona , jak ma 1,8 T ośka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na TVN TURBO A4 B6 w zakupie kontrolowanym
-
RNS-E
Tak jak pisałem w 1 poście jest pare wersji zestawu głośnomówiącego pod RNS-E.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żółwik co jest qr** grane ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak tak spot jest i ja będe Aha panowie jutro niespodzianka na spocie więc zapraszam wszystkich , bez tłumaczenia że sie ma okres itd itp. http://www.ziza.ru/2007/02/08/serfing_s_dinamitom.html nieźle hyhyhyhy
-
RNS-E
No to nie wiem czemu , ja mam ori navi zestaw i BT i mam tak jak ty , na szczęście mam książke w fisie i wszystko robie rolkami w kierze.
-
RNS-E
Tak ma być , masz ograniczony zestaw głośnomówiący, jak chcesz mieć rolke w navi to trzeba wymienić centralke tel.
-
[B6 2004 AVF] Audi Navigation -- ten starszy model.
Czy łączysz sie przez BT czy przez ORI zestaw masz książke między zegarami w fisie możesz mieć też w samej navi i możesz też robić głosowe nagrywanie kontaktów , ale to nie jest we wszystkich modelach , jak ktoś dzwoni masz opis i w fisie i w navi . Navi korzysta tylko z kontaktów na karcie SIM nie z pamięci telefonu ( co nie jest do końca super hiper )
-
Czy na tempomacie jest oszczedniej b5 1.9 tdi
E tam mniej , tempomat non top dodaje i ujmuje gazu i bryka na pewno spali więcej niż jazda z ciągle tak samo wciśniętym gazem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie jak ja sie wczoraj najebałem to jezuuusie. Dzisiaj miałem MEGA KACORA aż sie bałem bryką latać
-
(B6) Kłopot z navi RNS-E
hyhyhyhy