Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. A z BMW DX będzie tam działąć ? Bo moge przegrać 2007 rok.
  2. ono odpowiedział(a) na jas temat w Lifestyle i Hydepark
    Aż biednej oczy wyszły
  3. Panowie z logami z Gtecha robimy tak : Tu macie link do programu http://www.gtechprosupport.com/support/pass/2.0.0/GtechPass20install.exe 12 mega a same logi wyśle wam @ tylko mi podajcie na PW gg skype czy sms I nie jest tak różowo jak wam sie wydaje W progsie ustawiamy Metric Mode Potem wybieramy plik z logiem i oglądamy
  4. Na gazie zapina identycznie więc luzzz
  5. Ja kupiłem za 250 Euro w niemczech
  6. No jest koks , za***ista bryka , malina silnik , piekny dzwięk , full opcja zero rezania , naprawde malinowo na maxa WIELKIE GRATKI W Wiśle ją opijemy
  7. Dawaj foty cycu bo cała Polska czeka.
  8. Luki pewnie siedzi i smyra napletem po wydechu hyhyhyhy
  9. To chyba to coś pod gałką Kuniak nic nie bite wszystko jest idealne , sama malina .
  10. Ale co do lukasa to ,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ja pier**le jaki koksik , malinaaaaaaaaaaaaa
  11. Od czasu waszych pomiarów troche sie w bryce Pozia pozmieniało więc jest to możliwe. Gtech chyba nie kłamie , przynajmniej tak wynika z testów. Ja sie wcześniej bawiłem , 5.6 , na letnich laczach
  12. Nie Kuniak wyjdzie ci 8 bo to lepszy Gtech hyhyhy
  13. Nie no gość mówił ogólnie o A4 .
  14. No co ,powiedzieli że jedyny właściwy silnik w A4 to ??? 3.0 TDI Q
  15. Co oni pitolą że nie ma xenona , jak ma 1,8 T ośka
  16. Na TVN TURBO A4 B6 w zakupie kontrolowanym
  17. Tak jak pisałem w 1 poście jest pare wersji zestawu głośnomówiącego pod RNS-E.
  18. Żółwik co jest qr** grane ?
  19. Tak tak spot jest i ja będe Aha panowie jutro niespodzianka na spocie więc zapraszam wszystkich , bez tłumaczenia że sie ma okres itd itp. http://www.ziza.ru/2007/02/08/serfing_s_dinamitom.html nieźle hyhyhyhy
  20. No to nie wiem czemu , ja mam ori navi zestaw i BT i mam tak jak ty , na szczęście mam książke w fisie i wszystko robie rolkami w kierze.
  21. Tak ma być , masz ograniczony zestaw głośnomówiący, jak chcesz mieć rolke w navi to trzeba wymienić centralke tel.
  22. Czy łączysz sie przez BT czy przez ORI zestaw masz książke między zegarami w fisie możesz mieć też w samej navi i możesz też robić głosowe nagrywanie kontaktów , ale to nie jest we wszystkich modelach , jak ktoś dzwoni masz opis i w fisie i w navi . Navi korzysta tylko z kontaktów na karcie SIM nie z pamięci telefonu ( co nie jest do końca super hiper )
  23. E tam mniej , tempomat non top dodaje i ujmuje gazu i bryka na pewno spali więcej niż jazda z ciągle tak samo wciśniętym gazem.
  24. Panowie jak ja sie wczoraj najebałem to jezuuusie. Dzisiaj miałem MEGA KACORA aż sie bałem bryką latać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.