Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Nie przestała i nie podniecam sie folią , poprostu zostawiłem bryke na cały dzień a oni dostali folie dopiero 3 godziny przed odbiorem samochodu no i zrobili na szybko wyszło pare bąbli itd mało to widać ale mnie to wq i będą robić od nowa , nie dość że mam ścieżki w tylnej szybie to jeszcze anteny w bocznych , powiedzieli że zero problemu z zerwaniem tylko trzeba uważać bardziej . Jak będe miał czas to podjade i zdam relacje.
  2. No jasne , to jesteśmy kolegami czy nie ? hehehe
  3. luki ja mam w marcu urodziny hihi
  4. Wyślemy mu liścia w kopercie hihi
  5. Krzyknął mi tylko przez fon , cytat : Biore ją ,jest za***ista , nie moge gadać bo jestem w banku biore kase na wahe hihi
  6. Żeby nagrywać to może w dzień sie ustawimy w weekend gdzieś na S czy coś , zobaczymy jak sie dogadamy i dam znać Operatorem będzie lukass on lubi takie akcje
  7. No dobry temat bo też chce tak mieć z tym przełącznikiem auto . Kurde tylko musze vaga kupić bo żaden u mnie nie działa nawet ten od b6 .
  8. W przyszłym tygodniu będzie ustawka ja vs S4 2.7 (315 KM) bo kolega Norbi właśnie taką kupił , zobaczymy jakie będą wyniki też jestem ciekaw . Eska mniej waży ja mam więcej Nm hmm no będzie ciekawie A kolega yazoo też może na spota wpaść
  9. no przestań stary ja jestem dorosły. pożyczam spoko. Z ostatniej chwili : Norbi ma Eske :D :D jest banan. :564: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  10. No ja oczywiście też jade
  11. Morgoth luzik jak zrobisz to zabawe też bedziesz miał super Miałem kiedyś AFN zrobiłem na 140 KM i sie cieszyłem jak murzyn blaszką
  12. Może kiedys mialeś hihi, no ale to kurde jakaś lipa :|
  13. Zarobiony chłopak na maxa , wiesz ile jest takich stron ,ile marek samochodów i modeli , jakie możliwości . To jest prawdziwe myślenie przedsiębiorcy znaleźć dziure w rynku i ją zapchać ,tylko nie fiutem nie fiutem
  14. Podobno na forum BMW załatwia polary hłe hłe hłe hłe
  15. Poż luz jak mnie zrobi to sie będe cieszył że ma w końcu satysfakcje z bryczki Chce też podkreślić że na etce nic ale to nic nie zarabiam ....... naprawde
  16. Fele gicio Kuniak
  17. No co ty stary ja tak nie umiem
  18. No i może lukass da mu w końcu dobrze w pipe
  19. Micz luzik napewno będzie jeszcze okazja W drodze powrotnej zamulałem jakieś 120/140 i miałem spalanie średnie 7 l , fajnie bo zalałem w kraku full , komp pokazał mi do przejechania 600 KM a w wawie miałem do przejechania 680 hehe , eh te klekoty
  20. W lecie jeszcze troche sie doda
  21. Jak obiecałem byłem na hamowni , wynik 256 KM i 552 Nm Ciekawostką jest to że ten uskok Nm przy 3,5 rpm to seryjne zabezpieczenie , które oczywiście można off Generalnie jestem zadowolony jest tak jak chciałem
  22. Ja raczej nie przekraczam 3 tyś obr jak jade daleko mam wtedy jakieś 190 km/h i mysle że tak jest dobrze Nie przesadzaj to jest bardzo nie zdrowe.
  23. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Może taki ma sens że od 3700 do 4500 lepiej ciągnie niż na następnym biegu.
  24. No ja właśnie przyjechałem z kraka , fajnie było poznałem ekipe bardzo mili i sympatyczni ludzie Po hamowni wyszło 256 KM i 552 Nm tak jak chciałem Git . Jutro wkleje wykres
  25. ono odpowiedział(a) na Szymoonk temat w 1.9TDI
    Może szklanka pod zaworkiem ? Mialem tak kiedyś.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.