Treść opublikowana przez ono
-
Folia zdziera podgrzewanie?!
Nie przestała i nie podniecam sie folią , poprostu zostawiłem bryke na cały dzień a oni dostali folie dopiero 3 godziny przed odbiorem samochodu no i zrobili na szybko wyszło pare bąbli itd mało to widać ale mnie to wq i będą robić od nowa , nie dość że mam ścieżki w tylnej szybie to jeszcze anteny w bocznych , powiedzieli że zero problemu z zerwaniem tylko trzeba uważać bardziej . Jak będe miał czas to podjade i zdam relacje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jasne , to jesteśmy kolegami czy nie ? hehehe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
luki ja mam w marcu urodziny hihi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wyślemy mu liścia w kopercie hihi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyknął mi tylko przez fon , cytat : Biore ją ,jest za***ista , nie moge gadać bo jestem w banku biore kase na wahe hihi
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
Żeby nagrywać to może w dzień sie ustawimy w weekend gdzieś na S czy coś , zobaczymy jak sie dogadamy i dam znać Operatorem będzie lukass on lubi takie akcje
-
[ALL B6] Oszukać czujnik automatycznego włączania świateł
No dobry temat bo też chce tak mieć z tym przełącznikiem auto . Kurde tylko musze vaga kupić bo żaden u mnie nie działa nawet ten od b6 .
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
W przyszłym tygodniu będzie ustawka ja vs S4 2.7 (315 KM) bo kolega Norbi właśnie taką kupił , zobaczymy jakie będą wyniki też jestem ciekaw . Eska mniej waży ja mam więcej Nm hmm no będzie ciekawie A kolega yazoo też może na spota wpaść
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no przestań stary ja jestem dorosły. pożyczam spoko. Z ostatniej chwili : Norbi ma Eske :D :D jest banan. :564: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja oczywiście też jade
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
Morgoth luzik jak zrobisz to zabawe też bedziesz miał super Miałem kiedyś AFN zrobiłem na 140 KM i sie cieszyłem jak murzyn blaszką
-
dane z ETKI różnia się z rzeczywistym stanem
Może kiedys mialeś hihi, no ale to kurde jakaś lipa :|
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zarobiony chłopak na maxa , wiesz ile jest takich stron ,ile marek samochodów i modeli , jakie możliwości . To jest prawdziwe myślenie przedsiębiorcy znaleźć dziure w rynku i ją zapchać ,tylko nie fiutem nie fiutem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podobno na forum BMW załatwia polary hłe hłe hłe hłe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poż luz jak mnie zrobi to sie będe cieszył że ma w końcu satysfakcje z bryczki Chce też podkreślić że na etce nic ale to nic nie zarabiam ....... naprawde
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fele gicio Kuniak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No co ty stary ja tak nie umiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i może lukass da mu w końcu dobrze w pipe
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
Micz luzik napewno będzie jeszcze okazja W drodze powrotnej zamulałem jakieś 120/140 i miałem spalanie średnie 7 l , fajnie bo zalałem w kraku full , komp pokazał mi do przejechania 600 KM a w wawie miałem do przejechania 680 hehe , eh te klekoty
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
W lecie jeszcze troche sie doda
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
Jak obiecałem byłem na hamowni , wynik 256 KM i 552 Nm Ciekawostką jest to że ten uskok Nm przy 3,5 rpm to seryjne zabezpieczenie , które oczywiście można off Generalnie jestem zadowolony jest tak jak chciałem
-
1Z B5 Jak dlugo moge jechac bez przerwy na autostradzie.
Ja raczej nie przekraczam 3 tyś obr jak jade daleko mam wtedy jakieś 190 km/h i mysle że tak jest dobrze Nie przesadzaj to jest bardzo nie zdrowe.
-
[1Z/AHU] szarpanie silnikiem
Może taki ma sens że od 3700 do 4500 lepiej ciągnie niż na następnym biegu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja właśnie przyjechałem z kraka , fajnie było poznałem ekipe bardzo mili i sympatyczni ludzie Po hamowni wyszło 256 KM i 552 Nm tak jak chciałem Git . Jutro wkleje wykres
-
[B5 1Z] Silnik kaput ?
Może szklanka pod zaworkiem ? Mialem tak kiedyś.