Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1Z B5 Jak dlugo moge jechac bez przerwy na autostradzie.


robert191

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. chcialbym sie dowiedziec jak dlugo moge jechac na austradzie z predkoscia 120-160 km/h bez przerwy zeby nie wyplynelo to na stan silnika albo turbiny. Czesto jazdze do niemiec mam ok 560 km i nie wiem czy powinieniem zrobic przerwe i co ile km. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadze ze taka predkosc to nawet optymalna :D co innego jakbys lecial 200 non stop...ale te 120-160 to spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli silnik jest sprawny, termostat trzyma dobrze, poziom oleju odpowiedni. To możesz tak jechać chociażby do Moskwy i nic mu się nie ma prawa stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

częstotliwość na przerwę wskazana na siku - zależy ile pijesz tak często stawaj

poza tym to aż paliwo się skończy lub lepiej na chwile przed aby nie zapowietrzyć

:diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechać możesz spokojnie. Przecież dla Audi te prędkości to norma. W końcu te samochody są niemieckie, więc inżynierowie brali pod uwagę Autobahn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja walę 1000 km autobanem pod holenderska granicę 140-160 często 190 i tylko przerwa na siusiu i kawałek chlebka i dalej konie po betonie i jakoś niunia się nie skarży a nawet dziękuje za takie przedmuchanie sadzy w kociołkach :one: . Dla samochodów takich jak Audi takie trasy to jak dla nas dziki seks przez całą noc - rano czujemy się za***iście tak samo nasze :a4fan: :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a według mnie, nie ma co przesadzać....

Maxa można strzelić co jakiś czas, ale nie żeby jechać non-stop.

140-160 to będzie optymalna predkosc, nie zmęczysz się też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie przekraczam 3 tyś obr jak jade daleko mam wtedy jakieś 190 km/h i mysle że tak jest dobrze :)

Wedlug mnie mozesz walic do bolu (max speed).

Nie przesadzaj to jest bardzo nie zdrowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. chcialbym sie dowiedziec jak dlugo moge jechac na austradzie z predkoscia 120-160 km/h bez przerwy zeby nie wyplynelo to na stan silnika albo turbiny. Czesto jazdze do niemiec mam ok 560 km i nie wiem czy powinieniem zrobic przerwe i co ile km. pozdrawiam

motorownia zdrowa to nie widze przeciwskazan ..... :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...