Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Kolejną ? Ja jestem wierny jak delfin, jak suka zdechnie to potem juz nic nie bzyka do konca zycia
  2. Eloooo kto jutro sie na spocie melduje ?
  3. też mi sie tak wydawało
  4. Takim to dobre wp***dol , betonowe buty i do szamba
  5. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Ja cie spanky rozumieć Ja tylko nie rozumiem czemu akurat taka kontrolka , równie dobrze mogła sie zapalić kontrolka od płynu do spryskiwaczy, kompletnie bez sensu , słabo logiczne i mało czytelne rozwiązanie
  6. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Mi sie kiedyś w golfie 4 zapalila , okazało że to czujnik światła stop Jaki to ma qwa związek ze świecami to nie wiem hehe
  7. jest to: Badanie główne zgodnie z paragrafem , przegląd generalny
  8. ono odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Tomasz lis http://www.maxior.pl/?p=index&id=28945&5
  9. Poziek jak nie zrobisz podświetlanych klamek to jesteś lewar hihi
  10. Ja mam , a klubowicz Poziek teraz to reza w B6 to zagadaj
  11. hahahah zółwik
  12. webasto bym chciał mieć
  13. Ja chce takie jak w A6 z diodkami
  14. Jak cie znam Żółwik to byś sobie przykimał w trakcie hihi
  15. Poź to kevlar czy jakaś tkanina ala kevlar ? No to sie trzeba będzie ustawić http://download.audi.com.edgesuite.net/werbespots/r10_emo_high_cbr.zip fajna reklama TDI R10
  16. hamuj bajere cycu Dzisiaj myłem bryke karcherem z tymi środkami chemicznymi ,jakieś piany itd , byłem w szoku jak to za***iście myje . klasa
  17. A wy sprawdzacie gazety czy tylko allegro itd ? Tomboyy sprężaj dupe i leć do niemiec jak bardzo chcesz fajną bryke http://mobile.de/SIDHjCjkFih2dVNgvQ1YBbrnA-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublicJ1164805827A1LsearchPublicD1100CCarS-t-vpLtt~BmPA1B20A0t-t-vQuSeUnVb_X_Y_x_y~BSRA6BGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0/cgi-bin/searchPublic.pl?sr_qual=GN&formType=pkwDetail_GN&_form=search&sr_make=1900&sr_modelId=9&sr_useNetPrice=0&sr_priceFrom=-2&sr_priceTo=-2&sr_category=1&sr_doorCount=-2&sr_powerFrom=-2&sr_powerTo=96&sr_registrationDateFrom=2002&sr_registrationDateTo=2003&sr_mileageFrom=-2&sr_mileageTo=150000&sr_engineType=Diesel&sr_emissionClass=-2&sr_gear=Schaltgetriebe&sr_airConditioning=-2&sr_model=&sr_vehicleType=-2&sr_color=-2&sr_country=-2&sr_zip=&sr_zipRadiusTo=-2&sr_damaged=0&sr_daysOldTo=-2&sr_sortOrder=0&sr_advertiserType=-2&sr_deliverability=-2&sr_allWheelDrive=1&doSearch.x=53&doSearch.y=15
  18. hehe nie wiem Adaś co za silnik siedzi u ciebie fiu fiu
  19. SebMis tak właśnie działa Q No tomboyy byłem troszke zblazowany , bo wolałem spota no ale trzeba sie czasem opanować bo foch A nie jest wskazany
  20. Noooo spocik klasa w uj bryk super Foty gicio Poziek zajefajna ta 4
  21. A co to za walniecie przy 1800 rpm ? Esp ?
  22. Co ona ci tam zrobiła ? hehe Jak masz jakieś problemy to wal śmiało , od czego ma sie kolegów stary, nie zamykaj sie w sobie hehehhe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.