Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Teraz jak pizga to najczęściej parking podziemny w Media Markt na ostrobramskiej , musisz czytać ciągle bo sie czasem zmienia
  2. Z ostatniej chwili : X3 wyjechało z hamowni we wrocku , wynik 330 KM 705 Nm Nieźle hehe , ja też miałem jechać ale qwa zapitalać 200 KM tylko na hamownie jakoś średnio mi sie chce ( zwłaszcza w moim stanie lekkiego rozkładu ), na początku stycznia będe to sie zrobi wustyle nie pitol i wpadaj teraz wszyscy mają fele jak z traktora
  3. Ja wracam gdzieś 3/4 styczeń , fajnie mi sie tu pije
  4. Ja w niej widzialem tylko walnięte drzwi lekko i tyle, jak GS kupował to mówił że super bryka zadbana nie bita itd .
  5. Tym więcej mocy tym bardziej wyżyłowany silnik i podzespoły = mniejsza żywotność.
  6. No chopaki wesołych świąt , ja już siedze na dzikim zachodzie w lesie Bawcie sie dobrze aloha :564:
  7. ono odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://video.interia.pl/obejrzyj,film,36592,sortuj,sm,st,36327,pozycja,13,Animacja_vs_Animator
  8. Chyba nie masz jednak najnowszej bo nowa ma 28% pokrycia PL więc białystok jest cały napewno , tu chłopaki mają może ci załatwią
  9. Poź zrób sobie tak jak bryki na ćwiare czyli mega twardy zawias ( a najlepiej jego brak , no bo masa wiadomo ) i opony 12 cali z wielkim balonem , wszystkich objedziesz na W , jak ja nie przyjade oczywiście
  10. Mocy to chyba nie przybędzie ale bardziej ją poczujesz na plecach , i na dupalu też
  11. No to qr** wymyślili lokal hihi
  12. Może sie ustawimy na torwarze i polecimy gdzieś razem ?
  13. No to w sumie nie tak strasznie zapłaciłeś Tobi ja też tak miałem z licznikiem , potem jak zaglądałem było już normalnie
  14. Poziek jasne że da rade , tylko czy ty tego chcesz A co jutro jakieś karpie robimy ? hihi, Adamoo może uszka zrobi przynajmniej hihi
  15. Dobre Poź heheh. Żółwik prędzej czy później na pewno sie złapie z STI , zdam relacje Przed modem kiedyś sie darłem troche z STI , zrobiła mnie ale nie było to powalające , na szczęście
  16. ono odpowiedział(a) na Szewczenko7 temat w Lifestyle i Hydepark
    Taki system jak SD w BMW , baaardzo fajna sprawa. Ciekawi mnie troszke fakt że moc na samym dole to zło , wszyscy tak piszą i mówią a przecież mała turbina w SD jest właśnie po to hmm
  17. Jesień... Teraz tomboyy hugowi zrobi z d*py jesień średniowiecza hehe HA panowie , dzisiaj objechałem z rolowanego od 60 do 220 nissana 350Z , potem specjalnie pojechałem za nim żeby gdzieś czerwone światło złapać i gdy w końcu było czerwone ja 3 tyś obr czekam na strzał.......patrze na kolesia bo chce pokazać coś a on główka w bok i spokojny start ehh ale sie wqrwiłem , na maxa . Szkoda że sie poddał . Ale napewno zrozumiał że kupił nie ten samochód
  18. To fiuty... naprawde masz jakiegoś pecha.
  19. Tomboyy to załatw mi ,dasz rade do środy ? bo wiesz wyjazdy na święta te sprawy.
  20. wojtas ja bede jechał na święta bo pochodze z jeleniej gory i tak kombinuje że między świętami a sylwestrem bym wpadł , oczywiście wcześniej napisze u was w spocikach chętnie poznam wrocław UWAGA !!! UWAGA !!! z ostatniej chwili info od ctv : JEST MAPA DVD DO A4 PL jesssss jessss qr** :shock: :mrgreen:
  21. Tomboyy coś sie ostatnio mało elastyczny zrobiłeś , nie tylko ty chcesz/chciałeś na tym forum kupić B6 TDI Q więc spokojnie , naprawde wątpie żeby ktoś specjalnie coś napisał żeby cie wqrwić , luzik stary luzik Norbi ma racje bo w tej cenie albo kupujemy klekota i latamy w miare spokojnie albo S4 i mamy bucika w serii , kupowanie 1.8 T z myślą że chcemy mieć 300 koni chyba jest bez sensu. Trzeba wybrać albo oszczędności albo zabawa , niestety.
  22. No jak kupiony w PL serwisowany i naprawde bez dzwona to ....perełka
  23. mmmmm za***isty
  24. Hehe ja pitole z plastyki chyba nie byłeś najlepszy w klasie hahaha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.