Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Kurcze dzieki aż mi sie naplet zaczerwienił hihi Sikaliśmy razem pod słupem w Media Markt Bez takich mi tu Norbi prosze ____________ Z ostatniej chwili ___________ Znalazłem mieszkanie w Radości i będzie .....? parapet oczywiście. :564: Trzeba sąsiadów przyzwyczaić kto jest teraz sołtysem w tej chacie
  2. Jeszcze troche polatam klekotem ale jeśli już to http://mobile.de/SIDAI6NVyaTWk3N9QUSPIwuhw-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1169309402A1Iindex_cgiD1100CCarZ-t-vctpLtt~BmPA1B21B20C230%81G-t-vCaMiMkQuSeUnVb_X_Y_x_y~BSRA6D1100B27D1900BGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=24&id=11111111241461211& Jak już zamieniać to na rakietke Widze poź wkońcu zrozumieł że z kosiarki sie traktora nie zrobi
  3. Teraz Norbi sprzeda Poźkowi S4 za 45 i kupi B6 1.9 TDI Q , a Kichol od lukasa klekota i wszyscy banan heheh
  4. No tak tak tydzień sie kończy ale ja ostatnio mam taką zadyme że katastrofa , jak tylko sie ogarne bedzie filmik napewno.
  5. Podobno zrobił 200 KM jak zajebał ze sprzęgła to on z fotelem został a bryke uj strzelił , nikt nie wie gdzie jest
  6. A ja ostatnio czytałem w necie że ludzie coraz więcej książek czytają ... jak zwykle ściema hihih
  7. W Audi ostatnio kupowałem od rączki za 90 zł
  8. Płyta w niemczech to 250 euro netto , poprostu dzwonisz do jakiegoś salonu Audi i zamawiasz do PL,albo czekasz jak mi sie uda ten teges Płyta chodzi za***iście jest bardzo dokładna PL nawet drogi przez las są w wawie, wgrywa sie odrazu nowy sofcik i jest pare zmian w opcjach i wyglądzie , i jakies dodatkowe opcje pare fot: A tak w Fisie
  9. To trzeba w dzień więc może lepiej sobota/niedziela ?
  10. Dobry jest , no może mnie troche w suta uwiera ale luz
  11. No to prawda Esa zapitala pięknie i za***iście wygląda , co do starcia to ja sie przestraszyłem na końcu bo mi sie pas skończył , odpuściłem jak byłeś pół długości przed zaraz po zwężce .Trzeba sie ustawić jak mówiłem na S tam jest oko , ale i tak jestem pewien że mnie zrobisz to chyba normalne bo strasznie widać różnice w długości biegów. No nic zobaczymy tak czy tak Norbi bryka jest prze za***ista naprawde Wielkie gratki wyboru mialeś racje nie no qwa wcale dwie tochy po 130 kilo qr** ten polar nawet ciepły
  12. Ale mam kaca ja pierdooooo , wczoraj dałem ojejku
  13. Stoi jak stoi ale jak za***rdala uuuuu . 1.8 T po wilkich wielkich modach wciąga nosem NOSEM
  14. No za***ista stary !!!!!!!! gratki gratki gratki :564: :galy: No i na Norbiego nie ma teraz bata To jest to , zero rezania poprostu odjazd
  15. Czyściłem aż tak że mi winda padła Nic nie dało neoeinez luz
  16. Będzie filmik z 3 kamer Tylko jak sie teraz z Norbim dogadać jak on ciągle w bryce siedzi
  17. d*pa dalej to samo , co za kicha
  18. Norbi szykuj bryke na ustawke trzeba sprawdzić KM vs Nm Musimy sie gdzieś zgadać w dzień jak nie będzie padać
  19. Ludzie niech mi ktoś wyśle prawidłową ścieżkę pliku Boot.ini Xp Prof z jednym sys. plz
  20. Kurde wywaliłem Etke chce zainstalować a tu takie coś Wie ktoś może co z tym zrobić ?
  21. W Powsinie bo tam robie bryke Nie lubie serwisów Audi jak widze że ten sam mechanik robi T4
  22. Niestety nie da sie podmienić , one kosztują tyle samo . Tak u RW
  23. Ciesze sie ze uznali GW no i że będe miał nówke sztuke
  24. Byłem dzisiaj w Audi i wymieniają mi kiere i gałke na GW klasa hihi
  25. Jeszcze nie bo kolega Norbi w nocy przyjechał nowym nabytkiem dopiero

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.