Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. No i jak ? haha W brew pozorom nie jest łatwo tyle wypić Na żywo jest o wiele gorzej hihi lukas23: Oj tak ono na zywo to jestes dopiero dzik mam nawet takie jedno twoje photo ale strach pokazywac murzyn:no nie moglem sie powstrzymac...łono ty zawsze nawalony chodzisz??hehe identyczne zdjecie masz z mazur padłem
  2. Nr. 1 . Zdecydowanie
  3. Tomboy nowe ? Co ty stary http://home.mobile.de/SIDnh6yfH09CkCvo4BJji3LVQ-t-vaNexlCpHpIsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11NhomepageSearchJ1136485359A1A1F517154NhomepageSearchD5000B-4%5B-t-vctpLtt~BmPA1C161B20C418t-t-vVb_X_Y_x_yaIsO~BSRA6JinHomepageA0A0A0A0F517154A2/cgi-bin/homepageSearch.pl?top=181&bereich=all& Tu poszukaj masz bryke super a naprawde duuuuzo taniej
  4. a przed modem jakie bylo Vmax :?: Jechałem jakieś 240 Tak luki ogranicznik jest ale jak szybko sie rozpędzi do tych 250 Norbi Kup sobie S4 w B5 i bedziesz miał V6 ,Q i niezłego bucika Zajefajna bryka. Poż jak już zrobisz wszystko to mów zaleje na orlenie vervy , żeby ci grilla nie osmalić.
  5. Ciekawa bedzie tez Vmax bo przy 3 rpm mam jakieś 180/190 i wtedy zaczyna sie naprawde coś dziać hehe.
  6. Mi chodziło o skrzynie w A6 że ona zamula super silnik i ma gorsze czasy a nie że sie śmieje z 8.2 no co ty stary . Po prostu szkoda że taki silniczek sie marnuje. Napisałem kaszana o skrzyni i mi tu nie wyciągaj z textu
  7. Ja mam takie w rodzinie Murzynku i sprawdzałem je Gtechem tak wyszło nic nie poradze. Skrzynia mocno ogranicza bryke i to naprawde czuć. Jak będziesz u nas to cie przewioze zobaczysz.
  8. Tamten to chyba tiptronik bo niby ma 6.5 do 100 , a tiptronik audi straaasznie zmula, A6 3.0 TDI Tip ma 8.2 do 100 kaszana
  9. No ale znalazłem troszke suchego asfalciku na trakcie B 5.68 - 100 Km/h ,14,3 ćwiara, da sie troszke lepiej musze potrenować wiecej,trudno jest opanować pierwszy bieg bo mam go na jakieś 0,2 sekundy i dwa. Program pan doktor zrobił mi dokładnie jak chciałem , nie za dużo na dole potem lepiej i ogólnie spokojnie bez szaleństw typu 300 KM/600Nm. Na oko Marka jest jakieś 250 / 500. Przed świętami bede we wrocku to zajade na hamownie Jest banan
  10. Wpadne wpadne. Dawaj Poź na 12 u Marka
  11. Hugo wiem Luki jutro bede latał to zadzwonie i podjade
  12. No robią je softem na 300KM/600Nm ale ja chce z 250/260 KM i z 500/530 Nm tyle starczy ...narazie :twisted: No i ciekawe czy Masters zrobi tak na oko hehe
  13. No strasznie mnie ciekawi czy efekty będą mocno odczuwalne Mam nadzieje
  14. Znasz sie znasz sie nie ściemniaj
  15. Tomboyu luzik zartowałem Jutro o 12 jestem u Mastersa lece swoim na moda mmmmmmmmmmmm. Sie będzie działo
  16. A ty tomboyy przynajmniej byś kawe na spota zrobił kiedyś hihi
  17. Ja mam taki samochodzik ale elektryczny zapina ze jezu hihi tylko dyfer rozwaliłem i musze poskładać , może w weekend mi sie uda to go wezme na spota
  18. Ja tam stawiem na takie http://moto.allegro.pl/item147524155_oryginal_audi_18_c_a4_a6_a8.html Albo te od nowego RS ale ciemne
  19. Wykres bedzie gdzies za tydzien bo lece do wrocka Murzyn to było naprawde powalające Plastek widziałem cie jeszcze potem gdzieś koło Anina wchodziłeś do domciu trąbiłem ale uciekłeś
  20. No panowie dzisiaj stało sie coś strasznego http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=38533&start=0
  21. A ja myśle że stare ASR właśnie działa tak jak piszesz zmula silnik całkiem a nowe daje tyle ile trzeba. Takie mam odczucia po testach BMW E46 gdzie jedna była z roku 98 a druga z 2003 i tak samo nazywające sie systemy działały zupełnie inaczej. Ale fakt, zmulanie silnika całkiem to jakaś totalna pomyłka ,chyba to zrobili dla debili którzy trzymają but na maxa jak bryka jedzie do rowu
  22. Murzynku bo ty masz lipne ASR poprostu. W nowych modelach BMW i np u mnie dziala to inaczej dajesz but do końca a moc jest przekazywana maxymalnie ile sie da bez uślizgu Pełen komforcik . Więc nie pisz że ASR to zło
  23. Ale sie wqrwi..... zaje......... fiuty zrobiły mape do A6 A8 Q7 a do A4 brak ,no ja pier....... http://allegro.pl/item145732025_mapa_polski_i_europy_audi_mmi_dvd_2007_nowosc_.html A wy to nie macie juz o czym gadać tylko o motylach w jelitach hehe
  24. ono odpowiedział(a) na mlodyy temat w Silnik i Układ Napędowy
    + 20 % hihih
  25. hłe hłe hłe Murzynq ta A4 cabrio bedzie pasowała do tej koszuli w sutki hihi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.