Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To było u mnie na dzikim zachodzie . A co do leona to wszystko cacy moze i zapina ale jakość plastików i wykończenia jest okropna , 100 razy wole B5 1.8 T Q Nie pierd....cie mi tu o lodach nad W . Nie ladnie panowie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciesz sie ze ci fotela kierowcy nie za***ali bo mojemu kumplowi tak zrobili heheh Jutro polatamy po parkingu MM moze sie znajdą jakies lepsze hihi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi daj na luz to tandeta
-
Mozna sprzedac stare wahacze?
Na allegro opitol Napisz ze nowe hihi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po co ci ta dieta chlopie zobacz na mnie , non top wies maki i wyglądam jak osa hehe Aaa i genitaliami trzeba szybciej machać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja bede pewnie jak zwykle gdzieś do 21 bo jade do A
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Myślałem o tej gwarancji a nie że lepiej czy gorzej , w poniedziałek zadzwonie do tej firmy i sie wypytam o wszystko. X3 bedzie jezdzilo jakis rok i do sprzedania swoim chce troszke wiecej polatać , zobaczymy. Znając zycie z tą gwarancja to pewnie jakaś ściema.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A qwa już sam nie wiem , znalazłem teraz oferte firmy z niemiec dają gwarancje na silnik i podzespoły za 300 euro na 3 lata po programie , fakt program tyś euro ale to dość ciekawa sprawa . pomysle jeszcze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stary powiedział że ma w d*pie bmw Masters nie robił jeszcze tego silnika ale da rade
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A no byłem u A Jak zwykle było milutko I fotki widze jak zwykle za***iste qwa hehe Fajna fotka Kunia z mokrą d*pą , na uj siadał na spryskiwacze hehe. Byłem dzisiaj u Mastersa w poniedziałek jade dłubać X3 .... sie będzie działo
-
[A4 B6 2.5TDI] AYM KOMBI ("prawie" S-line, nowe zdjęcia 31,05,2007)
Fiu Fiu super bryczka Pikna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No foty klasa To super ..
-
Podswietlanie przyciskow w B6
Jak masz pakiet oświetlenie
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Mi wciąga średnio 10 w mieście , jak bardzo ostro to 12 jak bardzo spokojnie to 8 W trasie od 7 do 12
-
[B7 2.0TQ] vs [B6 S4] Avant - mini test porownawczy
Kolorowy FIS można wybrać w opcji .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To co lecimy do MM bo pizga troche ? Zagrajcie sobie w poka http://fun.bowmans.com/poker/
-
[B7 2.0TQ] vs [B6 S4] Avant - mini test porownawczy
Super bryczka I zajefajne fotki
-
Duży grill w B5
Sory ale B5 z takim grilem bedzie wyglądało jak kupa. Nie psuj samochodu stary.
-
Nawiew
Bardzo przydatny na kaca giganta gdy jest zimowy płyn do spryskiwaczy Wtedy mam cofki hehe . Łatwo to sprawdzić , dajesz na maxa wentylator i odpalasz spryskiwacze , usłyszysz wtedy zmiane
-
Nawiew
A ja jak odpalam spryskiwacze to mi sie włącza cyrkulacja wewnątrz zeby nie śmierdziało Dobry patent
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pasi do różowego polo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja wam dam padaka , nie wq mnie bo pojade na program 7 s to na oleju słonecznikowym zrobie hihi A ćwiare robiliście ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bienio ,Norbi ma mape DX a my musimy mieć DVD Nie słuchaj adamoo bo on tylko kotlety umie robić , zresztą nie dobre Ja dopiero przyleciałem .... oj sie działo Panowie co to za czasy , 7 to z lukasem robiliśmy pod górke hihi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dasz rade w MM jest 1 parking jak wjedziesz to napewno nas zobaczysz.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A no sie śmiał , moze jak kupi A4 to bedziemy mieli karte