Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. To było u mnie na dzikim zachodzie . A co do leona to wszystko cacy moze i zapina ale jakość plastików i wykończenia jest okropna , 100 razy wole B5 1.8 T Q Nie pierd....cie mi tu o lodach nad W . Nie ladnie panowie
  2. Ciesz sie ze ci fotela kierowcy nie za***ali bo mojemu kumplowi tak zrobili heheh Jutro polatamy po parkingu MM moze sie znajdą jakies lepsze hihi
  3. Norbi daj na luz to tandeta
  4. Na allegro opitol Napisz ze nowe hihi
  5. Po co ci ta dieta chlopie zobacz na mnie , non top wies maki i wyglądam jak osa hehe Aaa i genitaliami trzeba szybciej machać
  6. No ja bede pewnie jak zwykle gdzieś do 21 bo jade do A
  7. Myślałem o tej gwarancji a nie że lepiej czy gorzej , w poniedziałek zadzwonie do tej firmy i sie wypytam o wszystko. X3 bedzie jezdzilo jakis rok i do sprzedania swoim chce troszke wiecej polatać , zobaczymy. Znając zycie z tą gwarancja to pewnie jakaś ściema.
  8. A qwa już sam nie wiem , znalazłem teraz oferte firmy z niemiec dają gwarancje na silnik i podzespoły za 300 euro na 3 lata po programie , fakt program tyś euro ale to dość ciekawa sprawa . pomysle jeszcze
  9. Stary powiedział że ma w d*pie bmw Masters nie robił jeszcze tego silnika ale da rade
  10. A no byłem u A Jak zwykle było milutko I fotki widze jak zwykle za***iste qwa hehe Fajna fotka Kunia z mokrą d*pą , na uj siadał na spryskiwacze hehe. Byłem dzisiaj u Mastersa w poniedziałek jade dłubać X3 .... sie będzie działo
  11. No foty klasa To super ..
  12. Jak masz pakiet oświetlenie
  13. Mi wciąga średnio 10 w mieście , jak bardzo ostro to 12 jak bardzo spokojnie to 8 W trasie od 7 do 12
  14. Kolorowy FIS można wybrać w opcji .
  15. To co lecimy do MM bo pizga troche ? Zagrajcie sobie w poka http://fun.bowmans.com/poker/
  16. Super bryczka I zajefajne fotki
  17. ono odpowiedział(a) na Hauzer temat w Audi A4 B5
    Sory ale B5 z takim grilem bedzie wyglądało jak kupa. Nie psuj samochodu stary.
  18. ono odpowiedział(a) na Macin temat w Nadwozie i Wnętrze
    Bardzo przydatny na kaca giganta gdy jest zimowy płyn do spryskiwaczy Wtedy mam cofki hehe . Łatwo to sprawdzić , dajesz na maxa wentylator i odpalasz spryskiwacze , usłyszysz wtedy zmiane
  19. ono odpowiedział(a) na Macin temat w Nadwozie i Wnętrze
    A ja jak odpalam spryskiwacze to mi sie włącza cyrkulacja wewnątrz zeby nie śmierdziało Dobry patent
  20. Pasi do różowego polo
  21. Ja wam dam padaka , nie wq mnie bo pojade na program 7 s to na oleju słonecznikowym zrobie hihi A ćwiare robiliście ?
  22. Bienio ,Norbi ma mape DX a my musimy mieć DVD Nie słuchaj adamoo bo on tylko kotlety umie robić , zresztą nie dobre Ja dopiero przyleciałem .... oj sie działo Panowie co to za czasy , 7 to z lukasem robiliśmy pod górke hihi
  23. Dasz rade w MM jest 1 parking jak wjedziesz to napewno nas zobaczysz.
  24. A no sie śmiał , moze jak kupi A4 to bedziemy mieli karte

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.