Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja z nim kiedyś gadałem na priv i mówiłem jak będzie chcial to wpadnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja mam 6 miejsce w klasie Street Diesel Ale jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa Z tego co pamiętam wygrał Touareg V10 TDI właścieciel mowil ze ma 380 KM i 900 Nm szok hehe i opowiadał że na światłach zrobił A6 2.5 TDI ale miał jeszcze samochód na lawecie bu hahhaha Ps moze zrobcie posta o bemowie i to poprzenoscie.
-
Jaki silnik do A4 B5 Avant quattro??
Jesli bardzo chcesz mieć super buta to wybieraj 1.8 T bo z niego można duuużo. Jeśli chcesz coś po środku miedzy naprawde dobrymi osiągami a niskimi kosztami to 1.9 TDI, ja tylko powiem że miałem golfika 4 1.9 TDI 110 na 147 chipem i to naprawde bardzo dobry silnik miał 8,5 sek do 100 palił mi 6.5 l/100km , zrobiłem nim 250 tyś km na ostrej pipie i wszystko było cacy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeszcze Kunio będzie i ja , mamy zamiar pojechać na ćwiare
-
Jest już nowy Navi Plus DX 2006?
http://www.allegro.pl/item126649136_navigacja_teleatlas_polska_i_czechy_2006_2007_dx.html To chyba to
-
Wieści motoryzacyjne z kraju i ze świata
Audi zapowiedziało nowy silnik do Q7 będzie to 6 litrowy diesel V12 (technika zapozyczona od R10) z mocą 500KM i momentem 1000Nm, przyspieszenie 0-100km/h w 5.5s. No to dopiero akcja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eee no lipa ja byłem tylko chwilke bo tabaka Przyjechalem o 23 dopiero Oj sie dzialo
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
No ja przez zakupem ogladalem Tvn Turbo i coś tam było o Audi klubie wlazłem i zobaczyłem Huga podpis no i jestem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi a ty to co ? Też jedziesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zapisujesz sie na bramce wjazdowej , kosztowalo chyba 30 zł za start i 30zł za osobe jak dobrze pamiętam.Klasy są oki bo jest street klasa bardziej dla normalnych samochodów nie wybebeszonych. Żółw na zywo wygląda inaczej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kunio no wstępnie to ja jade
-
Neony?
Neony dobrze wyglądają w połączeniu z podświtlanymi wentylkami i naklejką SONY. A gliny ? Co tam gliny lans ma być hihi
-
Bez klimatyzacji????
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=124299729 chyba bywały
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Teraz jest tu :
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oderwałem ale mam go w innym miejscu
-
Czy będzie ładnie ?? :)
Daszek wyglada oki ale nie wiem jak ze spojlerkiem bedzie pasilo. Moze być oki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jade w poniedziałek sie umawiać na przeglądzik może mi zrobią szybko to wtedy fruuuuu. Ale nie wiem czy chce przed ćwiarą program , moze pojade na serii ale inaczej troszke . Sie jeszcze pomyśli. Poziek gdyby nie CB to bym juz w pierdlu siedził chyba Myślisz ze CTV walnie focha ? hihi
-
[B7 2.0 TDI] Nareszcie-mam,odebrałem...moja Niunia ;-) mniam
Super bryka Gratki wyboru . Nareszcie B7 , musisz wpaść na spota do wawy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co tu qwa taka cisza ?? Poziek jak rezanie zegarów? Mi sie dziasiaj nudziło i oderwalem napisy z tyłu Zrobiłem profi nic nie widać
-
Czy będzie ładnie ?? :)
No mi też sie wydaje że lusterka i styka żeby festynu nie zrobić.
-
Czy będzie ładnie ?? :)
Poziek kup za to lepiej wódke
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adamoo a może namiot ? Tanio i przytulnie hihi
-
[B6] Kontrolka klocków hamulcowych
Ja kupiłem ATE za 180 zł na przód ,w ASO 518 zł , sama sie kasuje
-
To jest tuning
Fajne ale te fele za duze
-
[a4] mała nawigacja - czy jest polska mapa?
Na Allegro zobacz.