Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Ja z nim kiedyś gadałem na priv i mówiłem jak będzie chcial to wpadnie
  2. A ja mam 6 miejsce w klasie Street Diesel Ale jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa Z tego co pamiętam wygrał Touareg V10 TDI właścieciel mowil ze ma 380 KM i 900 Nm szok hehe i opowiadał że na światłach zrobił A6 2.5 TDI ale miał jeszcze samochód na lawecie bu hahhaha Ps moze zrobcie posta o bemowie i to poprzenoscie.
  3. Jesli bardzo chcesz mieć super buta to wybieraj 1.8 T bo z niego można duuużo. Jeśli chcesz coś po środku miedzy naprawde dobrymi osiągami a niskimi kosztami to 1.9 TDI, ja tylko powiem że miałem golfika 4 1.9 TDI 110 na 147 chipem i to naprawde bardzo dobry silnik miał 8,5 sek do 100 palił mi 6.5 l/100km , zrobiłem nim 250 tyś km na ostrej pipie i wszystko było cacy.
  4. Jeszcze Kunio będzie i ja , mamy zamiar pojechać na ćwiare
  5. http://www.allegro.pl/item126649136_navigacja_teleatlas_polska_i_czechy_2006_2007_dx.html To chyba to
  6. Audi zapowiedziało nowy silnik do Q7 będzie to 6 litrowy diesel V12 (technika zapozyczona od R10) z mocą 500KM i momentem 1000Nm, przyspieszenie 0-100km/h w 5.5s. No to dopiero akcja
  7. Eee no lipa ja byłem tylko chwilke bo tabaka Przyjechalem o 23 dopiero Oj sie dzialo
  8. No ja przez zakupem ogladalem Tvn Turbo i coś tam było o Audi klubie wlazłem i zobaczyłem Huga podpis no i jestem
  9. Norbi a ty to co ? Też jedziesz
  10. Zapisujesz sie na bramce wjazdowej , kosztowalo chyba 30 zł za start i 30zł za osobe jak dobrze pamiętam.Klasy są oki bo jest street klasa bardziej dla normalnych samochodów nie wybebeszonych. Żółw na zywo wygląda inaczej
  11. Kunio no wstępnie to ja jade
  12. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Neony dobrze wyglądają w połączeniu z podświtlanymi wentylkami i naklejką SONY. A gliny ? Co tam gliny lans ma być hihi
  13. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=124299729 chyba bywały
  14. Teraz jest tu :
  15. Oderwałem ale mam go w innym miejscu
  16. ono odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B5
    Daszek wyglada oki ale nie wiem jak ze spojlerkiem bedzie pasilo. Moze być oki
  17. Jade w poniedziałek sie umawiać na przeglądzik może mi zrobią szybko to wtedy fruuuuu. Ale nie wiem czy chce przed ćwiarą program , moze pojade na serii ale inaczej troszke . Sie jeszcze pomyśli. Poziek gdyby nie CB to bym juz w pierdlu siedził chyba Myślisz ze CTV walnie focha ? hihi
  18. Super bryka Gratki wyboru . Nareszcie B7 , musisz wpaść na spota do wawy
  19. A co tu qwa taka cisza ?? Poziek jak rezanie zegarów? Mi sie dziasiaj nudziło i oderwalem napisy z tyłu Zrobiłem profi nic nie widać
  20. ono odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B5
    No mi też sie wydaje że lusterka i styka żeby festynu nie zrobić.
  21. ono odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B5
    Poziek kup za to lepiej wódke
  22. Adamoo a może namiot ? Tanio i przytulnie hihi
  23. Ja kupiłem ATE za 180 zł na przód ,w ASO 518 zł , sama sie kasuje
  24. ono odpowiedział(a) na kudzior temat w Nadwozie i Wnętrze
    Fajne ale te fele za duze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.