-
[ALL B6] Pobór prądu z aku
jak pisałem wcześniej auto cyklicznie jest na parkingu po dwa tygodnie tzn (dwa tygodnie parking i dwa tyg.używania i tak w kółko) i do tej pory nie było żadnych problemów z odpalaniem, także to raczej coś innego. Tak jak kolega Oliver sugeruje podepnę w szereg miernik i po kolei sprawdzał będę poszczególne obwody
-
[ALL B6] Pobór prądu z aku
witam Mam problem, otóż po dwutygodniowym postoju wyczerpał mi się do zera akumulator (roczny). Po sprawdzeniu przez elektryka okazało się że jest pobór prądu ok. 1 A. W związku z tym mam pytanie jak sprawdzić co dokładnie pobiera mi tyle prądu na postoju. Nadmienię że auto raz w miesiącu stoi nieużywane przez dwa tygodnie i do tej pory nie było żadnych problemów z aku nawet podczas wysokich mrozów ostatniej zimy. Dysponuję miernikiem tylko nie wiem jak się do tego fachowo zabrać proszę o wszelkie sugestie w temacie ewentualnie pw. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Jaki powinien być koszt wymiany klocków hamulcowych w ASO ?
Witam W Pile w ASO volkswagena KROTOSKI - CICHY zaśpiewali 360 zł za przód (wymiana tarcz + klocków), także zrobiłem zakup u Tom77 kompletu, wymieniłem sam i jest spoko. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Problem z klapą gaszącą EGR
Witam Miałem podobny problem okazało się że była pęknięta membrana. Po wymianie wszystko jest okey. Pozdrawiam
-
B6 AVF błędy silnika
Dzięki za pomoc w identyfikacji błędów,vag-com 311-2 potwierdził błąd zaworu egr,(chciałem zaoszczędzić i kupiłem na allegro używkę-nauczka na przyszłość) wyczyściłem stary(cieknący), założyłem i do wymiany na nowy powinno być okey.
-
B6 AVF błędy silnika
Witam Po wymianie zaworu EGR, zrobiłem 30 km i wszystko było ok. Natomiast dzisiaj rano zapaliła mi się kontrolka engine. Podłączyłem pod komputer,wykazał mi 2 błędy: 19586 Nie znany kod błędu brak osprzętu / nie związany ze sprzętem 17994 Zawór magnetyczny zawieszenia silnika strona 1 i 2 - zwarcie do plusa brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY po skasowaniu pozostał tylko ten drugi, ale kontrolka już się nie paliła Może mnie ktoś oświecić co do wagi tych błędów i czego dotyczą , czy należy to niezwłocznie usuwać ? Dzięki za info. Pozdrawiam
-
nawigacja BNS 5.0
Witam Czy mapa Teleatlas Ceska Republika Polska Czech Republic Poland 2007 2008 Blaupunkt TravelPilot Navigation DX będzie chodziła w nawigacji Bns-5.0 w A4 B7 z 2006 roku Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Wymiana poduszki skrzyni biegów
Witam U mnie było podobnie , z tym szarpaniem . Wymieniłem poduszkę w serwisie poduszka -300 zł plus robocizna 150 zł niecała godzina roboty. Pozdrawiam
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Witam Podjedź jeszcze raz do gościa niech Ci sprawdzi częstotliwość nadawania. Miałem podobny problem i okazało się ze radyjko(tez nowy uniden 520) pracowało na wyższej częstotliwości o 5 khz. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Czyszczenie lasera w napędzie nawigacji
w tego typu nawigacji (napęd cd w bagażniku, plyta wsuwana) raczej nie ma możliwości wyczyszczenia szmatką (zero dostępu do lasera) chyba że mialeś na myśli calkowity demontaż napędu ale to nie wchodzi w grę. ...rozumiem że mapkę masz domowej produkcji pozdrawiam
-
[B6 AVF] Czyszczenie lasera w napędzie nawigacji
Witam Czy stosował ktoś takie płyty do czyszczenia lasera w napędzie nawigacji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=230292127 Chciałem taką sobie zakupić do wyczyszczenia napędu małej nawigacji w bagażniku ale gość mi odradził twierdząc że można uszkodzić laser przy tego typu napędzie (wsuwana płyta).Czym w takim razie można wyczyścić ten laser. Pytam dlatego, że coraz częściej przy uruchamianiu nawi pojawia mi się komunikat error cd, następnie po kilku próbach zaskakuje a czasmi uruchamia się bez problemu. Być może jest to wina płyty(wypalona mapa czechy polska 2005/2006) ale chciałem zacząć od lasera a tu klopss....zna ktoś jakiś skuteczny sposób? Pozdrawiam
-
[A4 B6] Ciezko domykajace sie dzrzwi
Witam U mnie podobnie; po wyregulowaniu na tych dwóch gwiazdkach drzwi zamykały się lekko ale troszkę odstawały dołem także dałem sobie spokój i dalej trzaskam jak teściową
-
[ALL B5] Wyświetlanie nazwy stacji radiowej FIS
Witam W moim avancie z 2003 roku i radiu horus wyświetla stację radiową na kompie ale nie potrafię Ci powiedzieć czy tak było fabrycznie czy w wyniku działania poprzedniego właściciela. pozadrawiam
-
mapa polski do navi dx 2006/7 z PL lektorem
Dołączam sie z proźbą mam ten sam problem
-
[B6] Kontrolka klocków hamulcowych
Dzieki wszystkim za wyczerpujące wskazówki odnośnie klocków. Właśnie zamówiłem klocki ATE (komplet na 4 koła) w poniedziałek wymieniam i w drogę. Pozdrawiam
jerry45
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta